Mount & Blade: Warband

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
MicRopSoFt said:
arkadaşlar konuyu hortlatmak pek iyi değildir.Uyarı alabilirsiniz.

bizim baş müdavim burdada kendini gösterdi :grin: adam isterse 10 tane hortlatır o konuya ihtiyacı vardır hortlatmıştır :grin: senin için bende hortlatırım sorun değil :grin:

GhosTR said:
Daha Sakin Uğraşamazmısınız Adamla ? Ergen Havasında Değilde Daha Olgun Havada.Hakaretler Falan Olmuyor Ama.

adam haklı mikrop  :wink: fazla hırçınsın sonra çok hırpalarlar seni  :wink:

arkadaşlar lütfen biriniz yardımcı olun!!1.132 sürümünü kullanıyorum..oyunda ilk görevim haydutların sığınağını basmak..ama sayıları o kadar fazla ki bilgisayar bile donuyor..hem bu hemde yine aynı şekilde köyümü basan haydutların sayısı 60-70 olması gerekirken bir bakıyorum 2500 olmuş..bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi?? şimdiden teşekkürler... :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Koyurtang: Lütfen yazılarınızın tümünü normalinden farklı bir fontla veya normalinden farklı bir renkle yazmayınız.

[email protected]

sonerilhan said:
arkadaşlar lütfen biriniz yardımcı olun!!1.132 sürümünü kullanıyorum..oyunda ilk görevim haydutların sığınağını basmak..ama sayıları o kadar fazla ki bilgisayar bile donuyor..hem bu hemde yine aynı şekilde köyümü basan haydutların sayısı 60-70 olması gerekirken bir bakıyorum 2500 olmuş..bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi?? şimdiden teşekkürler... :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

[email protected]

arkadaşım muharebe büyüklüğünü en aza indir öyle dene sonra kendi kafana göre  yükseltirsin  :wink:

timsah_arena said:
sonerilhan said:

[email protected]

arkadaşım muharebe büyüklüğünü en aza indir öyle dene sonra kendi kafana göre  yükseltirsin  :wink:

yapma ya bu kadar basitmiymiş :grin::grin::grin::grin: çok saol...

sonerilhan said:
timsah_arena said:
sonerilhan said:

[email protected]

yapma ya bu kadar basitmiymiş :grin::grin::grin::grin: çok saol...

kardeş yaptım ama muharebe büyüklüğü ile alakası yokmuş..yine aynı şey oluyor.. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Selamın aleyküm.Tutorial hilesini kullanmakta bir sorunum yok.Gayet güzel çalıştı ancak hile kullandığım kayıttan açınca bilgisayar çok sık kapanıyor.Tekrar açmaya çalıştığımda bir kaç kez denemem gerekiyor.Ve sonunda açıp oyuna girdiğimde bir süre sonra tekrar kapanıyor.Bir çözümü var mı ?
Bu hileyi kullanmakta amacım ilişkileri arttırmak,başka bir yolu varsa anlatır mısınız?
Cheat engine ye gelince o programla yapamadım,adımları uyguladığımda çok fazla değer çıkıyor bu nedenle ihtiyacım olanı seçemiyorum.

basarank said:
undertaker said:
şimdi anlamaıdgım konu su mount blade warband nezaman cıkıyo1 2incisi oyunun warband beta surumu cıkmıs nerdewn indrebilirz3 4üncüsü unu soyluyecem kayıt yapıyomussun ıseyemı ne alıyolarmıs warbande serial felan yzıyo o ne demek yapancılarla oynaya biliyomussun ne y ki o su oyunu cıkarsınllar rtık bide hile yapmassınlar hilelei oynaınce oyunun anlamı kalmıyor lüyfen lütfen lütfen cabuk olssunlar :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Gelde böyle reucruite laf atma. Konulara bakmadan laf ediyorsun bizi sinir ediyorsun... Serial almak demek orjinal sifre demek...Kredi kartı ile alınıyor.2.herkez betaya alınmıyor konuları incele :evil:
  adam gibi dur adam ol reucruite sensin geber bilgisi olmayanlarada cevap olur senin gibi maymun larla işimiz olmaz ikile kocum adam gibi dur karı  ben sana bi laf atarım bi laf atarım görürsün sana bi cümle yazarım alırsın havanı burda dostluk önemli bidaha böyle şeyler yazma

kus gribi said:
undertaker said:
Ne zaman Çıkaca :evil: :evil: :evil:k Offff Yaw oyunu merak ettiriyolar????????? :evil: Hadi çıksın ARtık  millet Sıkılıyo???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

evet yaa bende çoooook sıkıldım ama... birinin kafasında saksı kırmak istiyorum............. hmm bir düşünelim, BUldUm!!!!! Seeen, undertaker; sen seçilmiş kişisin, dünyayı benim gazabımdan kurtaracaksın. Tek yapman gereken sıkıldığın bir vakit balkonumun altından geçmek. Şimdii söyle bakalım, mavi fitil mi kırmızı fitil mi?????????????????
bak dostum sen çocukmusun seni bir balkondan atarım sana bi gazabımı gösteririrm karı kılıklı sus çenesi düşük senin kafanda kırmızı bul dozer mavi buldozerlerle geçerim adamı sinir etme sana bi yazarım görürüsn  olayı efendi gibi durun anladınmı beni

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom