Böyle toplantı görülmedi! :D

Users who are viewing this thread

Tüm swadia lordları Praven'de!  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

lordsd.jpg

ben bikere lordları zindana doldurmuşum:grin::grin: biyere giriyosun lordların yakalama şansın %10 onu 100 yapınca kacma sansları kalmıyo bi 25 tane felan lord vardı zindanımda :grin:

böyle şeyler oluyor, örneğin tarafın tek şehri yada kalesi kalmışsa tüm lordlar oraya hücum ediyor daha fazlasını da görmüştüm

Ya swadiaların tek şehri kalmıştı. Ben de işim yok bari leydi isollaya yardım edeyim dedim. yardım edip praveni aldım ona. Ondan sonra bağlılık yeminini bozup ayrıldım! :grin::grin::grin::grin: Nasıl taktik? Tabi daha sonra Veagirlerin tarafında fethettim kaleyi hepsi esir düştü. Kaçan olmadı çünkü kaçma şansını %0 yaptım! :grin::grin::grin:

şöyle bir toplantı vardı, ancak davetli değildim...

kapıdaki korumalar içeri almadı, arbede çıktı, yumruklaşma filan derken, kahveden adamları toplayıp geldiler...

kıssadan hisse, mekanı bilmiyorsan sesini çıkartmayacaksın...

Alhedras said:
şöyle bir toplantı vardı, ancak davetli değildim...

kapıdaki korumalar içeri almadı, arbede çıktı, yumruklaşma filan derken, kahveden adamları toplayıp geldiler...

kıssadan hisse, mekanı bilmiyorsan sesini çıkartmayacaksın...

Bende khergitlerde bu kadar lord yok bunun için ayrı bir mod mu yükledin acaba?

Eğer bir kaç ülke yıkarsan o ülkenin Lord'ları diğer krallıklara geçer. 4 ülke yıkarsan Lord sayın 50'yi bile geçebilir. Benim 40-50 arasi birseydi tam hatirlamiyorum ama.

abi bu ne ordu yerine bunlar üstüne yürüse bırak 100 kisilik orduyu 500 kisilik ordu da devrilir  hele bi de askerleri yanlarındaysa amanin bo:grin:

ACIBADEMLI said:

oyunun sonu bu, sadece khergit'ler kalmıştı. haliyle diğer krallıklardan onlarca lord khergit'lere geçmişti.

ilk karşılaştığımda şu gruba kafadan bir gireyim bakalım ne olacak dedim. 4000 küsürlü bir asker sayısı ile karşılaştım. (ki tahminim daha savaşa katılmamış olan lordlar vardı) çıktım hemen  :mrgreen: sonra yaklaşıp yaklaşıp üçer beşer üstüme çektim. ancak öyle halledebildim.

işin gıcık tarafı, battle size olmasa bendeki 100 adamla 4000 kişiyi keserim sorun olmaz. (%50-60'ı en alt seviye asker zaten) ancak battle size kısıtlaması nedeniyle oyun, savaş alanına taraflardaki adam sayısına göre oranlama yaparak asker alıyor. haliye 75 kişiye karşı 2 kişi gibi bir savaş oluyor  :mrgreen:

Back
Top Bottom