Üstteki Üyeyi ''Uzun Uzun'' Anlat

Users who are viewing this thread

Nicki güzel.Yeni yeni görmeye başladım baya aktif forumda.Doğru demiş kim ise ''Bekçilere kim bekçilik edecek?'' Dan Brown'un Dijital Kale adlı kitabından hatırladım o sözü şimdi.

Yiğit Gün said:
Yeni yeni üyeleri tanıyorum.Arkadaşı yeni gördüm.Gerçi bende yeniyim :smile:
Aradan biraz zaman geçti,hala aynı laflar ve ben bu tür anlamsız iletiler görmek istemiyorum.

Nexten Raten:İmam

İleti şeysi

Uff salak bir şey işte bilen biliyor çakma hüyela Casper.
Yiğit Gün said:
Propaganda said:
Fecricus said:
@Pagan, ay recruit bu. saygı falan yok recruitlere!
heil me!
Yiğit Gün said:
f9t said:
Yiğit Gün said:
Pek tanımam ama rütbeyi gördüğüm için saygı duyuyorum :smile:

Rütbeyle saygı duyulan bir forum değil burası, ne yani sen GMK olunca ben sana saygı mı duyacağım? Kişilik meselesi.
küçüğe sevgimiz büyüğe saygımız sonsuzdur :grin:
Bana saygı duyuyorum recruitim.
Fecricus da  devam efenim.
Rütbesi Hem GMK Hem Recruit ?
Şşt bana özel o çaktırma.

eskiden sevmediğim sonrlaradan yavşadığım üyelerden. Bazen ağır trol bazen ağır ciddi ara sıra puştlukta yapıyor. Cs:goyu bazen iyi oynuyor bazen kötü. Okuldada feedci p*şt rölünde sanırım.

Dörtyol Hanı yazarı, Müzik konusunun metalcisi. Değişik birisi. Bazen çok ciddi oluyor bazen trollüyor gibi.

Forumun tanındık gibi ama tanınmadık üyelerinden, kafa birine benziyor.

Yeni kayıt olmuş birisi.Kendisini bu konuda çok gördüm.Fakat çok tanımıyorum.

Forumda sevdiğim kişilerden biri. Oturup sohbet edebileceğiniz, cana yakın ve sıcak bir insan. Star Wars ve Doctor Who hayranı. Mizah anlayşına sahip seviyeli bi üye.

Not: Siz de yorumlarınızı yaparken biraz uzun tutun. Üstteki üyeyi ''anlatın''. Tek kelimelik cevaplar için, ''Üstteki üyeyi tek kelime ile anlat'' konusunu açmış adamlar.

Back
Top Bottom