Modla İlgili Öneri Herkez Okuyor Cevap Vermıyor Cevap Verin Lütfen

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

gardner_1990

Recruit
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,284464.msg7376242.html#msg7376242  Bunları Okudum Bir Şey Anlamdım Önceden Bildiklerimle,
Senaryoyu Değiştirdim
Sarranid Sultanlığını Baştan Aşşağı Değiştirdim(Derebeyler,Leydiler,Şehirler Dahil)
Modda Başlayınca Kral Olarak 25 Askerle Başlıyorsunuz
Deniz Savaşları Ekledim(Lakin Savaşlarda Gemi Satın Alıp Başladıgında Biriyle deniz savaşına girince savaş karada oluyo ve sağında denız giib birşey oluyor çözümü ne?
Denizler Cok Daha Canlı
banner_a banner_b banner_c banner_d dosyalarına hd bannerler sancaklar ekledim
4-5 Tane İtem Birde Fil Ekledim Fil Çok Yavaş
Krallıkların Rengini Değiştirdim
Tuz Madeni,Zendar
Hanla Yazı Tura
Silahların kırılması

Oyuna asker ile başlama
Kendi şehrin ile başlama

Daha Neler Ekleyebilirim Cevap Verirmiisiniz ?

gardner_1990 said:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,284464.msg7376242.html#msg7376242  Bunları Okudum Bir Şey Anlamdım Önceden Bildiklerimle,
Senaryoyu Değiştirdim
Sarranid Sultanlığını Baştan Aşşağı Değiştirdim(Derebeyler,Leydiler,Şehirler Dahil)
Modda Başlayınca Kral Olarak 25 Askerle Başlıyorsunuz
Deniz Savaşları Ekledim(Lakin Savaşlarda Gemi Satın Alıp Başladıgında Biriyle deniz savaşına girince savaş karada oluyo ve sağında denız giib birşey oluyor çözümü ne?
Denizler Cok Daha Canlı
banner_a banner_b banner_c banner_d dosyalarına hd bannerler sancaklar ekledim
4-5 Tane İtem Birde Fil Ekledim Fil Çok Yavaş
Krallıkların Rengini Değiştirdim
Tuz Madeni,Zendar
Hanla Yazı Tura
Silahların kırılması

Oyuna asker ile başlama
Kendi şehrin ile başlama

Daha Neler Ekleyebilirim Cevap Verirmiisiniz ?

Haritayı deniz savaşı haritasıyla değiştireceksin. Dağın tepesindeki bir köye de bağlanabilirdi. Deniz savaşları kısmında paylaşılmıştır. Oradan bir tane bulup sana garip gelen haritayla değiştireceksin.

Fil için hızı "horse_speed(??)" kısmından değiştir. Gerçi filler normalde yavaş olur ama  :???:

Milyonlarca, milyarlarca şey ekleyebilirsin. :smile:
Forumu karıştırman şart!
Çok şey anlatılmış.
Takıldığın yerlerde yardım alırsın.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom