[İSTEK]Ateşli ok

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Partizanes adam ateşli ok olan bir mod varmı diye soruyor ? fikir veya gerçekçilikle ne alakası var ? o kadar hayalgücün genişse sağa sola laf çarpıtacağına sen fikir söyle biz görelim

Size bir şey denmez  :twisted: hemen laf dalaşı başladı
Öyle bir mod var diye biliyorum ve hemen bakıyorum

Vallahi mod listesi konusunda "• Shogun Mod - Sengoku Jidai - Japan in XV century | Ana Görevi Tamamıyla Değiştiriyor ve Ateşli Ok Efsanesi Geri Döndü" başığı altında

bkz
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,186755.0.html
bu mod paylaşılmış hiç bakmadım fotolarda da ateşten eser yok

razor06 said:
Partizanes adam ateşli ok olan bir mod varmı diye soruyor ? fikir veya gerçekçilikle ne alakası var ? o kadar hayalgücün genişse sağa sola laf çarpıtacağına sen fikir söyle biz görelim

Sen yanlıs anlamısn adamı adam atesli ok hakkinda bisi dmyr. Sadece hani filmlerde goreceginize kendiniz uretin diyo tabi sen biraz bilmislik yapiyrsn o ayri.. saten kendisi surekli fikir ureten biri.

burakhh said:
razor06 said:

Sen yanlıs anlamısn adamı adam atesli ok hakkinda bisi dmyr. Sadece hani filmlerde goreceginize kendiniz uretin diyo tabi sen biraz bilmislik yapiyrsn o ayri.. saten kendisi surekli fikir ureten biri.
Neden eskiden ateşli ok yokmuydu  :wink: :wink:

Edit:
Sakallı said:
Size bir şey denmez  :twisted: hemen laf dalaşı başladı
Öyle bir mod var diye biliyorum ve hemen bakıyorum

Vallahi mod listesi konusunda "• Shogun Mod - Sengoku Jidai - Japan in XV century | Ana Görevi Tamamıyla Değiştiriyor ve Ateşli Ok Efsanesi Geri Döndü" başığı altında

bkz
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,186755.0.html
bu mod paylaşılmış hiç bakmadım fotolarda da ateşten eser yok
O modda ateşli ok felan göremedim

Bende görmedim ama forumda öyle yazmışlar modun videosuda link kırık :grin:
alelyeden bakıyorum silah eklentisi tarzında bir şey vardı belki vardır ne bileyim  :roll:

yan hesap açmış cevap veriyor belli olmasın diye kısaltarak yazmış bide yaşın kaç senin evladım ? :smile:)
onuda geçtim eğer sen ateşli oku sadece filmden gördüysen o senin cahilliğindir.

razor06 said:

yan hesap açmış cevap veriyor belli olmasın diye kısaltarak yazmış bide yaşın kaç senin evladım ? :smile:)
onuda geçtim eğer sen ateşli oku sadece filmden gördüysen o senin cahilliğindir.
Ne tür gereksiz bi insansın laf kalabalığı yapıp konuyu kirletme.

razor06 said:

Bana Dupe Demeye mi Çalışıyorsun ? İftira ! Moderatörlerden Rica Ediyorum,İplere Baksınlar.Burakhh Benim Arkadaşım Olur.Alalede Konuşma.

Fikir Ver Demiştin.En Basitinden Yüzük Yapılanabilir.Havai Fişek Eklenebilir.

Şunlarıda Eklemeliyim. Konunun Yeri Yanlış.Bunun Soru Cevap Bölümünde Olması Yada Mod İstek Bölümünde Olması Gerekir.Bir Öneriye Karşı Gereksiz Tavır Almanda Senin Kabahatin.Konuşmak İçinmi Konuşuyorsun ? Boş İşlerle Uğraşıyorsun.Aşağılamada Başka Neye Yararsın Sen ?montana255321 Belirtmiş,'arkadaşlar filmde gördüğümüz...'ki Bunu Okuyamamak Senin Cahilliğindir.Burada Ahkam Keseceğine Doğru Anlamaya Çalış.Emin Ol İleride İşine Yarar.

Böyle Bir Mod Bilmiyorum.Hiç Değilse Konuyu Kirletmiş Olmam.

Dupe oldugunada adım gibi eminim modların bakmayacağını sence biliyorsun :smile: skype ver eğer 15 yaşından büyük çıkarsan forumu bırakacam

razor06 said:
Dupe oldugunada adım gibi eminim modların bakmayacağını sence biliyorsun :smile: skype ver eğer 15 yaşından büyük çıkarsan forumu bırakacam

Gel Kardesim Skype Sonrada forumdan Cek Git :wink:

Anlama Konusunda Büyük Bir İhtimalle Zorlanıyorsun ? Madem Dupeyim.Rapor Et.Benim Kızdıgım Filmden Görüp Buraya Yazmaları.Hadi Bunu Geçtim.İftira Atman Mantıksız.Dupe Olsa Modlarda Çalısırmı Bu Adam ? Aklına Ne Geleceğini Biliyorum.Fazlalık Olsun.Mantıksızsın.İşin Gücün Burada Laf Sokmaya Çalışmak.İşine Geliyor.Boşsun,Gereksizsin.Öyle Kalacaksın.

Partizanes said:
Anlama Konusunda Büyük Bir İhtimalle Zorlanıyorsun ? Madem Dupeyim.Rapor Et.Benim Kızdıgım Filmden Görüp Buraya Yazmaları.Hadi Bunu Geçtim.İftira Atman Mantıksız.Dupe Olsa Modlarda Çalısırmı Bu Adam ? Aklına Ne Geleceğini Biliyorum.Fazlalık Olsun.Mantıksızsın.İşin Gücün Burada Laf Sokmaya Çalışmak.İşine Geliyor.Boşsun,Gereksizsin.Öyle Kalacaksın.

Takma Sen Kardesim Ya. Bunlar Yeni İnsanlar Ögrencekler :grin: Bizde Geldigimizde Böyle Yapmadıkmı Saygısızlık Ama Zamanla Kim Bizden Kücük Kim Büyük Ögrendik. Birde Atesli Ok Konusunda Bi Fikrim Var Atesli Olmasıı Yerine Ne Bilim Mesala Bir Zehir İsmi Üret. Mesala Ölümcül Olsun Ozaman Daha İlgi Çeker Mesala Güzel Bir Efek Ekle Üstüne Ates Yancagına Zehir Saçsın Olsun Böle Yaparsan Daha İyi Gibi Olur

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom