Wolf Quest [Yeni Versiyon] [Klan Kuruluyor]

Users who are viewing this thread

Singledekiler önce leş tavşan falan beslenee beslene haritadı morla gösterilen bölgelere gidin orda erkek kurtlarla kavga edebilir veya kaçabilirsiniz eğer dişi kurt çıkarsa onu eşiniz oalrak alabilirsiniz eğer bir dişiyle eş olduysanız oyunu kaydedip new gameden slaugh creeki seçin yavrularınızı büyütün

Ben oyunu hayla indiremedim bir fotyla linkin nerde oldgunu gösdersene tıklıyom o en ame midir nedir ona bir sürü yazı var hiç dowload linki yok :grin:

Oyun da buglar fazla olduğu için yeni pactha kadar link kaldırılmış amaa isteyen buran indirebelir http://www.telefragged.com/files/82984/wolfquest-survival-of-the-pack-client-v2-0-1
Not:Bu site warez sitesi değildir genellikle demo beta free ve f2p oyunlar vardır.

Tüh,şu an indirilebilir versiyon yokmuş.Merak ettim nese artık sonra denerim

emre tekrar kur olmadı ben sana uplarım velite birkaç mesaj yukarda verdim başka siteden linki bariscik senin soruna gelince female yazması yeterli eğer gerekli şeyleri seçersen kalplar çıkacak 5 kalp olunca eş olabiliyorsunuz

Yaptım.Arkadaşla geziyoruz.Ben şimdi napıcam?Ne yapmam lazım.Görevi tamamladım.Bir de şu admin onaylasın da multi oynayayım.2.oyuna nereden ulaşılabiliyor?  (saol bu arada)

Back
Top Bottom