Don't Starve ''Together''

Users who are viewing this thread

hakan_720

Count
250px-Reign_of_Giants.png
Dont_Starve_Logo.png
7VdQY5.png
vzJ7dNR.png

Merhaba arkadaşlar, aslında bir konusu vardı fakat yeterli ilgiyi görmediği ve Don't Starver Together'ın da çıkmasıyla daha çok üyenin ilgsini çekebileceğini umuyorum. Oyuna ilk başladığınızda Wilson ile başlıyorsunuz. Onun dışında, ilerleyen zamanlarda yukarıdaki 9 karakterden istediğiniz ile oynayabilirsiniz. Bu karakterlerden Wilson dahil 7'i oyunda seviye atladıkça açılırken, Wes ve Maxwell olmak üzere ikisinin kilidini açmak için Maxwell's Door'u bulup oyunun hikaye kısmını bitirmeniz gerekiyor.

Maxwell's Door hariç oyunun amacı hayatta kalmak. Bu oyunu 100 saati aşkın süre oynadım ve emin olabilirsiniz ki oyunda keşfedilmeyi bekleyen çok fazla şey var. Daha fazla hayatta kalmaya başladığınızda, oyundaki daha ilgi çekici içerikleri de keşfediyorsunuz. Sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun diyebilirim.

Oyunun Steam Atölye içerikleri bakımından da gerçekten çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Bir çok farklı karakter, envanter modları, eklentiler bulabilirsiniz.

Oyun hakkındaki her türlü içerik, karakter, boss ve sınırsız bilgi için : http://dont-starve-game.wikia.com/

Don't Starve Steam Satış Sayfası

300px-Wigfrid.png
688_210105545.jpg
Webber_banni%C3%A8re.png

Don't Starve: Reign of Giants yeni karakterler, mevsimler, yaratıklar, canlılar, ve yeni zorluk seviyeleri ekleyen bir genişleme paketi.  Yeni gizemler, zorluklar ve bilimsel yenilikler keşfedilmeyi bekliyor. Bu DLC paketinde  Wigfrid ve Webber olmak üzere iki yeni karakter karşımıza çıkıyor.

Temel Özellikler:
Yeni oynanabilir karakterler: Bu DLC oyuna oynanabilir iki yeni karakter ekler. İlk olarak Wigfrid, tiyatro oyuncusu ve eski bir Valkyrie. Fakat rol aldığı bu son oyunun pek de alışılagelmiş olduğu söylenemez. Veya Webber, uzun zaman önce onu yemeye çalışan örümcekler içinde yaşayan genç bir çocuk.
Mevsimler boyu açlık: Oyunda artık yeni mevsimler var ve kışın soğuktan korunduğunuz gibi yazın da kavurucu sıcaktan korunmanın yollarını bulmanız gerekecek.
Daha büyük dünya ve zorlu oynanış: Artık oyuna sizin için yeni yöntem ve numaralar oyunda mevcut olacak. Bazıları size hayatta kalma yolunda yardım edecekken, bazıları ise ölmeniz için her şeyi yapacak.
Oyuncu gruplarının isteği üzerine fazladan bir oyun kayıt slotu eklendi.
Ve Yeni Bosslar: Açıklamaya gerek var mı?

Don't Starver: Reign of Giants Steam Satış Sayfası

header.jpg

Don't Starve Together, arkadaşlarınızla birlikte hayatta kalma mücadelesi verebileceğiniz bir eklenti paketi. Don't Starve Together,  Erken-Erişim den çıktığı zaman bütün Don't Starve sahiplerine ücretsiz olarak sunulacaktır. Ayrıca bu konuyu asıl açmamın sebebi de dediğim gibi Together'ın çıkışıyla oyuna artan ilgi.

Uzun zaman önce komüniteden biri bu fikri ortaya atmıştı ve herkesin çok ilgisini çekmişti. Fakat Klei oyunun yapısının bunun için uygun olmadığını ve yapılmasının her şeyi baştan düzenlemek demek olduğunu, haliyle çok uzun zaman alabileceğini söyleyerek pek üstünde durmamıştı. Ama sonunda çıktı ve şu anda Steam'de erken erişimde. Oynanış ve mantık olarak her şey aynı fakat güzel yanı bunları arkadaşlarınızla yapıyor olmanız. Oyunu çok zevkli bir hale getirdiğini söyleyebilirim. Tabii bir o kadar da zorlu hale getiriyor, artık doyurmanız gereken tek bir karın yok ne de olsa.

Don't Starve Together Steam Satış Sayfası 

Don't Starve Together çok yönlü ve çeşitlilik sağlanabilecek bir oyun olduğu için, bir çok etkinlik vb. şeyler düzenlenebilir. Hatta oyunun Facebook Sayfasında düzenlenen Starving Games gibi bir survival etkinliği bile yapılabilir yeterli kişi sağlanırsa. O yüzden Don't Sarve Together sahiplerini buraya not edeceğim.

Oyun hakkında her türlü isteğinizi, sorunuzu veya resimleri burada paylaşabilirsiniz.

Tabi en önemlisi, Don't Starve :razz:

1. Dies Irae
2. Esnaf
3. Emrehan
4. Nikola Tesla
5. Karatasak
6. Sir Bryan
7. Cpt. Tlgklz
8. Sir Rivenal
9. A.R.N
10. profenix
11. Bahadır Hattab
12. Airami
13. viva la bam
14. Mysterion
15. Suqlat

Beni de ekleyebilir misin ?  :razz:

Ayrıca ben  bu oyunu yılbaşında satın aldım demek kazık yemişim ha  :cry:

Oyuna bayadır girmiyordum, together çıktığı için tekrar oynamaya başlayacağım ama çok geride kalmışım güncellemelerin. :smile:

Bu oyunu oynayan arkadaşımla bir facebook sayfasında düzenlenen bir etkinliğin forumda da olabileceğini konuştuk.

Hunger Games temalı, 8 kişilik ( Together tam olarak kaç kişiyi destekliyor şuan bilmiyorum, sayı artabilir) bir etkinlik olabilir belki. Çünkü oyunu oynayan kişi sayısı gayet yeterli görünüyor. En fazla hayatta kalan kişi kazanacak şeklinde bir şey. Sadece bir fikir şimdilik, ne dersiniz?

Back
Top Bottom