Floris Duman FPS Sorunu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
my_mom_regular-show.jpg

SilentDurdt said:

İşte böyleleri olduğu sürece hiçbişey olmaz kardeş ne türkiye gelişir nede halk sonra avrupa devletlerinden zeka seviyemiz neden düşük diye dalga geçiyorlar diğer devletler bizle orda yazıyor oyunu net 120fps oynuyorum arada 130 bile gördüğüm oluyor aniden o duman girince bakıyorum 10 fps sorun bende değil yani.

SERDAR İLBAN said:
SilentDurdt said:

İşte böyleleri olduğu sürece hiçbişey olmaz kardeş ne türkiye gelişir nede halk sonra avrupa devletlerinden zeka seviyemiz neden düşük diye dalga geçiyorlar diğer devletler bizle orda yazıyor oyunu net 120fps oynuyorum arada 130 bile gördüğüm oluyor aniden o duman girince bakıyorum 10 fps sorun bende değil yani.
Kişisel konuş hepsi senin için geçerli.

Thranduil45 said:
SERDAR İLBAN said:
SilentDurdt said:

Yaşın kadar konuş küçük kardeşim hadi yoluna.  :wink:

Kavgaları geçelim konuya gelelim.Duman elbette fps düşürür.Duman ve ateş gibi şeyler birden fazla yüze sahiptir yüklemeyi zorlaştırır,fps yi düşürür.120 den 30 a düşmesi eğer ortalama bir pc(2gb-4gb ram) sahipsen gayet doğal.Ki floris kasan da bir mod.Parçaçık sistemini kapat veya diğer şeylerden kıs.
EK:Laurence 19 yaşında.

SERDAR İLBAN said:
Thranduil45 said:
SERDAR İLBAN said:
SilentDurdt said:

Daha beni tanımadan laf ediyorsun yavrucağız.Ağır birşey derdim ama forumumuzun belli bir kuralları var.Sana ulaşabileceğim bir yer varsa beni dahada iyi tanıyabilirsin.Konuyuda uzatmayacağım daha fazla uyarı almak gibi bir isteğim yok.Bir sorunun varsa kişisel ileti atabilirsin.

Thranduil45 said:
SERDAR İLBAN said:
Thranduil45 said:
SERDAR İLBAN said:
SilentDurdt said:

Daha beni tanımadan laf ediyorsun yavrucağız.Ağır birşey derdim ama forumumuzun belli bir kuralları var.Sana ulaşabileceğim bir yer varsa beni dahada iyi tanıyabilirsin.Konuyuda uzatmayacağım daha fazla uyarı almak gibi bir isteğim yok.Bir sorunun varsa kişisel ileti atabilirsin.

Bak orda iletişim yollarım var gözünü aç iyi bak burda çene çaldığın kadar zeki olsan 8-9 yaşındaki çocuklar gibi iddaalaşmaya girmezsin ve yaşın başın büyükse eğer kenara çekilirsin'ki sende bu yok yaşını gayet belli ediyorsun 16 yaşındayım youtubeyle uğraşıyorum emin ol senden bilgiliyim.

EK:Bilgisayarımın Ram 8GB'dir. #Propaganda Yardım İçin Teşekkürler.

Hmm youtube kullanan zeki ve bilgilimi oluyor?Çok salakca olan bir twitter hesabıyla niye uğraşıyım? Ben telefon , ts tarzı dedim.Zeki arkadasım bu dönemde youtube kullanan bilgili olmuyor.Önce yazmayı öğren zaten.Kendi dilini bilmiyorsun ama bilgili oluyorsun.Benden bilgili olsan buraya konu dahi açmazsın.İlk iletilerine baktım kimin bilgili olduğu gayet ortada.

Thranduil45 said:
Hmm youtube kullanan zeki ve bilgilimi oluyor?Çok salakca olan bir twitter hesabıyla niye uğraşıyım? Ben telefon , ts tarzı dedim.Zeki arkadasım bu dönemde youtube kullanan bilgili olmuyor.Önce yazmayı öğren zaten.Kendi dilini bilmiyorsun ama bilgili oluyorsun.Benden bilgili olsan buraya konu dahi açmazsın.İlk iletilerine baktım kimin bilgili olduğu gayet ortada.

Ben youtube kullanıyorum diye zeki veya bilgili oluyorum demedim orda dedimki youtube kullanıyorum emin ol ki senden bilgiliyim youtube kullanıyorum kısmı ayrı kafanda artık nasıl düzenliyorsun anlamıyorum ancak yaşın kadar düzenlediğin ortada eminimki bilgisayar başında konuları okuyup "hıııııı" heeee" yapan veled'sin dir. Burda gelip kendinden büyük birine yaptığın saygısızlığa bak seni doğuran anaya babaya yazık diyorum başkada bişey demiyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom