item aktarma

Users who are viewing this thread

sadece mantıken olur :wink:  bir moddan diğerine item aktarman için wings 3d ve brf edite sahip olman gerekiyor bundan sonrasını modelleme derslerinden öğrenebilirsin :smile:

arkadaşlar ben hiç o programla uğraşmadan başka moddan item ekledim. Nasıl diyosanız fazlada karışık değil. BAsitçe anlatayım. Öncelikle moddan beğendiğiniz itemin texture ve resourcedeki dosyalarını buluyosunuz.VE kendi modunuza kopyalıyosunuz.Sonra kendi modunuzdaki module.ini dosyasını açıp load_more_resource = kılıç
gibi o attığınız dosyanın adını yazıyosunuz. Daha sonra module systemde module_item.py dosyasını açıp oyuna yeni item ekleme dersindekileri yapıyosunuz.Ben bu şekilde oyuna down of turksteki zülfikar kılıcını eklemiştim.Yalnız elbise deneme fırsatım olmadı.Onuda siz denersiniz.He unutmadan oyundaki satıcılarda çıkmayabiliyor.Bunu içinde troop editörde basit bir ayarla o itemi başlangıçta kendinize verebilirsiniz.Umarım açılayıcı olmuştur.

Warning: this topic has not been posted in for at least 182 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

brf yani atmak istediğin itemin brf sini resource de bulunuyor bulup o itemin texturesini bulucaksın module ini eklıceksin dersleri var bunların bak istersen.

Back
Top Bottom