Kral Harlus'un Dersleri (Anket Eklendi.)

Dersleri Nasıl Buluyorsunuz.

• Harika

Votes: 16 43.2%
  • Güzel

Votes: 5 13.5%
  • İyi

Votes: 10 27.0%
  • Kötü

Votes: 0 0.0%
  • Berbat

Votes: 6 16.2%

• Total voters
    37

Users who are viewing this thread

Kral Harlus

Arkadaşlar Yorumlarınızı Bekliyorum.Videolarım Sessizdir.
https://www.youtube.com/watch?v=WgRJvtmuO8A
https://youtu.be/JYYekALEDQ4
https://youtu.be/hrfpOCVMmuk 
Arkadaşlar modellemede profesyonel değilim.Hatalarım olabilir.Mazur görün.
https://youtu.be/iipZnahqno8
Hatalarım olabilir.Mazur Görün.

Daha model yapmaya ne zaman başlarında ders paylaşıyosun kardeşim daha kendin adam gibi model yapamazken ne dersi silindiri alip scale uniform yapmaktan ibaret değil modelleme.

Arno Dorian said:
Daha model yapmaya ne zaman başlarında ders paylaşıyosun kardeşim daha kendin adam gibi model yapamazken ne dersi silindiri alip scale uniform yapmaktan ibaret değil modelleme.
Kimsenin böyle şevkini kırmaya hakkın yok. :smile: Yeni başlamış demek ki bizlere katkı sağlamaya çalışmış bırak adam gelişsin.

Arno Dorian said:

Üslup lütfen.

Arno Dorian said:

Arno Dorian said:
Arno Dorian said:
Tamam kardeşim sende ders paylaş arkadaş da dersi silsin , niye bu kadar aşağılıyorsun insanları ?  , adam kendi bildiğini anlatmaya çalışmış emek vermiş derdin ne , ayrıca madem beğenmedim bunu kibar bir dille de anlatabilirsin . Tartışma çıkarmak istemiyorum ama sürekli bir tartışma çıkaracak  şeyler yazıyorsun , bir derdin varsa özelden konuşalım .

Arno Dorian said:
adam yapmış sen yapabilirmisin bunu? yap videosunu at görelim. tebrikler kardeşim güzel bir otağ olmuş beğendim. kendisi otağ yapamayacak kişiler millete laf atmasın lütfen

Modelleme işlerinde o kadar iyi değilim. Ama ben gidip başkalarının modellerine ve derslerine laf atmam.

Wesley Sneijder said:
Arno Dorian said:
adam yapmış sen yapabilirmisin bunu? yap videosunu at görelim. tebrikler kardeşim güzel bir otağ olmuş beğendim. kendisi otağ yapamayacak kişiler millete laf atmasın lütfen
Otağ yapamiycak kişi dedi hahaha 3 d tasarıma bak bakalim.

Ne kadar acemide olursa olsun video çekemeyeceği anlamına gelmez. Öğrenmesi gerek doğru ve bu videoyu yaparken dahi modelleme üzerinde gelişiyor. Biraz daha anlayışlı şekilde anlatmak bir kişinin modelleme şevkini kırmaktansa onun yerine üstüne ekleme yapma şansı verebilir. Burda bir bakıma haklı olsanda sert bir şekilde bunu anlatmak normal olarak başkalarının tepkisi alır.

Partizanes said:
Ne kadar acemide olursa olsun video çekemeyeceği anlamına gelmez. Öğrenmesi gerek doğru ve bu videoyu yaparken dahi modelleme üzerinde gelişiyor. Biraz daha anlayışlı şekilde anlatmak bir kişinin modelleme şevkini kırmaktansa onun yerine üstüne ekleme yapma şansı verebilir. Burda bir bakıma haklı olsanda sert bir şekilde bunu anlatmak normal olarak başkalarının tepkisi alır.
Duygularımı dile getirdin  :smile:

Arno Dorian said:
Labalilik yapmaya gerek yok.
Hocam o zaman neden zırh dersi çektin ? sorabilir miyim ? sende acemiydin o da acemi.Ezmemelisin başkalarının önünü kapatmamaya çalış.Çalış ki modculuk ilerlesin VİYANA DÜŞSÜN KONSATANTİNA ne diyorum ben ya.Neyse öyle işte.

Arno Dorian said:
Tamam o konuda fazla serttim ama otağ modelleyemiyen nedir ya araştırsin once.
Bundan sanane ? İsteyen istediği gibi ders videosu çeker sanane!! Adam foruma katkılı olmaya çalışıyor ve sen destek olacağın yerde köstek oluyosun.

Back
Top Bottom