5 Kingdoms Mod

Users who are viewing this thread

Oguzhan

Grandmaster Knight
fivekingdomsbanner2.jpg
Krallıklar:
*Kingdom of Jerusalem(Jerusalem Krallığı):
              Baldwin IV

*Principality of Antioch(Antioch Prensliği):
            Bohemond III

*Byzantine Empire(Bizans İmparatorluğu):
    Manuel I Komnenos

*Seljuk Sultanate(Selçuk Sultanlığı):
  (Izz ad-Din) Kilij Arslan II

*Egypt(Mısır):
Salah ad-Din Yusuf ibn Ayyub

Başlangıç yılı 1174-1179 arasında olacak.

Yenilikler:

*Yeni kaplamalar: Kaplamaların %95ini kendim yaptım(Yaklaşık 780 MB kaplama dosyası var). 99% bitti.
*Yeni harita(Ortadoğu & Asya) 100% bitti.
*Yeni askerler ve asker ağaçları: 99% biti.
*Compilation of 82 little tweaks(Kodlarla Oyunlar) konusundan köy ve şehir menüsüne Köyün İhtiyarıyla görüşme ve Lonca Başkanıyla görüşme kısayoları.
*ompilation of 82 little tweaks(Kodlarla Oyunlar) konusundan bir çok başka kod.
*Yeni kılıçlar ve zırhlar.
*Bütün kralların kendi eşsiz zırhları var. 100% bitti.
*Yeni animasyon paketi(Belki silerim)
*Denizcilik(sadece oyuncu için)
*Farklı harita simgeleri(yeni kaplamalar) 75% bitti.
*Ve daha fazlası...

Önümüzdeki bir kaç günde yapacaklarım:
*Lordlara zırh ve kılıçlarını yerleştirmek 5% bitti.

İşte bir kaç ekran görüntüsü:
Ayrıca modu hatırlattığı için ZorBey'e çok teşekkür ediyorum.

İndirmek İçin Tıklayınız

Modun her yeri iyi değil tabi, işte kötü yanları(YeniOyuncu'ya ve Lord Tansu'ya teşekkürler):

1)Harita dandik (özellikle ege kısmı)
2)Lordlar kolay ölmüyor
3)Haçlılar daha güçlü yapılmış
4)Şehirlerin isimleri yanlış
5)İtemlerin çoğu haçlılar için
6)Mekke ve Medine haçlılarda

-Mod 1.011 sürümü içindir-

http://s1.dosya.tc/troops.txt.html bu dosyayı modun içine atarsanız Türkleri gerçek gücüne kavuşmuş ve kolay level atlatılabilir şekilde bulursunuz.(Teşekkürler ::karalord::smile:

Denedim modu.Aslında istediğim bir mod ama haritası kötü ,lordların canı çok fazla vur vur ölmüyorlar.Hele ok ile ölmeleri cüneyt arkın gibi  :mrgreen: gene de oynıycam  :smile:

KHAN HBK said:
Zaten haclıların guclu yapılması farz oldu :evil: :evil: her oyunda onlar daha ustun
Oguzhan said:
http://s1.dosya.tc/troops.txt.html bu dosyayı modun içine atarsanız Türkleri gerçek gücüne kavuşmuş ve kolay level atlatılabilir şekilde bulursunuz.(Teşekkürler ::karalord::smile:

Koyurtang said:
KHAN HBK said:
Zaten haclıların guclu yapılması farz oldu :evil: :evil: her oyunda onlar daha ustun
Baba-oğul-kutsal ruh tabi daha güçlü olucaz öyle değil mi. Modun fikir babası da aziz 4. vitesyus olduğundan böyle oldu.
:lol:

harita kötü ama zırh cesidi fazla o guzel olmus bıde yeniçeri zırhı olsaydı
ama en buyuk hayal kırıklıgım  :cry: :cry: silahlarda oldu cunku cesıt az ve hıc şemşir yok
bunlar olsa cok cok guzel olurdu
yaw bıde hashasınlerı kaldırıp yeniçerileri koysalar

Oyunda Harita Aşırı derecede kötü.Köprüyü Çölün ortasında görmüşlüğüm oldu:grin:.bunun gibi hatalar var.ve bazı şehir isimlerinin Kalelere verilmesi beni gerçekten üzdü.bunların haricinde güzel bir mod...

Beyler Bir Yardım Edermisiniz Kaplama Ayarları Yüklenirken textures\welsh_cuir_boili.dds Hatası Alıyorum... :roll:

oyunda bi hata var oyunun ortasında siyah ekran geliyo donuyo yada oyundan atıyo yardım edersenız sevınırım

o modla değil oyununla ilgili. Bana da oluyor.

Calradianın bilgesi said:
Ve şu ordu işine el atmaları lazım.Haçlıları ve bizansı son level adamlarla donatmışlar orduları.Mısır ve Osmanlının ise sırf 2 derece askerler.
Oguzhan said:

Back
Top Bottom