[WB][SP] Cumhuriyet-i Türkiye

Users who are viewing this thread

abdullah9888

Recruit
ARKADAŞLAR KÖTÜ YORUMLARINIZ ÜZERE KONUYU KAPATICAM AMA ŞUNU SÖYLEYEYİM MOD TAMAMLANMASI %75 OLUNCA BETAYI SUNUCAM SİZE LİNK VERİCEM

Ahmet Aktaş said:
abdullah9888 said:
Ahmet Aktaş said:
abdullah9888 said:
trol ? alakası yok fotolarda sıkıntı var onları düzenlemeye çalışıyorum

Kurtuluş Savaşı doneminde Mhp ocağı ne arıyor?
Kurtuluş Savaşıyla İlgili Bir Yazi Geçiyormu Orda ?

Atatürk döneminde ne arıyor?
sadece bi konu katmak istedim bu olabilirmi ? illa tarihle tamamen uyuşucakmı ona göre osmangazi modda osmanlı bir imparatorluk değil fetih 1453 de saçma saçma lordlar var

abdullah9888 said:
Ahmet Aktaş said:
abdullah9888 said:
Ahmet Aktaş said:
abdullah9888 said:

sadece bi konu katmak istedim bu olabilirmi ? illa tarihle tamamen uyuşucakmı ona göre osmangazi modda osmanlı bir imparatorluk değil fetih 1453 de saçma saçma lordlar var

Zaten ben onlar doğru demedim ki ayrıca fetih 1453 multiplayer ne lordu :grin:

Ahmet Aktaş said:
abdullah9888 said:
Ahmet Aktaş said:
abdullah9888 said:
Ahmet Aktaş said:
abdullah9888 said:

Zaten ben onlar doğru demedim ki ayrıca fetih 1453 multiplayer ne lordu :grin:
allah allah :grin: ben onun singleplayer ' ini oynadım

fetih 1453 diye bir mod vardı aslında.Ekibinde ben de vardım.Bir beta çıkmıştı.Fakat ekip dağıldığından iptal edildi o mod.

senin dediğin 1453,Artizan,Caliph gibi insanların yaptığı mod.Multiplayer'a çıkan bir mod.

HyperCharge said:
fetih 1453 diye bir mod vardı aslında.Ekibinde ben de vardım.Bir beta çıkmıştı.Fakat ekip dağıldığından iptal edildi o mod.

senin dediğin 1453,Artizan,Caliph gibi insanların yaptığı mod.Multiplayer'a çıkan bir mod.
katılıyorum çünkü ben oynamıştım :grin:

Yine yorum yapıyorum mod şuan ilgi çekici değil modu geliştirip konu açsaydın gelişmezse zaten çok köyü olur yine başarılar

aliemre461 said:
Yine yorum yapıyorum mod şuan ilgi çekici değil modu geliştirip konu açsaydın gelişmezse zaten çok köyü olur yine başarılar
türk zırhlarını biraz geliştirip resimleride hatasız yaparsam bu mod patlar

Varsa modelin,patlayalım şekerim.

Konuyu hali hazırda bir düzene sokarsan sevinirim,resimler de gözükmüyor bu arada.Sizde gözüküyor mu ?

Edit:Upload ettim hızlı resimden

Vg3bDr.jpg

ZAO0Xa.png

MParVN.jpg

abdullah9888 said:
aliemre461 said:
türk zırhlarını biraz geliştirip resimleride hatasız yaparsam bu mod patlar

Hayır mod falan patlamaz sadece zırh yapmakla modu geliştirmen lazım oynanmasını istiyorsan

Back
Top Bottom