KraL NasıL OlunuR Bilmek İsteyenleR Buraya...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

KraLTr67

Recruit
Aranızdada Olan Vardır Fakat Sonunda Kral Olmanın Yolunu Buldum Ve Kendi Hükümdarlığımı Kurdum Size Açılayacağım Arkadaşlar...

Öncellikle Ben" Fire Arrow 1.011" Modunda KraL Oldum "Fire Arrow Modu" olması gerekir.Arkadaşlar kral olmak için önce diğer hükümdarlıklara karşı savaş başlatıyoruz Örneğin; Efendi Belir Ve Askerleriylemi Karşılaştın Onlara SAldırıyorsun ve kergit hükümdarlığıyla düşman oluyosun bu işlemi diğer krallıklarla da yapıp herkese düşman olun...işte olay burda başlıyor bir kaleye,bir şehre saldırın(Yani Kuşatın)Hiç bir hükümdarlığa bağlı olmadığın için feth ettiğin yerler sana yani şahsa ait oluyo ve böylelikle kendi hükümdarlığını kurmuş oluyorsun....

Notlar= 1=)Hükümdarlık Kurduğunuza Dair Garanti Veririm Kendim Kral Oldum Çünkü,Ben Nasıl Olduysam Aynısını Yazdım Buraya ...
              2=)Grubunuza Asker Alın Rütbelendirin Feth Ettiğiniz Şehirleri Koruması İçin Oraya Bırakın Aksi Taktirde kazandığınız yerleri kaybedersiniz kuşatırlar...
              3=)kral olmanız için karakter seviyenizinde yüksek olması çok iyi olur bunu hileyle yükselte bilirsiniz[Hile Bölümde Bakın Gerekli Açıklamalar Var]
                4=)Oyunun Zevki Cidden Kral Olduktan Sonra Çıkıyor....
                5=)Nam'ınızın Yüksek Olması Gerekir aşağı Yukarı 2000-2500 Olması Yeterli...
              6=)Sorulara Sorunlara Açığım....

Bazılarınız Sorucaktır Soru Hepsini Cevaplicam Biraz Yorumlar Biriksin Toplu Halde Sorularınıza Cevap Yazıcam Herkese İyi Oyunlar...

Ne dediğini anlamak için biraz zeka gereksede yapmak istediği şey ''YARDIM ETMEK''. Herşeye köstek olmak yerine birazcık destek olsak ahh ne güzel olacak. bu oyunu bilen birisi için ne kadar gereksiz gelsede oyuna yeni başlayıp bu hevesle kral olmak isteyen herkes için nimet.
Fire arrow indirmek içinde buyrun link http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,57911.0.html

Oguzhan said:
vay be ne paylaşım ama :shock:
şoklardayım şu an
Hatta ŞokLaRdayım Şu An

@oğuzhan

neden başlık başlık dolaşıp recruitlerle dalga geçiyorsun gerçekten seni anlamıyorum

arkadaş emek vermiş kendi yazıp uğraşmış güzel bir şey paylaşmış hevesini kırmayın

Paylaşım için sağol. Oyunda yeni olan arkadaşlarımız için yararlı olacaktır. :smile:

Not : Keşke başlıkta imla kurallarına uysaydın... Oguzhan ' a malzeme vermemiş olurdun... :razz:

Bize ayit lord olacakmı emir vermek için mareşal yapmak için yoksa sadece yoldaşlarımı yapacağız (onlarıda yapsak mal mal yerinde beklemesin sağa sola gidip savaşsınlar kale fet etsinler asker toplasınlar)

iyide böle birşey native dede var ama orda lordların yok. Kral olunca kendine lord tayin edbildin mi?

Merak etmeyin beyler.Lordda atayabiliyorsunuz.Ama Fire Arrow fazla oynamadığım için bilmşyorum.O yüzden size tavsiyem
-Age of Machinery
-Lord  and Realms

Bildiklerim bunlar.Age of Machineryde moral denen birşey de var.Yenileceklerini anladıklarında savaştan kaçmaya başlıyorlar.

Sorularınız...

Lordlarınız Olcakmı ¿

Evet Arkadaşlar Ben Bi Kaçtane Aldım Lord Fakat Bende Şuan Hükümdarlığımı Büyütme Aşamasındayım Bayaa Bir Toprak Kazandım Kergit Hanlığına Son Vermek Üzereyim Bir Kaç Tane Kalesi Kaldı Diğer Hükümdarlıkların Lordları Şu An Esirim Durumundalar Biraz DAha Uğraşırsam Oyuna Hakim Olucam Bütün Hükümdarlıklarla SAvaş Halindeyim Bir Tek Rodok Krallığı Hariç Onlarada Savaş Açıcam Ve Topraklarımı Genişleticem Oyunun Gerçek Tadı Fire ARrow da Çıkıyor Birde Fire Arrowda Evlenme Varsa DEyme Keyfine Cidden Çok SArıyor Artık Diğer Hükümdarlıkların KRallarıyla Bile Yolda Karşılaşsanız Sizden Kaçıyor Tabi Çok ASkeriniz Varsa...

Ben Oyunu Tam Anlamıyla Oynuyorum Size de tavsiyemdir arkadaşlar Fire ARrowda kral olunuyor...

Hükümdarlığımın Adı OsManLı İmparTorluğu  Karakterimin Seviyesi de45... 3500 Nam Yaptım Bugün...

Sorusu Olan Varsa Buyursun Sorsun Şiddetle Fire Arrowu Tavsiye Ediyorum Ve İsteyen Olursada %90 Türkçe Yamasıyla Oynuyorum Onuda Upload Ederim...

KraLTr67 said:
Sorularınız...

Lordlarınız Olcakmı ¿

Evet Arkadaşlar Ben Bi Kaçtane Aldım Lord Fakat Bende Şuan Hükümdarlığımı Büyütme Aşamasındayım Bayaa Bir Toprak Kazandım Kergit Hanlığına Son Vermek Üzereyim Bir Kaç Tane Kalesi Kaldı Diğer Hükümdarlıkların Lordları Şu An Esirim Durumundalar Biraz DAha Uğraşırsam Oyuna Hakim Olucam Bütün Hükümdarlıklarla SAvaş Halindeyim Bir Tek Rodok Krallığı Hariç Onlarada Savaş Açıcam Ve Topraklarımı Genişleticem Oyunun Gerçek Tadı Fire ARrow da Çıkıyor Birde Fire Arrowda Evlenme Varsa DEyme Keyfine Cidden Çok SArıyor Artık Diğer Hükümdarlıkların KRallarıyla Bile Yolda Karşılaşsanız Sizden Kaçıyor Tabi Çok ASkeriniz Varsa...

Ben Oyunu Tam Anlamıyla Oynuyorum Size de tavsiyemdir arkadaşlar Fire ARrowda kral olunuyor...

Hükümdarlığımın Adı OsManLı İmparTorluğu  Karakterimin Seviyesi de45... 3500 Nam Yaptım Bugün...

Sorusu Olan Varsa Buyursun Sorsun Şiddetle Fire Arrowu Tavsiye Ediyorum Ve İsteyen Olursada %90 Türkçe Yamasıyla Oynuyorum Onuda Upload Ederim...

upload etsen çok iyi olur ben indirecemde

Buyrun Arkadaşlar %90 Türkçe Yaması...

http://rapidshare.com/files/294595563/Mount_Blade.TR.Yama.FO.rar.html

Modun Adresine Gelince İlk Sayfada Verilmiştir...

Başka Sorusu İsteği Olan Varmı...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom