Mod Geyikleri Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

fbalo1908

Master Knight
Merhaba arkadaşlar. Bu konuyu mod konuları kirlenmesin diye açma ihtiyacı duydum. Aslında başka birinin açmasını bekliyordum ama açılmayınca ben açayım dedim.
Başlayalım:
AslanlıYol461 said:
Tamam. Bence mod çıkana kadar bir oyun oynayalım konuyu kirletme sayılmaz herhalde. Mod çıkınca inşallah kim kime bağlılık sunacak ve ilk kimle savaşacak. Ben Harzemşahları katılacağım ama katılmadan önce Moğol topraklarını üs olarak kullanarak Çin ile savaşacağım. Biraz toprak Alıp Harzemşahlara bağlılık sunacağım. Böylece Moğollar için kurduğum Plan'ı uygulamaya geçireceğim. Harzemşahlar ve Moğollar savaşmaya kalkarsa iki taraftan kuşatılmış olacaklar. Böylece en başta dalmaya yemeyen :smile: Moğollar savaş ilan ederse cortlatacam onları :smile:
Cevabı: Ben direkt Selçuklu olmayı düşünüyorum. Allah ne verdiyse savaşırım :grin:

AslanlıYol461 said:
Benim ordu Kıpçak, Uygur, Türkmen,Özbek,Türk,Kürt,Peştun,Fars,afrikalı,Kalmuk,belki Bulgar,Kıpçak vs askerlerden oluşacak inşallah

Miletler meclisi gibi :smile:

Deģistirilebilir bence konu ismine bakarsak. Belli bir mod hakkinda konusmak değil. Bu empire3 modu nasil bilgisi olan var mi?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom