Mount & Blade: Warband

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Oyuna yeni bir oyun modu geldi; Fight and Destroy.
Haritaya 1 tane trebuchet, 1 tane de catapult (ikisi de kullanılamıyor) konuyor; bir takım bunları kırmaya çalışırken diğer takım engel olmaya çalışıyor. Her biri 1 puan değerinde. Bunları kırmayıp karşı takımın hepsini öldürünce de 2 puan alıyorsunuz.

Bu da trebuchet.

Kleidophoros said:
Bulunduğun yer ve bağlantın ile alakalı o zaman pingin yüksek olması. bağlantı hızın nedir? türü nedir?

1024 idi ama 8 mb yaptırdık sınırsız (indirme yaptığımda max 450 kb iniyo saniyede) TTnet

Kleidophoros said:
O zaman bulunduğun yerle alakalı, ben de en batı ucunda sayılırım ping 60-80 civarında.
Warband açıkken firewall kapat, başka internet kullanabilecek programları kapat, dosya indiriyorsan durdur.

Güvenlik duvarını kapattım ping 100 lere düştü :grin: demek güvenlik duvarındanmış yardımın için tskler

Beyler warband beta test için yeni bir üye alımı dalgası başladı!Dün itibariyle birçok yeni oyuncu servera dahil edildi! Ben yine nasibimi alamadım. Unutmayın ne zaman başvurduğunuz önemli değil çünkü bir hafta önce başvuran bugün kabul edilebiliyor. Yada 1 ay beklenebiliyorda. Bu yüzden yeni başvuru yapacak akadaşlar vazgeçmeyin :smile:

Birşey soracağım, yaya iken mızrak ata karşı etkili oluyor mu? Yani bu 1.011'de ve eski sürümlerde yeterli değildi bence. Mızrağımla atlı indirdiğim çok değildir. Mızrakların gücü geliştirilmiştir umarım.
Videolarda gördüğüm güzel şeylerden biri, at üzerinde mızrak iyice geri çekilip saplanıyor, fire arrow'da da var aynısı ve çok işe yarıyor. Bir de koltuklanmış kargı vuruşunun yönlendirilebildiğini gördüm.

Koyurtang said:
Birşey soracağım, yaya iken mızrak ata karşı etkili oluyor mu? Yani bu 1.011'de ve eski sürümlerde yeterli değildi bence. Mızrağımla atlı indirdiğim çok değildir. Mızrakların gücü geliştirilmiştir umarım.
Videolarda gördüğüm güzel şeylerden biri, at üzerinde mızrak iyice geri çekilip saplanıyor, fire arrow'da da var aynısı ve çok işe yarıyor. Bir de koltuklanmış kargı vuruşunun yönlendirilebildiğini gördüm.
Oldukça etkili; hızla gelen bir ata doğru zamanda ve doğru açıyla vurursan hem atı hem de binicisini öldürebilirsin.
Koltuklama hikayesi yönlendirilebiliyor evet ama online oynarken ping/lag'den dolayı pek kullanılamıyor.

Strahd said:
Beyler warband beta test için yeni bir üye alımı dalgası başladı!Dün itibariyle birçok yeni oyuncu servera dahil edildi! Ben yine nasibimi alamadım. Unutmayın ne zaman başvurduğunuz önemli değil çünkü bir hafta önce başvuran bugün kabul edilebiliyor. Yada 1 ay beklenebiliyorda. Bu yüzden yeni başvuru yapacak akadaşlar vazgeçmeyin :smile:

Benimki bir ay sonra onaylandı hemede 2 keyimde birden :grin:

Kleidophoros said:
Oldukça etkili; hızla gelen bir ata doğru zamanda ve doğru açıyla vurursan hem atı hem de binicisini öldürebilirsin.
Koltuklama hikayesi yönlendirilebiliyor evet ama online oynarken ping/lag'den dolayı pek kullanılamıyor.
Bu kötü olmuş cidden. Ama hamachi'den veya ortak ağdan oynarken böyle bir sorun olmayacağını umuyorum. Yoksa koltuklu tarihe karışır.

Arkadaşlar warband da deniz savaşları olacakmı int bir resim gördüm ve dahada heyacanlandım resim altta

mount-blade-warband-20090821102853074_640w.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom