Oyun Hakkında bilgili arkadaşların dikkatine:

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

ademm

Recruit
Bildiğiniz üzere oyunda geçmişimizi anlatan %100'lük bir mod henüz yok. Bende diyorumki:
Güzel, adam gibi, gerçekci bir mod yapabiliriz. Ben kodlama ve modelleme hakkında bilgiliyim. Ama o şekilde profosyonelce değilim...  Yani sözün kısacası bir grup kurup, gerçekci mod yapmak. Şuan tek başımayım, oyunda bilgiliyim. Hata alıp soruyorum, ama bilgim var. Önceden küçük 1-2 tane mod yaptım. Ama tek başına olmuyor, insan bir yerde tık diye kalıyor. O yüzden 15-20 kişilik gurup kurmak istiyorum.
Katılacak arkadaşların dikkatine:
BİLGİLİ OLMASI GEREK.
Bukadar, bilgilisi olsun, yardımı dokunsun yeter. Benim amacım GERÇEK yani öyle bir heyecan değil.
Neyse direk katılacak arkadaşlar:
Code:
Ad/Soyad:

Størtbeck said:
Bannerlord var ya.

+

Yapılan güzel modlar var (tüm forumu kastediyorum),Ottoman 1453,Balkanların Fethi,çıkacak olan Göktürk Modu,Karahanlı Destanı Modu (çıkacak),bir de Hyper'ın çok sağlam bir modu çıkacak (umarım).

Dombıra ve Turan modu da cabası.Ateş ve Kılıç içinde Battal Gazi modu yapılıyor.Bunlar hatırladıklarım,daha da mod vardır hatırlamadığım.

Tabii güzel bir şeyler çıkarırsanız ortaya alkışlarız,oynarız.Başarılar.

incili arwa said:
Størtbeck said:
Bannerlord var ya.

+

Yapılan güzel modlar var (tüm forumu kastediyorum),Ottoman 1453,Balkanların Fethi,çıkacak olan Göktürk Modu,Karahanlı Destanı Modu (çıkacak),bir de Hyper'ın çok sağlam bir modu çıkacak (umarım).

Dombıra ve Turan modu da cabası.Ateş ve Kılıç içinde Battal Gazi modu yapılıyor.Bunlar hatırladıklarım,daha da mod vardır hatırlamadığım.

Ozaman bu modlardan baska mod cikmaz. Her modda hata vardir. Bende yapacagim moddaki hatalari en aza indirmek isterim. Eger bu modlar var dersek oyun nasil gelisir?

Grup kurabilmek için forumda kendini kanıtlamış olman lazım. Yani usta olduğun alanda yaptığın bir şeyi gösterirsen destekçi çıkar. Yeni olduğun için gruba girmek isteyen çıkmayacaktır. Belki acemiler girmek ister, ama acemilerle nereye kadar?

ademm said:
incili arwa said:
Størtbeck said:
Bannerlord var ya.

+

Ozaman bu modlardan baska mod cikmaz. Her modda hata vardir. Bende yapacagim moddaki hatalari en aza indirmek isterim. Eger bu modlar var dersek oyun nasil gelisir?

Örnek verdim bu modları.Umarım bir şeyler yapabilirisin(iz)

Bence oyunun daha gerçekci hale gelmesi  için yapılacak en önemli işlem:
Bugların düzeltilmesidir. (Ki firma şuan bannerlordla ilgilendiği için warband'de değişiklik görmemiz imkansız gibi.)
Ama iyi bir fikir. Kolay gelsin.

Aa hemen bu moda katılmalıyım zaten çok yaratıcı ve daha önce hiç denenmemiş bi fikir osmanlı mod 2

Başka modlardan çalıntı kodlarla yapılan Osmanlı modlarından gına geldi artık.Selçuklu,Göktürk veya Asya Hun Devleti'nin modu yapılsa daha iyi olmaz mı?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom