Full Türkçe Mount&Blade Eski Sürüm

Users who are viewing this thread

savas146

Recruit
arkadaşlar rica etsem son sürüm olmasa bile bana türkçe olan mount&blade son sürüm linkini verebilirmisiniz.eski sürüm olması önemli değil.tek isteğim türkçe olan son sürüm olsun
yani Mount & Blade 1.011 sürümünde türkçe dil yok ama ''Mount & Blade 1.010'' sürümünde türkçe dil desteği varsa o sürümün linkini paylaşabilirmisiniz.çünkü benim için bu oyun son sürümüyle değil crysis gibi full türkçe olması ile güzel ve çekici
yardımcı olursanız sevinirim.

ok türkçe sürümlerin en sonu olsun bana yeter:smile:
ona hazır karakter atayabiliyormuyuz? yani şuanki yabancı mount bladedeki karakterimi?

malesef hayır çünkü sürümlerdeki itemler düzeltilen buglar krallıklar trooplar modellemeler hareketler vs. vs. uyuşmuyor
oyuzden atamıyoruz

tamam çok sağolun tekrardan son bir rica olarak sizden türkçe olan mount blade son sürüm linkini alabiliriyim acaba?(tr olan mountblade sontr)

Arkadaşım ne demek istediğini pek anlayamadım.

Eğer en son Türkçe sürümü istiyorsan, 1.011 in üstüne Mr.Türkün yamasını kur.

Eğer tamamen Türkçe olsun isterse 0.100 olsun diyorsan, Xzaline çözmüş olayı zaten 0.808 tamamen Türkçe olan son sürüm. 0.808 den sonra çıkanlar yarım yamalak Türkçe...

tamam arkadaşlar tekrardan çok sağolun teşekkürler
ama birde 808 için türkçe bir mod varmı acaba?

olmaz mı hiç.aç mod geliştirmeyi indirilebilir mod listesini gör bakalım varmı yokmu    :arrow:

kardesım versıyon 1.010 u ındır bırde Mr.Turk un tr dıl yamasını yukle oyun %80 - 85 tr oluyor
ve v.808  var bunda % 95 turkce ama bu versıyon dıger versıyonlara gore sıkıcı

0.808'de cok baba modlar var :smile: + %100 Türkce ....Ben 0.808 modlarindan baska baba mod görmedim neyse Mr.Türk'ün TR Yamasi %79.9 ceviriyor Türkceye (0.1011 Versiyonunu)....

The Dark Knight said:
0.808'de cok baba modlar var :smile: + %100 Türkce ....Ben 0.808 modlarindan baska baba mod görmedim neyse Mr.Türk'ün TR Yamasi %79.9 ceviriyor Türkceye (0.1011 Versiyonunu)....
tamam işte bu çok baba modlardan üstelik +%100 türkçe olan modlardan birini örnek olarak yazabilirsen çok sevinirim :mrgreen:

savas146 said:
baktım oraya hatta ottoman vs indirdim ama yabancı  modlar hepsi

Kardeşim bir arkadaşımız yama yapmış bence oyunun türkçe versiyonlarını arayacağınıza  yamayı kullanın

Back
Top Bottom