Cami Modeli.

Users who are viewing this thread

.Uarcan.

Elimde bir adet cami modeli var kaba taslak halinde.Görsel aşağıdadır.İnce detayları pencere gibi yapıp kaplayarak kullanmak isteyenler varsa buradan yazsın.PM bakmıyorum

Ekran fotoğraf alınca fazla detay gözükmedi diye telefon ile çektim.

Bütün parçalar birleştirilmiştir ve otomatik yumuşatma yapılmıştır.

vQEk4r.jpg

Biraz düzeltmek gerekiyor kaba taslak bu.

http://s3.dosya.tc/server29/udx5JR/Cami.rar.html

Konuyu Mod Yapımına Koyman Daha İyi Olurdu.Model Güzel.Profesyonel Bir Yapım Olmuş.Tebrik Ederim. Bu Yüzden İnce Detaylara Konmak İstiyorum :grin:

-Hilal Nerede ? Kubbe Yada Minarelerde Yok Ne Yazikki.Keşke Ekleseydin.
-Girişteki Kolonların Üst Tarafları Düz Olmuş.Biraz Daha Dairesel Yapabilirdin.Hoş Bir Görüntü Olurdu.Şahsen.
-Zaten Bir Minare Yapmışsın.Bunları Kopyalamışsın.Eleştiri Değil Aslında Bu.
-Sur Gibi Birşey Yapabilirdin.Sur Derken,Bahçe Gibi Bir Alan Yaratabilirdin.
-Caminin Kenarları Boş Kalmış.Keşke Ufak Tefek Birşeyler Koysaydın.Çok Sade Gözüküyor Kenarları.

Gerçekten Çok Başarılı.Taleworlds Forumda Böyle Yapımcılar Görmek Güzel.Kaybedilmemeli.

Partizanes said:
Konuyu Mod Yapımına Koyman Daha İyi Olurdu.Model Güzel.Profesyonel Bir Yapım Olmuş.Tebrik Ederim. Bu Yüzden İnce Detaylara Konmak İstiyorum :grin:

-Hilal Nerede ? Kubbe Yada Minarelerde Yok Ne Yazikki.Keşke Ekleseydin.
-Girişteki Kolonların Üst Tarafları Düz Olmuş.Biraz Daha Dairesel Yapabilirdin.Hoş Bir Görüntü Olurdu.Şahsen.
-Zaten Bir Minare Yapmışsın.Bunları Kopyalamışsın.Eleştiri Değil Aslında Bu.
-Sur Gibi Birşey Yapabilirdin.Sur Derken,Bahçe Gibi Bir Alan Yaratabilirdin.
-Caminin Kenarları Boş Kalmış.Keşke Ufak Tefek Birşeyler Koysaydın.Çok Sade Gözüküyor Kenarları.

Gerçekten Çok Başarılı.Taleworlds Forumda Böyle Yapımcılar Görmek Güzel.Kaybedilmemeli.
-Yapabiliyor muyum diye kaba taslak denedim,Baktım biraz oldu gibi boşa gitmesin diye burada paylaştım eksikleri giderip kullanmak isteyen olur diye.
-Minare kısmına gelince eleştiride yapabilirdin ben şahsen kendim de beğenmedim.Kopyalama kısmına gelince bence zaten öyle olmalıydı birbirinin aynısı olsun istedim minare.
-Mod yapı mı kısmı konusunu düşündüm aslında bende ama şu geldi aklıma birinin modunun gelişmesi için yayınladığımdan burası uygun geldi aklıma.
-Eleştiri içinde sağ ol her zaman farklı bir bakış açısı iyidir

Partizanes said:
Ben Zaten O Minare Kısmı Normal Gördüm.Bende Kopyalardım.
Ben beğenmedim yaz gerçekçi gelmedi.Yeni bir tane yapmayı düşünüyorum orada tekrar deniyeceğim
Bu yarım saatlik çalışma.

Aslında Benim İçin Bir Modelin Kaç Saatte Ne Kadar Yapıldıgı Önemli Değil.Modelin Kendisi Bana Yeter.Her Çalışma Eleştirilir.Kesinlikle Yapılır Bu.Birşeyin Kusursuz Olması İmkansızdır.En Azından İnsan Yapımı Olan.Bizim Yaptıklarımız.Sanırım Köşeme Çekilip Yeni Camiyi Bekleyeceğim.

Bu Arada Smooth Attım Demiştin.Auto Smooth Atmışsın.Normal Bir Smooth Atmayı Deneyebilirsin.Güzel Durmassa Geri Sarma Özelliği Var Zaten.

@Partizanes

Minare olayı gerçekten çok zor.

O giriş çıkışları hem orantılı ayarlama hemde göze güzel sunmak çok zor.Eski zamanlarda teknoloji yardımı olmadan bu işleri yapan kişilere HELAL OLSUN.

Bu kadar yapabildim.

http://dosya.co/fd63db04b1ade0ae/Minare.rar

Back
Top Bottom