Versiyon yukseltmesi ve kaleyle neyapabilirim

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Sukru94

Veteran
Versiyon yukseltemiyom ben su anda 0.808 oynuyorum 0.903e yukseltmek istiyorum cok aradim ama bulamadim birisi yardimci ola bilirimi buldugum bitane oda 0.894ten 0.903 yukseltme ama 0.808ten daha yuksek bir versiyona bulamadim birisi yardimci olursa ona COK BUYUK BIR TESEKKUR

Ve benim simdi 2tane kalem var onlari aldim ama kale ile ne yapabilirim forumda bulabilecegimi biliyorum ama konu acmisken bunuda soruyum dedim :grin:

Saygilarimi Sunarim,
Sukru94

Sukru94 said:
Versiyon yukseltemiyom ben su anda 0.808 oynuyorum 0.903e yukseltmek istiyorum cok aradim ama bulamadim birisi yardimci ola bilirimi buldugum bitane oda 0.894ten 0.903 yukseltme ama 0.808ten daha yuksek bir versiyona bulamadim birisi yardimci olursa ona COK BUYUK BIR TESEKKUR
Bildiğim kadarıyla 808'den 894'e yükseltme yok, siteden 903'ü indirebilirsin.

Sukru94 said:
Ve benim simdi 2tane kalem var onlari aldim ama kale ile ne yapabilirim forumda bulabilecegimi biliyorum ama konu acmisken bunuda soruyum dedim :grin:
808 sürümünde kalelerin tek işlevi askerlerini ve esirlerini orada biriktirebilmen ve orada dinlenebilmen.

Sukru94 said:
Ama direk 0.903 install yapiyom full oda olmuyo yanlis cikartiyo birisi yardim etsin
neyı yanlıs cıkartıyor? nerde yanlıs cıkartıyor? nasıl yanlıs cıkartıyor? "sarı cızmelı mehmet aga" tarıfınden bıle daha dar anlatıyorsun konuyu. lınk mı arızalı? senın pc de mı sorun var? oyunda mı sorun var? nerede sorun cıkıyor? ekran goruntusunu alıp koy sana zahmet. gercı forum seacrh unu kullanmaya bıle usenıyorken bunu yapacagını sanmıyorum ama "ya tutarsa" dıye umıt edıyorum. en azından ayrıntılı anlat sorununu.
olmadı sırayla tum update lerı yukle 903 e kadar.
kalelerle ılgılı cevabını tatari_okan vermıs.

buyur : http://www.filecloud.com/files/file.php?user_file_id=646534
0.808 den update bulamadım bende ılk aramamda. sayfanın altında 0.894 var. once onu full yukle sonra 0.903 update ı deneyebılırsın. 0.903 full ınstall da mı yoksa oyunu pc ne kurarken mı ya da oyunu kurup acıyorken mı hata cıkıyor? bunu da "acıkca" yazarsan kımsenın sana yardım etmemesı soz konusu olamaz.

Cevabiniz icin sagolun cok dogru soyluyorsun kardes ama turkcem kit ben hollandadan dogmaliyim turkcemin iyi olmadigindan ozur dilerim . Yanlis cikarmiyorda Oyun Baslatiliyor dediginde takiliyor 0.903te buna bir care var mi yoksa eski versiyonla mi devam etmem gerekiyo?

Sukru94 said:
Yanlis cikarmiyorda Oyun Baslatiliyor dediginde takiliyor 0.903te buna bir care var mi yoksa eski versiyonla mi devam etmem gerekiyo?
bu oyunla ılgılı degıl senın pc nın konfıgurasyonu ıle ılgılı bır sorun gıbı (her ne kadar bılmesem de konfıgurasyonunu), 0.903 u kurabılmıssın anladıgım kadarıyla cunku bır oncekı yazında
Sukru94 said:
Ama direk 0.903 install yapiyom full oda olmuyo yanlis cikartiyo birisi yardim etsin
"o da olmuyor" demıssın.
oyunu acmadan once "ayarlar" a gırıp dırectx 9 u 7 yapınca sorunun cozulme ıhtımalı yuksek.

Sukru94 said:
Yanlis cikarmiyorda Oyun Baslatiliyor dediginde takiliyor 0.903te buna bir care var mi

eğer pc konfigurasyonun geriyse oyun çok yavaş açılıyor takılmamış da olabilir ama yine de talemnar ın dediği gibi directx i 7 yap

Sukru94 said:
0.808e Sehir kusatmasi varmi?

hayır sadece kale kuşatması var

eğer pc konfigurasyonun geriyse oyun çok yavaş açılıyor takılmamış da olabilir ama yine de talemnar ın dediği gibi directx i 7 yap
Biliyorum yaptiydim ama ben tam surum oynayamdigim icin 6i levela kadar geldim sonra yeniden 808e gectim odeme yapmam gerekiyor ama credi kartim yok daha 13 yasindayim abime yap diyom ama bana kiziyor :sad: :cry:

biliyom ama 903te lvl daha cabuk geciyor ondan cok oynuyamiyom 803 biraz yavas gidiyor ama TOPIC CLOSED

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom