Oyunun Kral Okcusu Olmak Icin Rehber..

Users who are viewing this thread

Begenmiyen yorumunu yazmasin...

Oyunun en korkulan okcusu olmak icin yeni bir karakter aciyoruz ve sorularda verdigil cevaplara tikliyorsunuz...

1. Soru) Your father was - A hunter (avci) ya da A steppe nomad ( bozkir göcebesi )

2. Soru) Early Life - A steppe child ( bozkir cocugu)

3. Soru) Adulthood - A squire ( toprak agasi )

4. Soru) Reason for adventurig - Personal revenge

Neden A Hunter ya da A Steppe nomad?

Cünkü ; Ikiside +30 Okculuk ama A steppe nomad (bozkir göcebesi) +1 Atli okculuk veriyor...

A hunter : 15 dinar daha fazla veriyor ama oda +30 Okculuk veriyor...

Arasindai farklar

A Hunter : Güc +1 , Ceviklik +2 - Cift elli silah +10 , Okculuk +30 - Güclü germe +1 , iz sürme +1 , Yön bulma +1 , Takip etme +1 ve Atletik +1 - +30 dinar

A steppe nomad : Güc +1 , Ceviklik +1 ,  Zeka +1 - Tek Elli silah +10 ,Okculuk +30 , Firlatmali silahlar +10 - Güclü germe +1 , Atli okculuk +1 , Yön bulma +1 , Binicilik +2 - Battared Round Shield , Xp +10 , Dinar +15

Arasindaki Farkla

Hunterde daha fazla ceviklik puani..

Hunterde Cift elli silah +10..

Hunterde iz sürme var..

Hunterde Takip etme var..

Hunterde Atletik var..

ve Bozkir'dan 15 dinar daha fazla kazaniyor..

Steppe nomadda Tek Elli Silah +10 var..

Steppe nomadda Firlatmali Silahlar +10 var..

Steppe nomadda Atli okculuk +1 var..

Steppe nomadda Binicilik +2 var..

Steppe nomadda Battered Round Shield var..

Steppe nomadda Exp +10 var..

Evet Bence Steppe nomadi secin :smile:

Ilk önce hemen gidiyoruz khergit hanligina kadar...(cünkü khergitlerin orada dogmuyoruz) köylerden khergit adamlarini topluyoruz...Inventory'den kalkani giyiyoruz..Hemen yagmaci bulursak öldürüyoruz...2 lvl olduk...Khergit'in düsman oldugu Norlarin köyüne gidiyoruz...Oradan Zorla Erzak Aliyoruz..Köyle iliskisi - olur ama krallikla degil sorun yok Lorlarin yaninda osurabilirsiniz bile...Böyle Yagmaliya Yagmaliya paraniz cogalicak...Her sefer sehire gitmeden önce 3 tane köy yagmalayin olur 1000 dinar...Adam aldik gene...Arada bir sehire giderken Turnuva olursa diye yaninizda para biriktirin...Turnuva oldugu zaman her round kendinize para yatirip öldürün turnuvadaki itleri...Neyse Turnuvadan geldi 4000 dinar :smile: - Büyük Sadak Kergit Oku - alin...3 adet alin..Bu Oklar Toplam +100 ü gecicek elinizde savasirken 100 tane ok olucak...Lordlarla savasiyorsunuz diyelim savas arasi vardir...Mesela ilk savas arasi 17 adam ... Öldürdünüz 17 adam oklariniz yenilendi gene +100 oldu bitse bile korkmayin aasla bitmez :smile: Okcu uzaktan adami dograr bitirir keser deser ota boka Head Shot atar....

Verilmasi gereken Skiller

Güclü germeyi bir 8 yapin ilk...

Dayaniklilik (Demir Vücut)'uda +8 yapin...

Güclü germeyi +8 yaparken  Atli okculuga verin...

Atli okculuku gelistirirken Binicilik'i gelistirin...

Itemler

Paramiz 30 000 dinar olunca Usta isi Savas Yayi alalim...

Zirh olarak Levha Pirh (Zirh yazmiyor dikkat ederseniz hata var cevrimlerde :smile:)

Terlik olarak Demir Ayakkabi var görürsünüz Ondan...

Eldiven olarak Demir eldivenden...

At olarak Canli Av Ati ve ya Agir Av Ati :smile:

Bitti sagolun hepsi benimdir ugrastim valla :smile:

eline sağlık ama itemleri tam anlamadım neden demir zırh fln kullanmak gerekio okçuluk için??

bide eklemek istersen looting skilline verince köy yağmalamaktan daha çok para geliyor.

kardes bu aralar senı heryerde goruyoruz ve bır ugras ıcerısındesın sagol bu ugrasların ıcın en azından bılmedıgımız ne varsa ogrenıyoruz cok tskrr edıyorum      emege saygı dıyorum  :grin:  boyle devam et kardes guzel gıdıyon 41 kere massallah :grin:

bir yöntemde okçuluk hünerini artırmak için wepon mastera toplu vemek yerine ara ara vererek 300 de bile 2 ok atışta hünerinizi çoğaltabilirsiniz

Bu taktiği denedim +90 okçulukla başlıyosunuz. bide güçlü germe yaptınmı üfff anında okçu. Hep böyle yapıyorum dengeli olarak zeka ve güce verin 2 zeka 1 güç gibisinden(çeviklik ve karizma 12 olacak) en sonunda güç 18 olunca bırakın sadece zekaya verin istediğiniz şeye abanın.Bence ikna yeteneğine yüklenin çünkü grup hüneri değil. hırkızlık falan da olabilir.

Usta sağol çok güzel olmuş da 100 küsür ok da adamı bayar bi yerden sonra.En iyisi 2 paket ok bi tane 53k civarı balta

Back
Top Bottom