Mod Geliştirme Bölümü-Genel Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

incili arwa

Türküm'ün diğer konuyu genişlet tarzında iletisi sayesin de bu işe de el attım.Çünkü bizim konu da az çok talan edildi  :grin:

Neden Bu Konu ?

Mod geliştirme bölümüne can getirmek,tartışmaları tek bir başlık altında toplamak  diyebilirim.

Kurallar

[list type=decimal]
[*]1.Küfür ve argo kelimeler yasaktır.
[*]Tartışırken birbirinize saygı duyarsanız memnun olurum.
[*]Konuda tartıştığınız şeyler modlar ilgili olarak kalsın.Bunun dışına çıkıyorsanız özel yollarla halledin işiniz[/list]

Partizanes said:
Bana Sorarsan Bu Konudan Kavga Çıkabilir.Tabi Bu Nasıl Bir Tartışma Olacağına Bağlı.

Öyle olursa konuyu kitlerim.Amacı dışına çıkan bir konu işe yaramaz.

Ben başlıyayım....
Çeviri derslere neden tepki büyük?
Mod yapımı kaynakları yenilenmeli...
Herkezin bildiğini ,tekniklerini anlattığı bir sabit konu açılmalı böyle ortaya adam akıllı modlar çıkar.
Bir diğer şeyde osp.Osp kullanan adamı sanki idam edecekmiş gibi bakıyorlar,hor görüyorlar.Osp'lar yerinde ve güzel bir şekilde kullanıldığı zaman kim zarar görmüşki sonuçta floris modda osp kimse onlara osp dan modmu olur demiyor ama türkçe forumda ise büyük ve güçlü bir düşmanlık var bu konuda kendimize çeki düzen vermeliyiz.

Benim sorularım cevaplarını bekliyorum.

Türküm:D said:
Ben başlıyayım....
Çeviri derslere neden tepki büyük?
Mod yapımı kaynakları yenilenmeli...
Herkezin bildiğini ,tekniklerini anlattığı bir sabit konu açılmalı böyle ortaya adam akıllı modlar çıkar.
Bir diğer şeyde osp.Osp kullanan adamı sanki idam edecekmiş gibi bakıyorlar,hor görüyorlar.Osp'lar yerinde ve güzel bir şekilde kullanıldığı zaman kim zarar görmüşki sonuçta floris modda osp kimse onlara osp dan modmu olur demiyor ama türkçe forumda ise büyük ve güçlü bir düşmanlık var bu konuda kendimize çeki düzen vermeliyiz.

Benim sorularım cevaplarını bekliyorum.

Daha önce defalarca cevap verildi. Kavga çıkaracaksın artık.

Back
Top Bottom