MOUNT & BLADE Son Versiyonu: 0.960

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
sancar han said:
kimseyle beraber almadım yanımda sadece prince valdym the bastard vardı
o halde saydıgım dıger krıterlerı gozonunde tut. sana kımlere verecegını sordugu pencerede ısımlerın yanında parantez ıcınde o kısılerın sahıp oldukları mulkler yazar. nam degerlerıne de bır zahmet senın bakman gerekıyor "kısıler" penceresınden.

Oyunun tam sürümünde keşke köylerimizi birer şehir haline getirebilsek yani bütün upgradelerini yapsak (tam sürümde daha fazla upgrade olursa iyi olur duvarlar geniş tarlalar vs.) köy haritada gittikce büyüse ve en son bir şehir olsa çok iyi olur. 960 sürümünü ilk oynadığımda Narra, Ichlamur vs. gördüğümde bunları eskiden köylerdi sanmıştım çünkü hem yeniler ve ... şehri diye yazmıyor hemde nedense haritada isimleri diğer tüm yerleşim yerlerinden büyük.

evet aslında oyunda sürüm ilerledikçe köyler artıyor ama hangi sürümde harita genişliyecek ?  oyunda cantimetrelik alana düşen köy sayısı artıyor bence sınır olması lazım nerdeyse 808 vs 960 yaparsak nerdeyse 808 den iki kat daha fazla köy var iki kat daha karmaşık 4 5 kat daha fazla ingilizce zendar gibi trainer köy yok ama talim köyleri var harita gerçekçi ama pcyi kasma problemleri yaşanıyor(örnek ben önceden 808 versiyonu 128 mb ekran kartı ve 256 mblık ram ile oynarken kasılmıyoduda 960 versiyonu 512 mb lık ekran kartı ve 1280 mb ram yan. 1.25 gb ram ile arada donarak ve kasılarak oynuyorum)   

hepsi göz önüne alındığında
                                                            808 mi 960 mı oynardınız
                                                            fazla fark yok dersem kızmayın
                                                            ama 808 bile oynasak 960
                                                                    zevkini verir. :cool:

bu donma sorunu bendede var neden kaynaklanıyor acaba  benim sistemim
p4.3
250 mb ekran kartı
1512 rem  var ama dala donuyor neden olabilir

BilgeHAN said:
Tümüyle Türkçeleşmemiş olması çok kötü
Off halamı... :roll: son sürümde türkçeleştirilicek diye biliyoruz.Bekleyip biraz daha sabredip görelim.

ayrıca gamespot ta 50.518 oyundan 45 .ci durumda gerçekten bu oyun çok tutuluyor  çok mutluyuz forum olarak  :cool: ayrıca gururlu (tabi biz de öyleyiz ama asıl armağan bey ve ekibi gururlu)

arkadaslar karsınıza hep sorunlarımla cıkıyorum kusura bakmayın :oops: 0.960ı indirdim karakter ekranı dolunca tam oyuna girerken pc rest cekiyo oyunu daha hic baslatamadım bu ne sorunu olabilir bi yardım ederseniz cok sevinirim

bilgisayarında mp'yi ailk açtığında küçük ekrandaki
açıksa pixel shareder'ı katap
çözünürlüğü 1024yap 1024'ise 800*600 yap
directx 9 ise 7 yap 7 ise 9 yap
antialising'i kapat
ekran kartın onboardsa grafik ayarlarında gölgeleri kapat

söyleyebileceklerim bu kadar dene

merhaba ,bugün taleworlds sayfasından kredi kartıyla satın alma işlemi yaptım .fakat e-mail adresime n serial number geldi ,ne de alışverişinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler diye bi yazı .hiç ses yok . acaba ne zaman cvp gelir .. bir de sanırım işlemi kredi kartımla iki kere yaptım .acaba bir tanesi iptal edilir mi ? nasıl geri dönüş olucak . saygılar .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom