yardım lutfen

Users who are viewing this thread

Sorununuzu düzgün bir türkçeyle ve tam ifade ederek sorarsanız yardımcı olabiliriz.

Sakallı said:
Sorununuzu düzgün bir türkçeyle ve tam ifade ederek sorarsanız yardımcı olabiliriz.

Önce yardım et sonra konuş.

Morgh's M&B Editor ile yapılabilir sanırım. Troop editor'den oyuncunun liderlik ve karizma puanlarını yükseltebilirsin.

Redstone Knight said:
Sakallı said:

Önce yardım et sonra konuş.

Morgh's M&B Editor ile yapılabilir sanırım. Troop editor'den oyuncunun liderlik ve karizma puanlarını yükseltebilirsin.

Sende şimdi yardım ettin zaten, beğenmediğin mesajı en fazla mod.a rapor edersin banimle emir vererek konuşamazsın istediğimi yaparım senin ne haddine

Öncelikle adama türkçe (!) konuş demişsin yazdığın yazı bile yanlış. Birde tersliyorsun insanları. Eh, kişisel mesaj bölümüne Abiniz Veteran Oldu!!! yazan insandan ne beklersin.

Redstone Knight said:
Öncelikle adama türkçe (!) konuş demişsin yazdığın yazı bile yanlış. Birde tersliyorsun insanları. Eh, kişisel mesaj bölümüne Abiniz Veteran Oldu!!! yazan insandan ne beklersin.

Sen ne beklersin bilemem.Yazısını anlamadım anlarsam yardımcı olabilirim dedim sen istediğin gibi oku istediğin gibi anla yardımcı olmayacaksanda boşuna kirletme forumu git başka biriyle uğraş

Sakallı said:
Redstone Knight said:

Sen ne beklersin bilemem.Yazısını anlamadım anlarsam yardımcı olabilirim dedim sen istediğin gibi oku istediğin gibi anla yardımcı olmayacaksanda boşuna kirletme forumu git başka biriyle uğraş

Zaten cevabı verdim. Benimle uğraşacağına biraz oku.

Başlarken şu karakterimizin hikayesini seçiyoruz ya hani. Oranın verdiği bazı statlar var. Rehberlerde bulabilirsin orada bu statlara artı veren bir hikaye varsa onu seç.  Güç,Çevikliik vs olan yerde 1 kere Karizmaya ver Yeteneklerde ise 1 kere Liderliğe puan  ver.

http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=177284.0
Uğraşmak istemezsen buradan liderliğini 10 yaparak ve karizmanı istediğin kadar arttırarak grup kapasiteni arttırabilirsin.

Back
Top Bottom