Ak Ela(Lord of the Rings) 0.2 çıktı bilmeyen varsa duyurulur LİNK YENİLENDİ

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

ReDDhardy

Banned
Ak Elâ
Beta 0.2

LİNK YENİLENDİ ARKADAŞLAR KENDİ UPLOADIM İNDİRİN:http://www.filefront.com/15431675/undefined
buda arkadaşımıın zın upload ettiği data yani troll ve cüceler için bunu oyun dosyasının içindekiyle birleştirin eskisini kopyalayın ve başka mod oynarken eskisini koyun ak ela oynarken yeni yaptığınızı bukadar basit
DATA LİNK: http://www.filefront.com/15444705/Data.rar
password: www.taleworlds.com

Notlar:

Bilinen Hatalar;
--Minas Tirith'i kuşattığınızda arazisinde hata var. Yükledikten sonra fark ettim. Tavsiyem; Kuşatmayın kuşatınca da hile yapıp hemen bitirin. (zaten Minas Tirith için bir çok ayar yapılacak sadece taslak bu, çok fazla eleştirmeyin)

-- Cüceler ve trollerin iskelet dosları tamam... ama data klasöründeki "skeleton_bodies.xml" dosyasının yedeğini alın. çünkü anlamadığım bir nedenle cüce ve troll iskeletlerinin kodları diğer modların açılışında hata verip oyunu kapatıyor.
Diğer modları açıcağınız zaman eski "skeleton_bodies.xml" dosyasını yerine koyarsınız. Ak ela oynarken yenisini koyarsınız. (Bu sorunu düzeltmeye çalışacağım)

-- Minas Morgulun kaplamasını eleştirmeyin hemen modeli yoktu. Harita ikonunu büyütüp koydum. O yüzden öyle oldu düzelticez.

-- Baraddur ve Moria'da ayrıntı yok. Moria'nın sadece girişi, Badardurun da sadece uzaktan görünüşü var.

-- Yüz ayarlama penceresinde insan erkeklerin sakalları sadece sarı oluyor. Geç farkkettim düzeltmeye vaktim yoktu. illa sakal bıyık isteyip sarı istemeyenler (nasıl yapılacağını biliyorsa) düzeltsin oynasın.

-- Npc'lerin yüzleri hala ayarlanmadı. Gözüne çok batanlara tavsiyem; partideki adamlarla konuşup "bana biraz kendinden bahset" diyerek yüzleri ayarlayabilirsiniz. (Bunu da ayarlamaya çalışıcağım)

-- Aklıma şimdi bunlar geldi. Bulanlar buraya yazsın daha sonra ayrı bir konu haline getirir düzgünce ilgileniriz.

Tavsiyeler:

-- Trolleri biraz dayanıklı. (doğal olarak)
Yakınınıza gelmelerine izin vermeyin.
Hem çok iyi vuruyorlar, hem de sizin vurduklarınız çok az işliyor, çok yüksek seviye olmanız gerekiyor.
Öldürmenin en kolay yolu ise ok gibi bir silahla kafadan vuruş yapmak.

-- bolca troll öldürmeye bakın. Partinizin Yiyecek ihtiyacını karşılayabilecek kadar besin düşürdüğü zamanlar oluyor.

-- Oyuna ilk başladığınızda hemen goblinlere falan dalmayın. En fazla isyancılara dalın seviye atlayın. Sonra oyun çok zor olmuş demeyin. Goblinler dayanıksız ama kalabalık partiler halinde dolaşıyorlar.

-- Aklıma gelirse eklerim. siz de tavsiyelerinizi yazın ki konu gelişsin...

Daha önce dediğimiz gibi bu modun kendisi değil sadece betasının ikinci sürümü. Yani eleştirirken çok fazla aşırıya kaçmayın. Kötü olmuş mod demeyin. Lütfen...

Hazirandan sonra asıl modun kendisini çıkartmak için çalışacağız.
Biraz sabretmeniz gerek sadece...

İyi Oyunlar...

Konun içinde olmaduğundan ve epsini geçmemiş olanlar için açıyorum.
Alıntıdır.
Bknz.:Ak Ela ana sayfası 313. sayfa

Tıkla İndir
http://www.bigandfree.com/8275865

Bana (en azından) çalışmıyor. Başka bir yerde) yükleyin misiniz?

It doesn't work (at least for me). COuld you upload it somewhere else)?

Arkadaş Non-Turkish forumlardan geliyor ve sanırım Google Translate kullanıyor Neyse ben demeye çalıştığı şeyi tam olarak yazıyım...

Bu link çalışmıyor(En azından benim için)Acaba başka bir siteye yükleyebilirmisin ?.

Revan Shan I've translated for you  :wink:

AcG said:
Arkadaş Non-Turkish forumlardan geliyor ve sanırım Google Translate kullanıyor Neyse ben demeye çalıştığı şeyi tam olarak yazıyım...

Bu link çalışmıyor(En azından benim için)Acaba başka bir siteye yükleyebilirmisin ?.

Revan Shan I've translated for you  :wink:

Thanks

senin kafan güzel mi kardeşim ne diyon..
aldready=zaten
soon=yakında
upload=yükle-
to mbreposytory=mbrepositorye

yanlış mı yım?

Zaten yakında mbreposytorye yüklenecek

HaiduT said:
aldready=zaten
soon=yakında
upload=yükle-

yanlış mı yım?

already demek istedin galiba anlamıda "şimdiden, halen,zaten" demektir diye biliyorum

HaiduT said:
aldready=zaten
soon=yakında
upload=yükle-

yanlış mı yım?

Kardeşim gramer hatası yapmışsın çevirdiğin türkçe anlamın ingilizce mealı( :lol:) It will upload to mbrepostory soon.

olcak already geçmişde kullanılır gelecekte kullanılamaz. :wink: lan 13 yasında millete ingilizce öğretiyoz iyim  :lol:

killerkicker said:
bu data ne ise yario ben onu anlayamadim, bi soyleyebilir misiniz, bir de ben goblinler ile savasirken bir de oyundan atti onu nasil durduacagimizi soylemissiniz de ben anlamadim daha ayrintili anlatabilir misiniz? simdiden cok tesekkurler.

arkadaslar ben diger konuyada yazdim ama kimse bana cevap vermedi, bi soruma cevap verebilir misiniz?

killerkicker said:
killerkicker said:
bu data ne ise yario ben onu anlayamadim, bi soyleyebilir misiniz, bir de ben goblinler ile savasirken bir de oyundan atti onu nasil durduacagimizi soylemissiniz de ben anlamadim daha ayrintili anlatabilir misiniz? simdiden cok tesekkurler.

arkadaslar ben diger konuyada yazdim ama kimse bana cevap vermedi, bi soruma cevap verebilir misiniz?

Eski data dosyanı başka bir yere al yeni data dosyasını oyunun klasörüne at. Başka senaryoları oynayacağın zaman eskisini koy Ak elâ nın data dosyasını farklı bir yere kaldır. Ak elâ ya gireceğin zaman o datayı kullan. İskelet dosyaları var galiba onda. O olmadan oynarsan bazıları (trol, cüce) ölümsüz oluyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom