Lütfen arkadaşlar biri yardımcı olsun artık...

Users who are viewing this thread

VonTyphoon

Recruit
Arkadaşlar öncelikle oyunum Orjinal ve Steam'e bağlı 1.160 sürümü, Blood İn the West modu açılıyor ancak problem çıkıyor. Farklı versiyonlar denedim 1.153 ile problemler çözülmeye başladı ancak savaşa girerken sıkıntı var lütfen biri yardım etsin forumda kime mesaj attıysam cevap alamadım, Biri yardımcı olursa çok makbule geçer.

Directx 7'ye düşürmeni öneririm,ayrıca ayarları da en düşüklere çek.Bir de öyle dene.

1.160 ile steamworkshop (böyle yazılıyordu herhalde) geldi.Yani oyun üstünde değişiklik yok.Buglar falan hala duruyor.

Behzat Che said:
savaşa girdiğinde oyundan mı atıyor bende öyle oluyodu modu bıraktım
Modun tek sıkıntısı hangi versiyona çıktığı hiç bir yerde yazmıyor ne kadar araştırdıysamda sorunu bu versiyon sıkıntısı var onun haricinde mod sağlam.
incili arwa said:
Directx 7'ye düşürmeni öneririm,ayrıca ayarları da en düşüklere çek.Bir de öyle dene.

1.160 ile steamworkshop (böyle yazılıyordu herhalde) geldi.Yani oyun üstünde değişiklik yok.Buglar falan hala duruyor.
Tamam Çok sağol birde öyle deniyeyim bakalım belkide düzelir öyle

Redstone Knight said:
Öncelikle modu ModDB'den indirdin değil mi ?
Directx7'de oynuyorsun değil mi (Directx9'da kullanabilirsin) ?
Mod 1.153 ve sonrasıyla çalışır.
Evet sorun çözüldü sadece bir kere savaştan sonra attı ondan sonrada girmedim ancak yapılması gereken directx değil galiba ama yinede 7 de parlamaları filan kaldırınca birazda kısınca sorun kalmadı.  Ekran kartım yanmasaydı böyle kötü ekran kartlarına kalırmıydım :/ Bu arada herkese çok teşekkürler yardımlarınız için ben middle earth'e kacar :grin:

Back
Top Bottom