Mount & Blade 1.011

Users who are viewing this thread

resmi yama dediğin steam üzerinden gelir böle rapide yüklenmiş resmi yama olmaz arkadaşım çocukmu kandırıyorsunuz siz! daha önce konuşulmuş olması da beni alakadar etmez. taleworlds şuan gözümde seviyesiz bir şirkettir artık. e boşa dememişler deveye diken insana...

+ olarak verdiğiniz linkteki kurulum steamdeki oyunumu görmüyor ve çalışmıyor!

valla şuan ne tavırla istersem o tavırla yazarım. ben türk oyunu diye aldığım oyunun türkçe olarak açılmasını beklerim! bu kadarcık bile alakasızsanız siz türk oyuncularla yazıklar olsun size. steam üzerinden güncellemeyi yollayamayacak kadar acizmisiniz onu hiç bilemiyorum doğrusu! hele ki şuan admin olarak gösterdiğiniz bu tavır bir havalşara girme bi kendini beğenmişlik resmen ağzım açık kaldı... hem ciddiyetsiz bir iş yap hemde kalkıp üstüne böyle konuşacaksan vs vs... verdiğin yama linki resmi siteden ama bi dene bakalım steamde kurulu oyuna etki ediyormu? onuda geçtim destek olmak adına aldığım insanlar admin @Kleidophoros gibi insanlarsa eğer şuan kendimden utanıyorum. tamam belki benim 7,5$ ımla bişi olmaz bunu gören alacak olanın fikrini etkilersem ne mutlu bana!!!!!!!

Mount and Blade'in Steam sayfası linki http://store.steampowered.com/app/22100/

Yan tarafa bakarsanız "Languages: English" yazdığını görürsünüz. Yani kimse size Türkçe bir oyun olacağını söylemedi.
Mount and Blade'in esas hitap ettiği kitle Türkler değil; oyunun satışı tüm dünyada yapılıyor ve Türkiye satışları bu rakamların içinde oldukça komik bir seviyede bu yüzden Taleworlds'ün verdiği bazı kararlar var demek ki, kendi işleriyle ilgili. Ciddiyetsiz bir karar görmüyorum ben ortada.

Havalara girdiğimi ya da kendimi beğenmişlik yaptığımı zannetmiyorum.
Benim yaptığım bir iş yok ortada; oyun yapımcısı değilim ben, firma ile resmi bir bağlantım yok.

Eğer oyunu Türkçe oynamak istiyorsanız verdiğim linkten oyunun 1.011 tam sürümünü indirin ( http://download.taleworlds.com/mountandblade_1011_setup.exe ), kurun ve yamayı bu versiyonun üstüne koyun.
Bu versiyonu kurarken seri numarasını sormaması lazım ama olur da sorarsa; Steam'de oyuna tıklayın, CD Key'e bakın ve Steam'de gördüğünüz CD Keyi girin.
Bu şekilde yaparsanız oyunu, Steam olmadan ve Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

TaleWorlds Entertaintment, Türkiye için Mount & Blade yerine Warband'ı tercih ediyor. Satış politikası böyle yapılmış. Bunu eleştirmek bize düşmez. Türk oyuncular için sadece Türkiye'ye özel bir kutulu sürüm yapılmış, Türkiye'ye özel satış yapılan yerlerde neredeyse zararına bir fiyat ile satışa çıkarılmış. M&B ile Warband arasındaki dağlar kadar farkı da söylemiyorum bile. TaleWorlds kısaca demek istiyor ki Türk oyunculara, Mount & Blade alacaksan Warband'i alacaksın. Onca indirim onca emek Türkiye pazarında kolay satılması için.

Ama siz, Türk pazarında düşünülmeyen bir yapımı gerekli araştırmayı yapmadan alıp gelip burada, "taleworlds şuan gözümde seviyesiz bir şirkettir artık." demek affedersiniz ama "seviyesizliktir".

Adam haklı. Taleworlds sitesinden indirdiğim yama steam i görmedi. Ben de başka siteden indirmek zorunda kaldım. Steam'dan Türkçe yama yollamak zor olmasa gerek. Madem resmi bir çalışma oyunun dilleri arasında gösterilmesi gerekir. Seviyesiz şirket sözlerine katılmıyorum ama diğer dediklerin doğru.

arkadaslar ben oyna giriyom egitimi açıyo ama at egitimi ve savaşlarda şu yazı çıkıyo.Unable to create target texture width=2048 height=2048.Shadow Map quality will be reduced next time you start game.lütfen yardım edin

kopuq54 said:
arkadaslar ben oyna giriyom egitimi açıyo ama at egitimi ve savaşlarda şu yazı çıkıyo.Unable to create target texture width=2048 height=2048.Shadow Map quality will be reduced next time you start game.lütfen yardım edin
steamden onar de

arkdaşlar bişey sorcam Ben oyundaki bütün krallıkları çökerttim sadece kingdom of veagirs kaldı sonra onlardan oldum en son kingdom of swadia çötü >>> faction eliminated Kingdom of swadia

-  Windoes Vista ile uyuşmazlık sorunu düzeltildi

Düzeltirseniz iyi olur Canımı sıkmaya başladı :grin:

Windows Windoes

Destek olmak için aldım aldığıma pişman oldum. Warband'in Native'inden sıkıldım bu iyi gelir dedim Warband'i özledim. Vuruş animasyonları çok kötü lordla konuşurken boyu kısalıyor itemlar çok tuhaf Türkçe yok haritada hızlanma yok. Bir daha açmayacağım sanırım M&B'yi.

Edit: Star Wars: Conquest oynadım. Bence en iyi Mount&Blade serisi modu. Adamlar uğraşmış her şeyi eklemiş fakat sadece 1 şey SW'a uymuyor: Seride ışın kılıcı tek vuruşta kan bile akıtmadan birini ikiye ayırabiliyor. Burada bir droidi öldürebilmek için yapmadığım kalmıyor.

Back
Top Bottom