Komik Metinler :D

Users who are viewing this thread

istiklal marşının bu şekilde değiştirilerek dalga konusu olmasının ne kadar komik olduğu düşündürücü

bence bu mizah değil ama osmanlıca terimler komikmiş

Hayır onla değil bütün türklerle dalga gegçmiş oluyor.Belki bilmiyodur ama orda bütün türklere tembel uyuyşuk başarısız vs.... Demek istiyor.Hemde istiklal marşımızla dalga geçiyor onun için ne kadar kan döküldü biliyomusun...Neyse belki bilmiyerek yapmışsındır ama çok kötü birşey eğer bilerek koyduysan...

Hiç bir şeyle dalga geçilmiyor,bunu kafanıza iyi bir şekilde yazın bence.Orda İstiklal Marşı'mızda yazanlara hakarete etmiyorlar.Ayrıca merak ediyorum sizin notlarınız iyi diye herkesi mi süper sanıyorsunuz?

Yok benim notumda okadar iyi değil elimden geldiğince çalışıyorum ama neyse.Tek bende düşünmüyorum bir kere cemyılmaz bir buna benzer  bir marş yapmıştı  her taraf koptu yanlış yapıyo dalga geçiyor istiklal marşıyla diğe bir aralar baya büyük işler patlamıştı bir  marş yüzünden ama neyse şimdi açmiyim o konuyu  :grin:

Usanmadınız,degil mi,hötöröf paylaşım forumlarından aldıgınız bir takım osuruktan harf bütününü buraya koymaya. Hani bazılarınız daha zeki,//sozluk.sourtimes.org//u falan ziyaret etmeyi biliyorlar da,orada burada var zaten bunlar,baydınız be canlarım.

bende bu marştan esinlenerek mb şiiri yazıyorum:

MB foruma şiir

Korkma, bu forumda hiç spam olmayacak
Spamları Melsitörm banlayacak
Ağtivan Yorgunla kapışacak
Yorgun 10. karakterini yaratamayacak

Bir gün bu foruma armağanda gelecek
Gelişiyle bütün forum sevinecek
RoK3 çıkacak
Çıkıncada bütün forumu yıkacak

Korkma, hiç bir mod ölmeyecek bu forumda
Türk modları yıkacak tüm forumları
Olurda bir mod ölürse
Kelime-i Şahadet getirmeyi unutmayalım

Forumda öğreneceğiz model yapmayı, onu oyuna atmayı
Öğreneceğiz kodlamayı
Harlausu recruit yapmayı

Bu konu uzayıp gider
Zaten kelimede bulamadım
Bu şiirim MB ye armağan olsun
Cebiniz para dolsun

--------------------------------

bitmiştir :grin:

kendi yazdığım şiiri soruyosan yemin ederimki ben yazdım.Kimden bulucam ki hem neden bana versinler :grin:

teşekkür ederim

bir tek 4. kıtayı beğendim. 3. kıtadaki ırkçılık hoşuma gitmedi ama.

bi de rok3 nedir? rise of khergits mi?

Back
Top Bottom