Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Users who are viewing this thread

rainbow-six-siege.jpg
  Rainbow Six'in yeni çıkacak oyunu duyuruldu, duyurulmasından uzun süre geçti ve  bir sürü gameplay paylaşıldı ama hala çıkış tarihi belirlenmedi. Bana göre oyun çıktığında patlama yapacak, gameplayden sonra beklentimi baya bir yükseltti. Oyunla ilgili yeni haberler geldikçe burada paylaşacağım.​

Kapalı beta başvuru

Sistem Gereksinimleri(Beta için)
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, x64
İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-8120 Eight-Core
İşlemci Hızı: 3.3 GHz (Önerilen), 2.6 GHz (Minimum)
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670 veya AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X
Ekran Kartı Belleği: 2 GB

Ön Sipariş
Steam(Ön Sipariş)
Nuuvem(Ön Sipariş)

TTnet oyunda platinium ken bir oyununu oynamıştım ücretsiz çok hoştu ama nedense ttnet şu projeyi iptal etti  :neutral:

Sgt.Frost said:
Çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi var mı?
Tam tarih verilmese de bu sene içinde satışa sunulacak gibi, şuana kadar tarih verilmediği içinde muhtemelen en iyi kasım gibi çıkış yapar.

Oyun ön siparişe açıldı kendi sitesinde 59.99 € fiyatlandırma yapmışlar standart edition için. Ayrıca kapalı betaya başvurularda şuan açık burdan başvurabilirsiniz.

Geçen canlı yayın vardı Twitch'de satın almayı düşünüyorum ön siparişten pc için. Fakat çıkış tarihi falan göremedim bir yerlerde sizce bekleyeyim mi satın almak için?

Oyun sonunda ön siparişe açıldı. 180 TL fiyat verilmiş steamda, Nuuvemden daha ucuza alınsa da uplay olduğu için benim tercihim steamdan olacak. Ayrıca alan kişi kapalı betaya girme hakkı kazanacak, oyunun 13 Ekimde çıkacağını düşünürsek güzel düşünmüşler.

Rainbow six vegas 2 çıkış yılına göre diğer oyunlardan çok daha iyiydi ve severek oynadığım bir oyundu.Bunun için de sabırsızlanıyorum ve arkadaşlarla harika oynanacağı aşikar.

Bugün elinize beta geçti mi? Nvidia üzerinden başvuru falan yaptım daha önce.

Oyunu 3 saat falan oynadım az önce çıktım. Oyun bayağı iyi olmuş ne çok hantal nede çok yapmacık. Kontrolleri öğrenene kadar bayağı salak oluyosunuz.

Uplay'de nickim Arctrux ekleyin takım halinde girmeyi deneyelim.

Betada kayıt ettiğim görüntülerle Operatörleri anlattığım bir video yaptım. Görüntü kısıtlı olduğundan podcast gibi oldu ama oyun çıktığında rehberleri her karaktere bir video şeklinde yapmayı düşünyorum.

niye forumda bu oyunun konusu yok, çoğu kişi oynuyor sanırım bildiğim kadarı ile.

bugün 6.5gb update ile resmi olarak year2'ye girmiş olan oyun, year2 pass alanlar bugün itibari ile yeni gelen ispanyol operatörleri (mira&jackal) oynayabilecekler, year2 pass'e sahip olmayanlar da 1 hafta sonra operatörleri renown veya r6 credit ile açabilecekler

jackal bana baya OP geliyor bilmiyorum ileride baya nerfleneceğini düşünüyorum şahsen

Oyunun tam sürümü ancak oyun içi para kazanımın daha düşük. Operatör açmak için daha çok oynaman gerekecek yani. Sürekli satışa çıkmıyor ama. G2A falan da 100 tl ye görmüştüm yakın zamanda. Steam'de 40 TL ye tekrar çıkana kadar değmez yani.

Kierra said:
niye forumda bu oyunun konusu yok, çoğu kişi oynuyor sanırım bildiğim kadarı ile.

bugün 6.5gb update ile resmi olarak year2'ye girmiş olan oyun, year2 pass alanlar bugün itibari ile yeni gelen ispanyol operatörleri (mira&jackal) oynayabilecekler, year2 pass'e sahip olmayanlar da 1 hafta sonra operatörleri renown veya r6 credit ile açabilecekler

jackal bana baya OP geliyor bilmiyorum ileride baya nerfleneceğini düşünüyorum şahsen
Nerf yemesine gerek yok. Onun yerine caveiranın özelliğini kullandığımızda ayak izi bırakmama gibi birşey gelebilir. Şu durumda caveira çöp. Olmadı fake ayak izi atıp orayı gören biryere pusu kurup bekleyecek başka birşey olmaz. Ya da spawn kill yaparken ilk onun ölmesi için dua edecez. Oyun bizi içeriye kapanmaya zorluyor şuan. Nerf yiyecekse de bari tüm takım görmesin adamın nerde olduğunu. O çok op duruyor onun dışında kendisinin görmesi sıkıntı değil..

Back
Top Bottom