WB WarBand Oyun Rehberi-Aklınıza Gelebilecek Herşey-Aramıza Yeni Katılanlar İçin

Users who are viewing this thread

Beyler ben oyuna yeni başladım . oyunu cd den yükledim arkasında serial key falan yazmıyodu ve oyun belli bi seviyeden snra seral key istedi rehberdeki key alma linkine giriyorum ama satın al veya onun gibi herhangi bi yer yok . Serial key almam knusunda yardımcı olabilir misinz.

ForeverAlone said:
Beyler ben oyuna yeni başladım . oyunu cd den yükledim arkasında serial key falan yazmıyodu ve oyun belli bi seviyeden snra seral key istedi rehberdeki key alma linkine giriyorum ama satın al veya onun gibi herhangi bi yer yok . Serial key almam knusunda yardımcı olabilir misinz.
Taleworlds'ün sitesinde satın al kısmına girdikten sonra çıkan link'ten alabilirsin.

Steam'den de alabilirsin.

Hepsiburada.com'dan da alabilirsin.

Bunun dışında D&R, Electro World gibi mağazalardan da alabilirsin oyunu.

Steam'den Moun&Blade Collection paketini aldım.Daha sonra oyunları (Moun&Blade,MB:Warband,MB:With Fire And Sword) steam'den bilgisayarıma kurdum.Oyunları orjinal oynamamız içinde malumunuz CD-Key gerekli ancak ben CD Anahtarını göstere tıklayınca aşağıdaki gibi bir bölüm açılıyor.

lxdbqgB.png

Bu bölümde normalde key'in görülmesi gerekiyor,fakat dakikalarca hatta saatlerce beklememe rağmen herhangi bir key ile karşılaşmıyorum.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Back
Top Bottom