Nations Cup | Milletler Kupası

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar cumartesi Azerbaycan ile oynuyoruz. Ertesi hafta Lehler. Sanırım fikstür tamamen ayarlandı.

http://www.scheduleague.com/manager/index.cfm?date=0&source=schedule

Turnuva lig usulü oluyor. Muhtemelen değişmez. Fikstüre bakılırsa tek maç üzerinden. Yavaş yavaş turnuva oturuyor. Buna da şükür.

Bana Lehlerin yanında Almanlar da iyi hazırlandı gibi geliyor. Yine de diğer takımları yenmeden zirveye oynayamayız.

Bu maçtaki kadroyu geçen maç gibi değil de daha çok karma şeklinde düşünüyorum. Mümkün olduğu kadar tabi. Beraber karar veririz.
Önce birlik sonra galibiyet.

Yeni oyunculara da mutlaka yer açacağım. Yedek olur, 1 el olur, 1 maç olur veya turnuva boyu olur. Kadro istenmediğine göre bu konuda nispeten rahatız.

Ayrıca bu akşam antrenman yapma ihtimalimiz var.

azerbaycan ı muhtemelen bizim orhan hazırlıyordur kaan GrandTURK_Orhanbey orhan iyidir ama başka kimseyi tanımam.

Türkiye:11-Azerbaycan:9 Kendi adıma şunu söyleyebilirim bu oynayanlar Azeri değil diye düşünüyorum Türk Milli takımına köstek olmak için Azerbaycan adına çıkılmış Türk oyuncular toplanmış kimlerin olduğu tahmin edilebilinir.Dedik ki bu herkesin takımı gelin katılın sahip çıkın destek olun ama boşunaymış yazık yinede kazanmasını bildik destek veren herkese teşekkür ederim.Bu orada 3 yıldır klanımızda GrandTURK te oynayan azeri kardeşim Orhana sordum adam azerce konuşmadıklarını ve kendilerini tanımağını söyledi sanırım pingleri ve Orhan ile ilgili yazdıklarım kanıt olarak yeterli olacaktır bu arada bütün maçı onların serverında oynadık sebep onlar bizim serverı görmüyormuş neyse büyüklük her zaman olduğu gibi bizde kaldı.

İlk maç kadar zor bir maç oldu. Çok kişiye söyledim ama gelemediler. Canları sağolsun. Ben zaten 5 el oynadım ama bu kadro büyük bir teşekkürü hak ediyor. Kemik kadromuz hemen hemen böyle.

Haftaya Lehler ile oynuyoruz. Kadroyu mümkün olduğu kadar genişletmeye çalışacağım.

Polonya ile olan maçımız önümüzdeki haftasonu yapılacaktır. Bu haftasonu başka maçımız yok.

Bugünkü maç hakkında iletişim talebime karşılık alamadım. Var mı yok mu bekledik. Ortada kimse yok.

Hadi ben idare ediyorum ama bundan sonra kimseyi bekletemem.

EK: Ortalıkta pek bir hareket yok. Turnuva iptal de edilebilir belki. Ama olsun. Biz hazırız. Oynadığımız maçları düzgünce oynayıp kazanıyoruz. Görevimizi yapıyoruz. WFAS camiasına burada olduğumuzu gösteriyoruz.

Bakalım neler olacak.

Bitmez tabii. Bu kadar laçka bir turnuva organizasyonu görmedim. Size değil lafım da.

Ben katılmayacaktım da geri adım atmak gibi olmasın dedim. Yine 2 maçımızı da kazanıp yapabileceğimizi yaptık. Bu saatten sonra devam ederse yine elimziden geleni yaparız.

Back
Top Bottom