KraL NasıL OlunuR Bilmek İsteyenleR Buraya...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
oğuzhanım, uslu dur azcık :grin: ciddiyim

ancak şu da bir gerçek ki yeterince şey bilenlerin forumda yapacakları iş kalmayınca, yeni gelenler de hiçbir şey bilmeyince forumda kopukluk oluyor. Son başlıklara göz atarsam, buralarda takılanların çoğu çaylaktan daha acemi(recruit demeyeceğim forum içi ırkçılığa giriyor :lol:) burayı diğer forumlar gibi sanıyorlar. Hoş, aramıza o kadar karıştılar ki başka forumlardan pek farkı kalmadı buranın da...

gelelim başlığa;
@kraltr
ben oyunun kralıyım hepinizi ezer geçerim demedim demişsin ama herkes haddini bilsin derken, yamayı kuramıyorsan yapamıyorum de benim emeğime suç atma derken bile o kadar agresifsin, ilk söylediğini öyle çürütüyorsun ki, hayran kaldım doğrusu. Ha, kral olmak için güzel bir yazı mı; eh evet, sayılır. Böyle başlık var mı? Çook. Aramayı, okumayı bilen var mı? Yok. 1 ay sonra biri gelecek nasıl kral olucam abiler diye soracak...

@oğuzhan'a karşı birleşenler
tamam, biraz abartmış, iyice dalgaya vurmuş; ama siz de iyice abartıp adamı kendini beğenmiş; mahallenin kabadayısı gibi etrafta dolaşan, geçen kızlara laf atan abazan kıllı ayı yerine koymuşsunuz; insaf!

Şu s.k. olma olayına şaşarak bakıyorum, insanlar s.k. lar ve recruitler olarak ayrılıyorsa ben neyim diyorum kendi kendime, sonra düşünüyorum her gelen 100 recruitin 25'i eskilerden geri geliyor 20si tekrar banlanıyor, 50 kadarı hiçbir işe yaramayan "kuru kalabalık" kimisi online bile olmuyor, bazısı sadece 1 soru sorup bir daha geri gelmiyor. Kalan 25 in 10 tanesi ne biçim yer lan burası diyip küfrederek ayırlıyor, 5 tanesi etrafın neşe kaynağı olmaktan ileri gidemiyor ve son 10 tanesi adam gibi kullanıcı olabiliyor.
Her 10 "knight" ın ise 1i küfürden 1i multi hesaptan banlanıyor 5i forumu bırakıyor(zamansızlıktan,sıkıntıdan, seviye düşmesine katlanamamaktan), 2 tanesi sergeant knight oluyor; ve sonuncu da ben oluyorum: s.k. olacak kadar online olamayanlar, olası gelmeyenler ya da sıkılanlar...
Sonra dönüp bakıyorum; aslında aralarında hiç fark yok...

YII7 said:
Neyse artik Sergeant  Knight olduguna gore daha az cevap verirsin...

iyi bak, sergeant knight at arms...

kavganın arasına dalmaya bayılıyorum :grin:

bu arada lütfen oğuzhana karşı birleşenler deme kimseye garezim yok benim

en iyi arkadaşlarımı bile hoş bulmadığım hareketlerinde eleştiririm ben ama kesinlikle bir artniyetim yoktur

sadece oğuzhanın son günlerde recruitlerle çok fazla dalga geçtiğini gördüm ve söyleme gereği duydum

Sir Peter said:
Oguzhan said:
SnowtiqeR said:
2 yazıyı nerenden okudun bilmiyorum  ama FeaLord orda oğuzhan ve oğuzhan gibi kendini bu forumun kralı zanneden insanları eleştirdi seni değil
Tabi len kralım ben diz çökün önümde :lol:
Gittikçe komikleşiyorsunuz. Yakında forumdan ayrılacak olmam güzel.
Size kılıcımı önermeye geldim . Vassalınız olmak isityorum lordum . :grin:

Durun! Teslim oluyorum! Kendinize zaferinizin keyfini yaşatın. :grin:

Mvhahaha yakında tüm forum benim olacak.
Ama madem ciddiyet istiyorsun, buyur al SnowtiqeR:
Neden bu konuyu ciddiye almadan dalga geçtim:
1-Aynı şeyi soran ve anlatan 10larca konu olduğu için.
2-Şu son modayla birlikte her 'l'yi ve 'r'yi büyük yazdıp okumamı çok zorlaştırdığı için.
3-Sonralardan çok 'artiz' cevaplar verdiği için.
4-(Ciddiyet Dışı)Acılı recruit ezme sevdiğim için.
Not:15 Puan daha spam geliyor bana.

Oguzhan: Bos bos konusuyorsun ... Sana soyliyim.

Antifiriz:  "at Arms" ini yesinler... Adamin boyu mu uzuyor "at arms" ekleyince... bu sanada aynen
Bos bos konusuyorsun ... Sana soyliyim.

seffah said:
bu forumun yaş ortalaması çok düşük  :!: :!:  Sürekli her konuda tartışıyorsunuz... :mad:

tartışma yaş ortalamasını belirlemez; tartışmanın seviyesi belirler :smile: ama evet, çok küçük :roll: :razz:

seffah said:
5 krallıkla düşman olursan oyundaki krallık süren ne kadar sürecek !!!! :wink:

Sadece ben tek bir kralla savaşırken bile zorlanıyorum. Adamlar ordusunu toplayıp kaleyi kuşattıkları zaman kaç gün dayanrsın...
şimdi arkadaşım eğer 5 krallık derken senin, snowtigerin ve black gibilerini kast ediyorsan banditlerde tek değildirler... Ben Oğuzhandan yanayım. Çünkü bu kral olma herkes tarafından bilindik birşey. Tm, emeğe saygı fakat böyle basit birşey için neden konu açılacağını anlamadığımızı düşünüyorum. Daha recruit döneminden diğer üyelerle aramı bozmak istemiyorum fakat ben bu konuda Oğuzhandan yanayım.

KhanksGeneral said:
seffah said:

Sadece ben tek bir kralla savaşırken bile zorlanıyorum. Adamlar ordusunu toplayıp kaleyi kuşattıkları zaman kaç gün dayanrsın...
şimdi arkadaşım eğer 5 krallık derken senin, snowtigerin ve black gibilerini kast ediyorsan banditlerde tek değildirler... Ben Oğuzhandan yanayım. Çünkü bu kral olma herkes tarafından bilindik birşey. Tm, emeğe saygı fakat böyle basit birşey için neden konu açılacağını anlamadığımızı düşünüyorum. Daha recruit döneminden diğer üyelerle aramı bozmak istemiyorum fakat ben bu konuda Oğuzhandan yanayım.
İmzam yeterince dolu olmasaydı bunu koyup son moda 'I have a fan' yazısını koyardım :smile:

:grin: dur bakalım daha nice konular var  :mrgreen: belki bir konuda karşıt görüş olur. dikkatlice okursan bu konuda dediğimi görürsün  :roll:  :wink:  :roll:

KhanksGeneral said:
seffah said:

sen beni nerden tanıyorsunda ''snowtiger ve black gibiler'' gibi bir laf ederek genelleme yapıyorsun

blackin varlığının bile farkında değilim ilk defa görüyorum forumda

ama bir anda onunla aynı tarafta yaptınız beni

nedir bu insanlarla uğraşma çabanız gerçekten anlamıyorum

işiniz mi yok hayatınız sadece pc başındamı geçiyor

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom