Rozmowy po polsku/Discussion in Polish

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Właśnie, może by tak nowa muzyka?

Pytałem się już kilku większych artystów (m.in samej Loreeny McKennit) o zgodę na publikację muzyki, ale zwyczajnie mnie olali i nie odpowiedzieli na maile. Znalazłem stronę zespołu Open Folk (http://free.art.pl/openfolk/muzyka.html) i muszę powiedzieć, że całkiem nieźle grają. Postaram się o zgodę na użycie ich utworów. Jeśli chodzi o muzykę w modzie - nie będę wrzucał jej bezpośrednio do moda tylko wrzucę w swoim czasie na MBrepository patch z dodatkową muzyką (kompatybilną z modem). Potrzebuje więcej takich niezależnych artystów, bo po pierwsze mają talent, a po drugie - raczej nie będzie problemów z pozwoleniem na użycie.

Może jeszcze pomyślisz o dodaniu populacji w wioskach i miastach tak jak zrobiłem to w SoD? Myślę, że to ciekawy pomysł. Wymaga jeszcze usprawnień ale z populacją będącą jednocześnie bazowym dochodem z wiosek i miast można robić dużo ciekawych rzeczy (np. dodać opcję wyrżnięcia populacji (całkiem popularne w dawnych czasach postępowanie  ), taktyka spalonej ziemi (komputer też mógłby to stosować) itp.).

Zastanowię się nad tym. Całkiem ciekawy pomysł z wyrżnięciem populacji i spaloną ziemią. Będzie pasował do tych mrocznych czasów. :smile:

No i proponowałbym jeszcze dodanie inwazji  To taka moja idea fix, ale końcowy etap gry naprawdę potrzebuje jakiegoś "kopa". Musi być jakiś boss, nowe wyzwanie itp. Coś co pchałoby gracza do zdobywania kolejnych zamków (no bo ile można, w końcu wszystko to wygląda tak samo).

Też dobry pomysł. Inwazja będzie niesamowicie pasować do realiów - mogę zrobić taki najazd Sasów lub migrację plemion z Irlandii do Brytanii. Jednak nie mogę sobie pozwolić na taką liczebność, jaka jest w przypadku inwazji rzymskich legionów w Sword of Damocles, bo wydaje mi się nierealistyczna.  :razz: Niską liczebność może rekompensować czas najazdu - w tym przypadku zmienię go na pół roku. Gracz w tym czasie powinien podbić wiele zamków i będzie zaskoczony hordą barbarzyńców po kolei zajmujących jego ziemie. :grin:

Pozdrawiam,
Kolba

 
Wow, piękna maska. Troszeczkę przypomina mi tą z serialu animowanego pt.... Maska :grin:. Mam nadzieję, ze pamiętasz jeszcze moją radę co do zdjęcia w menu. Mod zapowiada się coraz ciekawiej. Inwazja powiadasz, to jest świetny pomysł i tak samo jak Kolba uważam, że powinna nadejść nieco szybciej. Już się nie mogę doczekać wymachiwania tym młotem, niczym jeden z królów Greckich w filmie Troja^^.
 
Dziękuję za komentarz. Tak, postaram się zmienić okienko launchera.  :razz:

Jutro możecie się spodziewać kilku nowych screenów.

Pozdrawiam,
Kolba
 
Dziendobry.
Najpierw chce sie przeprosic za moj polski (od prawie 20 lat niepisalem nic po polsku)  :oops:. drugi problem, ja mam niemiecka ? (keyboard).

ja wyprobowalem ta ostatnia wersje, i mi sie bardzo spodobalo. dlatego teraz te pytanie:
ile macie jeszcze do zrobienia?

Ach Kolba, niechciales nowe screeny pokazac?  :wink:

mam nadzieje ze wy to czytac mozecie.

Pozdrowienia z Kielu,
svadil
 
Heh, witam kolejnego Polaka mieszkającego zagranicą. Całkiem nieźle piszesz, jak na przerwę dwudziestoletnią.  :razz:

ile macie jeszcze do zrobienia?

Trudno powiedzieć, ale raczej jeszcze dużo. Cała mechanika została zaimplementowana, czyli głównie zmienianie nazw i skrypty. Trochę już dodałem nowych modeli i zacząłem drzewka żołnierzy. Ogólnie rzecz biorąc, portowanie idzie powoli - ale nie z powodu lenistwa czy braku czasu.  Chcę zrobić z tego moda jeden z najbardziej dokładnych historycznie modów na Taleworlds. Jest to bardzo trudne wyzwanie, ale myślę że wszystko pójdzie dobrze. Nowych screenów w tej chwili nie mam, bo wprowadzam zmiany mało widoczne dla oka. W okresie weekendu postaram się coś wrzucić.

Pozdrawiam,
Kolba

PS: W tej chwili czekam na modele TheWitchera, jak je dostanę to od razu wszystko pójdzie szybciej.
 
Dziekuje za wasze powitanie i te informacje. Jak moj Dziadek do mnie powiedzial: "Polak zostanie Polakiem, wszystko jedno gdzie on zyje". On mial racje.
Chcę zrobić z tego moda jeden z najbardziej dokładnych historycznie modów na Taleworlds. Jest to bardzo trudne wyzwanie, ale myślę że wszystko pójdzie dobrze.
To jest naprawde trudne wyzwanie. Ale ja mysle ze sie wam uda. Komu jak nie polakom  :mrgreen:

ja zycze wam duzo powodzenia. Co prawda pracuje nad moim modem, ale jak potrzebujecie pomocy, to pomoge hetnie.

Do nastepnego razu,
svadil
 


Obiecane screeny. Komentujcie :wink:.

Credit dla TheWitchera za pozłocenie loga i pomoc w rozwiązaniu problemu.

Swoją drogą ukończyłem zmieniać nazwy wszystkich NPC. Oznaczo to, że już nigdzie nie zobaczycie Weaponsmitha czy Village Eldera - tylko Aoibheanna i Muireadhacha. Brzmi to nieco skomplikowanie, ale za jakiś czas sami zobaczycie jakie imiona zagościły w modzie.

Pozdrawiam,
Kolba
 
Są one bardzo ładne :smile:, szczególnie mi się podobają te zbroje(czy jak to tam nazwać). Jedyne co nie pasuje to trochę ta trawa ma dziwny kolor :razz:
 
mi sie tez bardzo podobaja, ale mam tez propozycje do koloru loga:
warrider_logoLOEY01.jpg
albo
warrider_logoLOEY02.jpg
ach ta trawa ma naprawde troche dziwna farbe

pozdrowienia z kielu
 
Bardzo ładne logo. Svadil, wyślij mi wyedytowany plik warrider_logo.dds (ze zrobionym alpha chanel, aby w grze napis nie był na czarnym tle). A zielona trawa to chyba jeden z bugów w modzie Panoramic.

Kratkowana tunika:

35487893dk2.png


Kolejna zbroja:

41306198dx1.png


Pozdrawiam,
Kolba
 


Obiecana eksplozja screenów. Piszcie proszę co o tym sądzicie.

Pozdrawiam,
Kolba
 
bardzo ładnie. bardzo mi sie podobają.
ta trawa wygląda znowu jak trawa  :wink:
ta pika na ostatnim screenie bardzo mi sie podoba (bardzo ładna tekstura). także ta tarcza i te ubiory. podoba mi sie też, że ci panowie różne kolory noszą.
najlepiej mi sie ten gośc z czwartego sceenu podoba. temu idzie dobrze: bardzo ładna zbroja. ja sie tylko zastanawiam czy on ją samodzielnie może założyc  :mrgreen:
te sprzączki przy niektórych ubraniach, może w metalicznych kolorach?

pozdrowienia z kielu
svadil
 
Utworzyłem coś w rodzaju oficjalnego polskiego forum. Zachęcam do rejestrowania i pisania:

http://loey.mountblade.info/index.php
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom