KraL NasıL OlunuR Bilmek İsteyenleR Buraya...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
FeaLord said:
Ben verdim arkadasim ilk sayfaya bakarsan görürsün

tskler

Buyrun Arkadaşlar %90 Türkçe Yaması...

http://rapidshare.com/files/294595563/Mount_Blade.TR.Yama.FO.rar.html

Modun Adresine Gelince İlk Sayfada Verilmiştir...

Başka Sorusu İsteği Olan Varmı...

Rar şifre ney

Rarda Şifre Yok Kardeş Hem Konumuz Türkçe Yamasına Dönmesin Paylaştım Bitti Şimdi Konumuza Dönelim Sorusu Olan Varmı...

Sen Yinede Şifre İstiyosan Şurdan İndir Bakalım Dosyayı İçinde Yazıyor...

http://rapidshare.com/files/294627760/__ifreler.txt.html

Ayrıca Arkadaşlar Krallığınıza Lordlar Kazandırabiliyorsunuz Bugün bunu Çözdüm...Kral Olma Hakkında Hergün Bulduğum Bilgileri Sizinde Paylaşıcam...

Diger ülkelerle nası barış yapabiliriz hükümdar iken.Mesela normal lord iken şehirlerden birinde lonca başkanıyla konuşur 1 görev alırız Şu 2 lordla konuş ikna et barışı sagla diye bi görev veriliyor öyle barış saglanıyor.Peki ama kral iken nası barış yapıcaz ?

Arkadasim verdiğin şey Mount Blade'n resmi türkçe yamasi %90 fln degil max %10 türkçe yapiyor neyse.

haa bu arada Snowtiqer sana katılıyorum arkadaşım. Bazılarının burayı can sıkıntılarını giderdiği istediği insanların konuya uzak olup bilgisiz olmasını suistimal edip onlarla dalga geçmesi ''ben buranın kralıyım lan herkes adam olsun'' dercesine kafalaması cok cahilce bir davranış. Burası oyun forumudur hayatında hiç tek amaçlı forum görmemiş arkadaşlar varsa anlatıyım. Bu tür forularda ki türkiye gördüğüm örneklerde bkz:PCNET.com.tr, Chip, ircforum, knight online forum vb. yerlede genelde bilinçsiz kullanıcılar sorularına yanıt bulmak için büyük bir hararetle konu açar yardım almaya çalışır. Yardım sever kişiliğe sahip insanlarsa sabırla yardım eder onlara her fırsatta saygıyla forum kurallarına uymalarını söyler. Bunlar negatif olanları ise 24 saat buraya girip canla başla '' ulan birisi gelsede t**** alsam gibisinden düşünür ''. konuyu fazla uzatmaya gerek yok.
herkes baksın dalgasına.

saf mısınız lan ne %10u %90ı türkçe oluyor safsınız lan nativedeki languagei fire arrowa atın fire arrow içindeki language.txt de jayı silip tr yazın

Oguzhan said:
SnowtiqeR said:
Oguzhan said:
Heves kıran kim olum? Allah Allah...
(Hatta: Heves KıRan Kim OLum? ALLah ALLah...)

olum deme lütfen :roll:

çok ciddiyetsiz bir insansın
Bunun nesini ciddiye alayım ki :lol:

Bilader Soruna Cevap Vercem Ama Konuyu Demorolize Etmek İSteyenlerden Ricam Lütfen Bidaha gereksiz yere cevap yazmayın...

Bilader Kral'ken Düşmanı Olduğun Hükümdarlığın Askerleri Varya Örneğin" Efendi Belir Ve Askerleri" Bunlarla Konuşuyosun İlk Konuşma Ekranında SAna Bir Yazı Gelir Derki; Kergit Hanlığı İle Barışmak İstiyorum... Oda Senden Para İster Parayı Verirsin Ve Hükümdarlıkla Aran (0) Yani Kayıtsız Olur Ben Şuan Hepsini Kayıtsız Yaptım Çünkü Krallığıma Lord Kazandırmak Zorundayım Kergit Hanlığının Hükümdarı Sancar Han Olan Şuanda Benim Lordum Düşünün Yani..:wink: [Fire Arrowda Tabiki] [Seviyem 62 Oldu Kergit Lordlarını Yanıma Alıp Kalanları Feth Edicem Yani Bir Anlamda Yavaş Yavaş Oyuna Hakim Olmaya Başladım Bilgilerinize...]

ÖNEMLİ NOT=) LeaFord Ayrıca BEN oYUNUN KRalıyım Hepinizi Ezer Geçerim Şöleyim Böleyim Demedim Mount Blade de Kral Olunurmu Sorusu Sıkça Sorulan Bir Soruydu Bende Kendim Oldum Oyunda Olamayan Arkadaşlarımızla Paylaştım Ve Modu Tavsiye Ettim Sorunu Olanlarada Buyur Sor Deyip Cevabını Verdim Kimse alınganlık Yapmasın Ben Oyunun Kralıyım Şöleyim İşte Sizden İyiyim Felan da Demedim...Herkes Haddini Bilsin Doğru Dürüst Bi Konu Açtım Olay Nerelere Geldi Yaa...

Ayriyetten Bişey Daha Söyliyeyim O Yama Oyunu Tam %90 Türkçeleştiriyor Yamayı Kurmayı Bilmiyorum De Kurtul Benim Emeğimede Suç atma...

1 herkes haddini bilsin diye bir cümle kurman hiç koşuma gitmedi
2 yazıyı nerenden okudun bilmiyorum  ama FeaLord orda oğuzhan ve oğuzhan gibi kendini bu forumun kralı zanneden insanları eleştirdi seni değil

SnowtiqeR said:
2 yazıyı nerenden okudun bilmiyorum  ama FeaLord orda oğuzhan ve oğuzhan gibi kendini bu forumun kralı zanneden insanları eleştirdi seni değil
Tabi len kralım ben diz çökün önümde :lol:
Gittikçe komikleşiyorsunuz. Yakında forumdan ayrılacak olmam güzel.

Oguzhan said:
SnowtiqeR said:
Size kılıcımı önermeye geldim . Vassalınız olmak isityorum lordum . :grin:

Saol kardş soruma cvp verdigin için Şu oyunun onlinesi cıksada ozaman görsek oyunun kralı kim ama tikkatli olun ben fena ok atar yay gererim :grin:

hiç kimse söylemedi ama ben söyleyeyim. 5 krallıkla düşman olursan oyundaki krallık süren ne kadar sürecek !!!! :wink:

Sadece ben tek bir kralla savaşırken bile zorlanıyorum. Adamlar ordusunu toplayıp kaleyi kuşattıkları zaman kaç gün dayanrsın...

Oguzhan said:
SnowtiqeR said:

Her yazilana cevap vermek zorunda degilsin, ayrilirsan ayrilirsin. Kimse seni zorla tutmuyor. Ama bu konuda yazilanlar cok dogru, surekli bir cevap yazma geregi icinde olman insanlarda "Ben bilirim" tavri gibi bir his uyandiriyor. Neyse artik Sergeant  Knight olduguna gore daha az cevap verirsin...

YII7 said:
Oguzhan said:
SnowtiqeR said:

Her yazilana cevap vermek zorunda degilsin, ayrilirsan ayrilirsin. Kimse seni zorla tutmuyor. Ama bu konuda yazilanlar cok dogru, surekli bir cevap yazma geregi icinde olman insanlarda "Ben bilirim" tavri gibi bir his uyandiriyor. Neyse artik Sergeant  Knight olduguna gore daha az cevap verirsin...
Açıkçası biri bana 'kendini forumun kralı sana kişilik' deyince içimde bir cevap verme dürtüsü uyanıyor. Sende olmuyorsa bilmezsin tabi. Neyse madem sende yok öyle bir dürtü sen bırak bunu, cevap verme. Ayrıca şunu tekrar söylemeden geçemeyeğim: Yazdığınız şeye cevap yazılmasını istemiyorsanız ya konuyu kilitleyip PM alımınızı durdurun, ya da hiç yazmayın.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom