Sorunlu İleti Görüldüğü Zaman Yapılmaması Gerekenler

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

NAlperOT1

Banned
Pala spam yapma.

Edit:
Cativan said:
Spam
Boş mesaj atmaktan kaçının. Tek kelimelik ya da yalnızca gülücükten oluşan cevaplar, konuya katkısı olmayan mesajlar forumu boğar, gerçekten bilgi aramak isteyenlerin işini zorlaştırır ve bu mesajlara hoş bakılmaz. Spam mesajların sürekliliği hem saygınlığınızı düşürür hem de hakkınızda işlem yapılmasına yol açar.

Alper sen uyarıyorsun ama kendi yaptığın çok mu duğru ?
Cativan said:
- [Backseat Moderation] Siteye ait kararları, yaptırımları görevli kişilere bırakın. Bir mesaja ya da kullanıcıya uygulanacak yaptırımlara moderatör ve/veya adminler karar verecektir. Yaptırım uygulanması gereken bir durumla karşılaştığınızda buna yönelik bir mesaj atmayın (aksi takdirde söz konusu konu başlığı yeniden en tepeye taşınacaktır). Bunun yerine durumu moderatörlere ya da adminlere kişisel mesaj (PM) yoluyla bildirin veya söz konusu mesajın altındaki "Moderatöre rapor et " linkini kullanın.

Aeglos said:
Cativan said:
- [Backseat Moderation] Siteye ait kararları, yaptırımları görevli kişilere bırakın. Bir mesaja ya da kullanıcıya uygulanacak yaptırımlara moderatör ve/veya adminler karar verecektir. Yaptırım uygulanması gereken bir durumla karşılaştığınızda buna yönelik bir mesaj atmayın (aksi takdirde söz konusu konu başlığı yeniden en tepeye taşınacaktır). Bunun yerine durumu moderatörlere ya da adminlere kişisel mesaj (PM) yoluyla bildirin veya söz konusu mesajın altındaki "Moderatöre rapor et " linkini kullanın.

Bak bak %10 ceza al da gör gününu

Cativan said:

Deli Kurt said:
Aeglos said:
Cativan said:

Bak bak %10 ceza al da gör gününu

Cativan said:

Kardeşim adamın ne suçu varki.

Güzel bir mod olur inşallah.

Arno Dorian said:
Arkadaş rapor etsek ulan sen ne ayaksın diye atarlanıyolar rapor etmeyip uyarsak moderatör oluyoruz moderatörlük taslıyorum varmı diyeceğin ?
Pala said:
Ahanda geldi benimki.Bir git şurdan Allah aşkına.
Forum kurallarına uymanı şiddetle tavsiye ederim.Hemde bu yaşta benimle böyle konuşamasın 7 ye gidiyosun daha.
İnsanları yaşıyla değerlendirecek kadar geri kafalısın işte. Akıl yaşta değil baştadır. Bir de Pala sadece seni denemek için 7'ye gidiyorum yazdı haberin olsun.

Arno Dorian said:
Arkadaş rapor etsek ulan sen ne ayaksın diye atarlanıyolar rapor etmeyip uyarsak moderatör oluyoruz moderatörlük taslıyorum varmı diyeceğin ?
Pala said:
Ahanda geldi benimki.Bir git şurdan Allah aşkına.
Forum kurallarına uymanı şiddetle tavsiye ederim.Hemde bu yaşta benimle böyle konuşamasın 7 ye gidiyosun daha.
Hala insanların akıl yaşına değil de beden yaşına bakıyorsan sorun sende demektir. İnsanlara yaşlarını kullanarak hakaret etmek sen ve senin gibilere yakışır.
Daha ulanlı konuşmaktan kurtulup insanlık çağına giriş yapamamış varliklarin başkasına artistlik taslamasına anlam veremiyorum.  :facepalm:
Neyse konuyu kapatın artık.  Kardeş Alparslan'ı yaptıysan ss atar mısın

Arno Dorian said:
Harbimi hadi git şurdan denemek içinmiş yaşınız küçük daha.

Aslanlıyol uza git şurdan senin ne işin var burda ya?
Senin gibiler insanları yaşla değerlendirip bir de Atatürk'ün izindeyiz demezler mi :facepalm:
Orada kopuyorum işte :smile:

Hahahahha 7 ye gidiyormuşum.Ben Mustafa eminoğlu lise 1 e gidiyorum.Artık herkezle kavga etmeyi bırak.Rütbe ile büyüklük olunmuyor.Ayrıca az sonra reel imi atıcam bekle sen.

Pala said:
Hahahahha 7 ye gidiyormuşum.Ben Mustafa eminoğlu lise 1 e gidiyorum.Artık herkezle kavga etmeyi bırak.Rütbe ile büyüklük olunmuyor.Ayrıca az sonra reel imi atıcam bekle sen.

Beyler konuyu dağıtmayın özelden halledin.

Tamam tamam ben forumun yerlileriyle muhabbet ediyorum.Sizin gibi acemilerle uğraşamıyacağım.

Edit:razz:ala incisözlükten gelmiş buraya mahalle ağzı yapma bana hadi incisözlüğüne burası TaleWorlds forum.

Konuda kişisel tartışmaya dönüşen iletilerinizi başka bir konuya aktardım, utanç gösterisi olarak kalmasını istiyorum çünkü.

Arno Dorian said:
Pala spam yapma.

Edit:
Cativan said:
Spam
Boş mesaj atmaktan kaçının. Tek kelimelik ya da yalnızca gülücükten oluşan cevaplar, konuya katkısı olmayan mesajlar forumu boğar, gerçekten bilgi aramak isteyenlerin işini zorlaştırır ve bu mesajlara hoş bakılmaz. Spam mesajların sürekliliği hem saygınlığınızı düşürür hem de hakkınızda işlem yapılmasına yol açar.
Bunu söylemek size düşen birşey değil. Yapmanız gereken sadece "rapor et" tuşunu kullanmak ve gerisini moderatörlere bırakmak. Yetkisi olmayan kişilerin üyelere neler yapmaları gerektiğini söyleme hakkı tanımıyoruz.

Aeglos said:
Cativan said:
Tartışmayı sizin de devam ettirmemeniz gerekiyor, Deli Kurt'un da dile getirdiği gibi, kendi yaptığınız alıntıda yazanları dikkate alman daha doğru olacaktır.

Arno Dorian said:
2 günlük susturman hayırlı olsun diyorum. Bu tavrına devam edersen daha ağır cezalar bekleyebilirsin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom