(Yardım) Wings 3d

Users who are viewing this thread

davit234

Regular
Wings 3d cmd çıktıktan sonra açılıyor ancak hemen "erl.exe" çalışmayı durdurdu diyor. Bunun çözümü var mı yoksa altarnetif model tasarlama programı var mı?

Beyler pcye rest attım sonra direk açtım bu ekran açıldı sonra kapandı. yine açtım bu sefer bu ekran açılmadı. resim spoiler içinde bakar mısınız

Gp0Z2N.png

Partizanes said:
Nasıl Yani ? Cmd Derken ?
program açılınca ilk cmd açılıyor. cmd'deki yazıyı okuyamadan kapanıyor sonra program pencere modunda açılıyor ama ekran beyaz oluyor 2 saniye sonra erl.exe çalışmayı durdurdu diyor.

Sanırım CMD'de sadece "-" yazıyor.

Partizanes said:
Yönetici Olarak Vesaire Denedinmi Açmayı ?
evet. 32 bit sistemim var 32 bit indirdim yinede olmuyor. 64 bit'i denemem fayda eder mi? bide başka modelleme programı var mı?

Partizanes said:
Sistem Gereksinimlerinin Uydugundan Eminmisin ? Olmadı Eski Sürümlerini Dene.Şu Anda Kaç Kullanıyorsun ? 1.5.3 Mü ? 1,4,1 Öneririm.
1.4.1 sürümü web sitesinde yok. varsa siz atar mısınız?

ben baktımda bazı sitelerde var ancak yükleyince reklam virüsü bulaştırıyorlar.

herşeyi denedim olmuyor. Başka kolay modelleme programı bilen var mı? veya bunun çözümünü. Bir kaç kişi daha karşılaşmış bu sorunla ama çözüm yazan yok.

Tam olarak çözümünü bilmiyorum, ben 1.5.3 kullanıyorum dediğin gibi cmd ekranı sonra beyaz ekran sonrada program açılıyor.
Şunları denermisin:
Bilgisayarını yeniden başlat
Uyumluluk sorunu gider
Programı kaldır başka bir sürücüye kur

Hepsini ayrı ayrı yapıp denermisin oluyormu diyeç

Beyler pcye rest attım sonra direk açtım bu ekran açıldı sonra kapandı. yine açtım bu sefer bu ekran açılmadı. resim spoiler içinde bakar mısınız

Gp0Z2N.png

Back
Top Bottom