[Ders]: RiggLeme Dersi {OpenBRF ile}

Users who are viewing this thread

mr.cool

Master Knight
Bu riggleme yöntemi umarım işinize yarar. bu sayede armorlara yeni materialler eklesek bile bu yöntemle sorunsuz riggleyebiliyoruz...

İlk Önce Open BRF yi linkten indiriyoruz : https://www.mbrepository.com/file.php?cid=3&id=1466

Daha sonra resimleri takip edin.1.Adım
Rigg lenmiş bir armor ile rigg liyeceğimiz armoru open brf ile açıyoruz.

r1g187.jpg
2.Adım
Rigglenmiş armor seçiliyken "Edit/Copy" diyoruz.

2z5vgnd.jpg
3.Adım
Rİggliyeceğimiz armora tıklıyoruz ve "Edit/Paste Rigging diyoruz.

m7761z.jpg

Temiz iş. Üniformada yakıyo.
Senden videolu derslerde bekliyoruz. :grin:

diyerine gömre çok daha basit gibi :grin: yalnız şey bunlardann hangisi obj hanigisi smd onu pek anlayamadım da :grin: o yüzden bi videolu ders olsa acayip süper olur :grin:

uygar95 said:
diyerine gömre çok daha basit gibi :grin: yalnız şey bunlardann hangisi obj hanigisi smd onu pek anlayamadım da :grin: o yüzden bi videolu ders olsa acayip süper olur :grin:

İmport/Rigged mesh den Rigg lenmiş bir armoru ya da man_body i SMD olarak import edin.

VAMP!RE said:
bilindik bir yöntem sayılır ama güzel anlatmışsın :smile:

bilmeyenler olduğu için anlattım. senin gibi bilmiş bir kişi için değil.(Bilmiş iyi anlamda :grin: )

ismail.karakose said:
uygar95 said:

İmport/Rigged mesh den Rigg lenmiş bir armoru ya da man_body i SMD olarak import edin.

hmm anladım :grin: güzel iş çıkarmışsın :grin:

Konuyu hortlatmak istemem ama bundan daha fazla tebrik edilmeli bence gayet yararlı bir konu çok yardımcı oldu saol  :wink:

Back
Top Bottom