Osmanlı Tarihi - Kuruluş ve Yükseliş (Harita Resimleri Eklendi)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

mr.cool

Master Knight
MODA GENEL BAKIŞ

Krallıklar:
-Osmanlı Devleti
-Bizans İmparatorluğu
-Memlük Devleti
-İlhanlılar
-Karamanoğulları Beyliği

Harita: Anadolu Haritası (BaLamir' in yaptığı)  , bir kaç değişiklik ve geliştirme var.

Ekran Görüntüsü:
mb1c.png

mb2b.png
İmza:
Yakında!

İLERLEME

- Trooplar tamamlandı ve oyuna eklendi.
- Şehir , kale ve köy isimleri tamamlandı ve moda eklendi
- Haritada yerleşim birimleri düzenlendi ve tamamlandı.
- İtemler oyuna eklendi ve bir kaç ss çekildi.

MOD TAKIMI
ismail.karakose
SnowtigeR

ÖZEL TEŞEKKÜR
nemeruis a yaptigi ve yapacagi yardimlardan dolayi tesekkur ederim.

Er-risale mod için yaptığım ama sizin döneminize de uygun olan modellerimden bir kısmını verebilirim. Bunun haricinde de elimden gelen yardımı yaparım. Model bağlamında(Özellikle kılıç-hançer-kalkan vs türü) bir isteğiniz olursa emir telakki ederim. Başarılar... Türkçe foruma da hayırlı uğurlu olsun.

(Dawn of Turks'un modelleri Nemerius bana vermemişti :lol: )

n1sanc1 said:
istaka12 said:
çok güzel bir mod olacaktır tüm mod ekibine başarılar

Senin Çanakkale modunuda bekliyoruz kardeş 4 deil 16 gözle  :mrgreen:

o mod tamamlandı 23 ocak ta yayınlanacak  emin olun hoşunuza gidecek bir mod olacak süprizde var hani

Başarılar.Emre ile konuşmuştuk.Demek mod sizin işinize yarayacakmış. :smile: Yardım gerekirse söylemeniz yeterlidir arkadaşlar.

Arkardaşım kimsin sen...?Ben seni tanımıyorum .İnsan bi izin ister.Ayıp ayıp.Okadar üye istedi izin vermedim.O modelleri başka bi mod adı altında kullanmana izin vermiyorum .Bitmiştir.  istersen dene...

Not: Modellerim ben Artizan Tatari Cellami ve Necati gibi arkadaşlarım tarafından yapılmıştır . Modellerimi kimseye kullandırtmam diye birşey yok Ama Hak etmek var.O kişiyide ben seçerim. Yeter be harbi bıktım

nemeruis said:
Arkardaşım kimsin sen...?Ben seni tanımıyorum .İnsan bi izin ister.Ayıp ayıp.Okadar üye istedi izin vermedim.O modelleri başka bi mod adı altında kullanmana izin vermiyorum .Bitmiştir.  istersen dene...

Not: Modellerim ben Artizan Tatari Cellami ve Necati gibi arkadaşlarım tarafından yapılmıştır . Modellerimi kimseye kullandırtmam diye birşey yok Ama Hak etmek var.O kişiyide ben seçerim. Yeter be harbi bıktım

bak ben zıtlaşmak istemiyorum. BaLamir'den izin aldım .... İstersen kaldırabilirim itemlerini.... Benim için sorund değil.

istaka12 said:
aynı olay benimde başıma geldi kardeş
benim için hava hoş. kullandığım 3 tane üst 4 tane kask ... bunları bende yapabilirim.Ancak önemli olan en kısa sürede bir osmanlı modunun çıkması.
nemeruis 'un beni tanımadığı belli. tanısaydı benim izinsiz kullanıcak kadar saygısız olmadığımı anlardı

ismail.karakose said:
nemeruis said:

bak ben zıtlaşmak istemiyorum. BaLamir'den izin aldım .... İstersen kaldırabilirim itemlerini.... Benim için sorund değil.
Haberin olsun diye söylüyorum, orada sadece harita Balamir'in, modeller değil.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom