(Video) Wings 3D Modelleme,Uvmap,Kaplama,Ps teknikleri [03.06.12]

Users who are viewing this thread

ilk kılıcımı yaptım  :grin: yalnız yabancı bir tutorialdan bakarak yaptım 
birde birşey sorucam mesela wings 3d ile screenshoots yapıyoruz ya onlar nereye kaydediliyo ?

my.php

my.php

1.resimler gözükmüyor
2.Buraya neden koydun
3.zati benim derslerden yapmamışsın
4.wings3d de ss alma diye bi ytuş hiç duymadım render olmasın o?

ohoo  :grin:

nasıl gözükmez yaw imageshack den upload ladım  başka bir yolu varsa söylermisin?

evet tools daki screenshot benim indirdiğim yeni versiyon galiba 0.99.03 üstteki menüsü falan biraz garip render ı biliyorum kılıcımı renderlayarak upload etmiştim zaten bundan önce 3ds max ile çalışmıştım 

Çok teşekkürler bende yapmaya başladım da bi sorum var hani ctrl+a ile hepsini seçebiliyoruz ya bu işlemin tersini hangi tuşlarla yapcaz.

Buda sorumu yaw  :mrgreen:

Turko said:
Çok teşekkürler bende yapmaya başladım da bi sorum var hani ctrl+a ile hepsini seçebiliyoruz ya bu işlemin tersini hangi tuşlarla yapcaz.

Buda sorumu yaw  :mrgreen:

Klavyedeki boşluk tuşu varya onla adını unuttum :razz:

Anında cevapladın çok teşekkür ederim kılıcı bitirmeye çaılşıyom bitirmeden uyumıcam

Photoshopla kaplama yaparken kılıç resminden bi parçayı çıkardığım uvmape kopyalarken düz kopyalıyo sorunum kopyaladıktan sonra kenarlarında düzenlemek için noktaların çıkmaması bunun muhtemelen basit bi çözümü vardır ama aramama rağmen bulamadım

Buldum sonunda ve ilk kılıcımı bitirdim işte resmi;
Amatörce bi çalışma olduğunu lütfen dikkate alınız  :grin:

swordalmatu9.png

benim gibi bu modelleme işine yeni girmiş arkadaşlar için çok ama çok yararlı bi konu eğer bütün dersleri kavrarasanız biraz yaratıclıkıla çok iyi işler ortaya çıkacaktır .... fakat bir sorum var (eğer forumda varsa böyle bi sorunun çözümü link pls)  yaptıgımız herhangi bir itemi oyunun içine atabilirmiyiz  yapabilirsek nasıl ...

Nemeruis önce hazırladığın bu ders için teşekkür ederim.En baştaki kılıç yapma yönteminden yola çıktım, ben de biraz kurcaladım ve kılıcımsı :smile: yaptım.Yalnız sapını yapamadım.Sapı nasıl silindir gibi yapabilirim?

Koyurtang said:
Nemeruis önce hazırladığın bu ders için teşekkür ederim.En baştaki kılıç yapma yönteminden yola çıktım, ben de biraz kurcaladım ve kılıcımsı :smile: yaptım.Yalnız sapını yapamadım.Sapı nasıl silindir gibi yapabilirim?

sapı kare yerine bir silindir açarak yap

Back
Top Bottom