Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Users who are viewing this thread

İvit bende Uzeyir. Bilmeyenler için kendimi tekrar tanıtıyorum. Yaşım 19 Boyum 1.90 çok oranlı :ASD Sigara, Alkol gibi ürünleri kullanmıyorum bu ürünleri kullananalara'da 1 çift lafım olsun. Arkadaşlar kendinize yazık ediyorsunuz sağlığınız için bırakın. :grin: Kolay gelsin herkese.

Merhaba efenim,ben deniz Defne.Lise 1 kervanından geldim buralara.boyum en son ölçüldüğümde 1.70 falandı,şu an 72 falandır herhalde.

Kitap okumayı sevdiğim kadar bir şeyler karalamayı da severim.Müzik dinlemeyi sevdiğim kadar da söylemesini de severim ama sesimin iyi olduğu söylenemez.İdare eder işte.(Kargalar beni duydumu kaçmaz hani.)

Bilardo severler derneğini açtığım için bilardocu bellediler beni,öyle olalım bakalım.Sıkı bir fenerliyim.Hentbol ve basketbola ilgim var,ara sıra oynarım.Siyasi görüş konuları için henüz erken olduğunu düşünüyorum,haklıyımda,forumda örneklerini bolca gördüm.

Sıla fanıyım.Her gün bir Sıla şarkısı dinlemeye çalışırım.Pharell'in Happy şarkısı da mutlu mesut olduğum zaman bolca dinlediğim şarkılardan.

Tarih,edebiyat ve biyoloji konularına ilgim var.Sayısal dersler de pek başarılı olduğum söylenemez (ama noob da değilim  :smile: )
Şimdilik-hakkımda- aklıma gelenler bunlar.Bir ara zaman bulunca düzenlemeye çalışırım.

incili arwa said:
Merhaba efenim,ben deniz Defne.Lise 1 kervanından geldim buralara.boyum en son ölçüldüğümde 1.70 falandı,şu an 72 falandır herhalde.

Kitap okumayı sevdiğim kadar bir şeyler karalamayı da severim.Müzik dinlemeyi sevdiğim kadar da söylemesini de severim ama sesimin iyi olduğu söylenemez.İdare eder işte.(Kargalar beni duydumu kaçmaz hani.)

Bilardo severler derneğini açtığım için bilardocu bellediler beni,öyle olalım bakalım.Sıkı bir fenerliyim.Hentbol ve basketbola ilgim var,ara sıra oynarım.Siyasi görüş konuları için henüz erken olduğunu düşünüyorum,haklıyımda,forumda örneklerini bolca gördüm.

Şimdilik-hakkımda- aklıma gelenler bunlar.Bir ara zaman bulunca düzenlemeye çalışırım.
Melaba.

incili arwa said:

Selam defne ben de Alexander. Memnun oldum

incili arwa said:
Merhaba efenim,ben deniz Defne.Lise 1 kervanından geldim buralara...
Bazen forumdakilerin ne kadar genç olduğunu unutuveriyorum. Benim çoğu öğrencim Lise 1 ile Lise 3 arasında aslında. Hele bir sınıfım var, 11 kişi ve hepsi liseye giden kızlar. Hani bütün kızlar toplandık misali ortalık karışır diye düşünürsün ama hiç çıt çıkmıyor. Zar zor konuşturuyorum kızları.

Goker said:
Bazen forumdakilerin ne kadar genç olduğunu unutuveriyorum. Benim çoğu öğrencim Lise 1 ile Lise 3 arasında aslında. Hele bir sınıfım var, 11 kişi ve hepsi liseye giden kızlar. Hani bütün kızlar toplandık misali ortalık karışır diye düşünürsün ama hiç çıt çıkmıyor. Zar zor konuşturuyorum kızları.
F06.jpg
Spam olmasın, ben Oğuz forumda 4 yıldır takılıyorum, yaş 17, 3-4 ay sonra 18. Sohbet etmek isteyen pm plx.

Trypanosoma Gambiense said:
Goker said:
F06.jpg
Spam olmasın, ben Oğuz forumda 4 yıldır takılıyorum, yaş 17, 3-4 ay sonra 18. Sohbet etmek isteyen pm plx.

Melaba

Findecáno Amandil said:
incili arwa said:
boyum en son ölçüldüğümde 1.70 falandı,şu an 72 falandır herhalde.

14 yaşında kız benle aynı boyda :cry:
inan fazla boy'da iyi değil 1.90 ım hayatta çok sıkıntı çekiyorum kapılardan geçerken kafamı vuruyorum aldığım pantolonlar kısa paça kalıyor :S

Shoot said:
inan fazla boy'da iyi değil 1.90 ım hayatta çok sıkıntı çekiyorum kapılardan geçerken kafamı vuruyorum aldığım pantolonlar kısa paça kalıyor :S
Aynen uzun boy bazen çok kötü oluyor ya. Bende 1.87 yim ve senin sıkıntılarının aynısını çekiyorum. Tabi bazen uzun olmanın avantajları da oluyor orası ayrı :razz:

Yellow Flash said:
Ben de 1.80'lerdeyim. Bence en ideal boy.
1.80 çok oranlı zaten baktığımızda hep kızlar 1.78 1.75 civarı güzel kızlardan bahsediyorum yani sen havada karada hocam senin engelin yok ben kız bulmak için tüm sahili gezdim :grin:

Shoot said:
Findecáno Amandil said:
incili arwa said:
boyum en son ölçüldüğümde 1.70 falandı,şu an 72 falandır herhalde.

14 yaşında kız benle aynı boyda :cry:

+1.Her sene yeni pantolon almam gerekiyor,birde bana uygun bulmak çok zor oluyor.Uzun boylu olmak da pek güzel bir şey değil.

Bende yazayım adım Orhan 17 yaşındayım, boy 1.77.Forumda aktifim ama mesaj atmıyorum yani konuşmuyorum kimseyle postları okuyorum sadece, TOTAL WAR ve SPARTACUS hastasıyımdır.  :smile: okkaaaa

EDİT : Hah unuttum ve Call of Duty 2 Multiplayer'ı da oynarım.

1.70 dan uzun Türk kızı garip oluyor yalnız  :razz: çok azlar yani. Daha önce çok yazmıştım konuya yine yazayım, madem herkes tanıtiyor kendini. 16 yaşındayım Bursaliyim 4 yıldır mb oynuyorum. Önceleri uzun süre wfas oynadım (touchpad le  :lol:) , yıllarca internet ve parasal sorunlardan multiplayer giremedim, o arada bolca forumu trollerdim. Tabi geçti bu durumlar zamanla değiştim şimdi karsinizdayim. Ha bu arada yamuk cümleler imde yazmayı unuttum adım Baturalp kısaca pagan demeniz yeter. :wink: boyumda 1.80-1.85 civarı kilomda 80.

Ben hiç tanıtmadım,

17 yaşındayım, adım Alp. 1.85 boyum var, 76 kiloyum. Edirneliyim, 1-2 senedir Warband oynuyordum, artık sıkıcı geliyor. Canım sıkılınca öyle foruma giriyom. Aklınıza gelebilecek her türlü Online-Single fps oyununu oynadım, şuan arada lol atıyorum taliplerimi bekliyorum.

1.85 boy 85 kilo var 17 yaşındayım lise-3 ayrıca yaşıtlarıma göre çok sakallıyım forum ismimin sebebi budur  :wink:  okulun hatta ilin(yaşıtlarımda) tarih coğrafya ve edebiyatta birinciyim diyebilirim hatta tarih öğretmenine kafa tutarım(sever beni kendisi)  matematiğe lanet olsun bitirdi beni  :evil:

Back
Top Bottom