MOUNT & BLADE Son Versiyonu: 0.960

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
sancar han said:
merak ettim ismin tuba yanlış yazdın tabu mu oldu yoksa bildiğimiz tabu mu
isim tuba deil ,tabu ..tabu nick şeklinde .asıl isim merak ediliyosa tamer ..

evet güzel bir versiyon ama yine aynı harita insallah 1.00 da harita büyür.(yeni şehirler,kaleler hatta yeni bir millet)

ben daha 960'ı indirmedim ama indirmeden önce şunu sormak istiyorum (bu soru 903-960 versiyonları arasında geçerli.....ievde değildimde hiç birini indiremedim : :cry: ) bu versiyonda oyuna başladığımızda barış ve savaş halindeki milletleri oyun rastgelemi seçiyor yoksa belirlenmiş bir sistem varmı milletlerin diplomasisinde  :?:

Esir alma görevi aldım sonra işim çıktı görev için uzun zamanım olduğu için erteledim. Ateşkes imzalandı ve hemen gidip esir alıp geri getirdim. Şimdi kendi adıma ateşkes imzalayabilir miyim?

Arkadaşlar türkçe çevirimmi iyi değil yoksa çoğu şey ingilizce olarakmı bırakılmış anlamadım yokse ben kurlumda hatamı yaptım onuda anlamadım ve bu benim hoşuma gitmedi

Figarotürk said:
Arkadaşlar türkçe çevirimmi iyi değil yoksa çoğu şey ingilizce olarakmı bırakılmış anlamadım yokse ben kurlumda hatamı yaptım onuda anlamadım ve bu benim hoşuma gitmedi

Şu anda oyunun yaklaşık %60 ı türkçe ama 1.0 versiyonda tamamen türkçe olacak senin hatan yok

beyler bu oyun türk oyunu deil mi nsl son version ing oluo bari bilen biri varsa nsl yapıldığını yama yapsin

acars said:
Figarotürk said:

Şu anda oyunun yaklaşık %60 ı türkçe ama 1.0 versiyonda tamamen türkçe olacak senin hatan yok

Kardeşim çok teşekkür ederim. peki 1,0 versiyonu nezaman çıkar tam bilgisi olan varmı.

Cünki hala 8,08 oynuyrum

tugay1290 said:
beyler bu oyun türk oyunu deil mi nsl son version ing oluo bari bilen biri varsa nsl yapıldığını yama yapsin

Yahu sadece soru sormak içinmi üyesiniz bu siteye biraz sitede bi göz gezdirinde ondan sonra sorun cevap istiyosan

EVET türk oyunu

arkadaşlar sizde durmadan türk oyunu diyorsunuz ama bu oyun %100 türk oyunu değil sadece yapımcıları türk oyunda hazırlayanlar diye seçenek var bakarsanız orda 20 yi aşkın yabancı isim yazıyo ama ben sadece 5 türk ismi gördüm

O gördüğün 5 Türk ismi yapımcı ekibin yarısından daha fazla  :roll:

Eğer bir şeye üzülecekseniz o listede adı geçen ve çoğu mod yapım araçlarından çalışarak katkıda bulunmuş insanların arasında neden Türkler yok diye üzülün. Neyse, inşallah bir dakai sefere size 100% Türk oyunu vermek için uğraşacak Armağan Bey ve ekibi. Tam 100% olup olmadığını öğrenmek için artık ofislerine gider kafalarının arkasını yoklarsınız "Türk kemiği" var mı diye, nasıl fikir?

:neutral:

Turkish_Bandit said:
diğer taraftan biz sadece şikayet ettiğimiz için ve herhangibir çaba sarfetmediğimiz içindir  belki

Kesinlikle doğru

sancar han said:
arkadaşlar sizde durmadan türk oyunu diyorsunuz ama bu oyun %100 türk oyunu değil sadece yapımcıları türk oyunda hazırlayanlar diye seçenek var bakarsanız orda 20 yi aşkın yabancı isim yazıyo ama ben sadece 5 türk ismi gördüm

O senin 20 yi aşkın dediğin yabancılar Game art gibi ıvır zıvırları hallediyor genelde asıl iş ARMAĞAN bey ve İPEK hanıma düşüyor (şuda var buda var ekleme yapmayın lütfen )

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom