Warbandda cins bir hata !!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Cevdet

Master Knight
Old Guard
4192inciy1172105.png

EDİT (resmi göremeyenler için) : http://imgur.com/8dUnkE8

Arkadaşlar bu hatayı alıyorum sebebi nedir acaba ?

Shader hatası. Oyunu nereden elde ettiniz? Ona göre çözüm önerebilirim. Ama olabildiğince doğru kaynaklar lazım bana. Öbür türlü o hatayı almaya ne yazık ki devam edersiniz.

ilk kez başıma geldi bu hatadan yarım saat önce oynamaya devam ediyordum
2 - 3 tane item ekledim moda o yüzden olabilir mi (sadece 1 modda veriyor hatayı)

cevdet123 said:
Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu ?

Hmm,galiba o dosya bozuk ya da eksik de kodlarda var hata.

Shaderlarla ilgili.Get_shader failed bla bla diyor.Demek o dosya bozuk ya da bağlı olduğu dosyayla bir ilgisi de olabilir.

tlgklz said:
Negatrm B. said:
Shader hatası. Oyunu nereden elde ettiniz? Ona göre çözüm önerebilirim. Ama olabildiğince doğru kaynaklar lazım bana. Öbür türlü o hatayı almaya ne yazık ki devam edersiniz.

oyunu D&R den aldıydım ama oyunda problem olcağını sanmam çünkü diğer modların hepsi düzgünce çalışıyor

incili arwa said:
cevdet123 said:

Shaderlarla ilgili.Get_shader failed bla bla diyor.Demek o dosya bozuk ya da bağlı olduğu dosyayla bir ilgisi de olabilir.

o dosyalar nerde bulunuyor ? değiştirsem düzelir mi ki ?

cevdet123 said:
tlgklz said:
Negatrm B. said:

oyunu D&R den aldıydım ama oyunda problem olcağını sanmam çünkü diğer modların hepsi düzgünce çalışıyor

incili arwa said:
cevdet123 said:

o dosyalar nerde bulunuyor ? değiştirsem düzelir mi ki ?

Shaderlar resource de bulunuyor olması lazım.Normalmaplerin falan oralarda.(Tarife gel :grin: )

tlgklz said:
Steamden dosyaları doğrulat eksik bir dosya ise düzelir.
ben steamsız oynuyorum hem dosya eksik olsaydı diğer modlarıda açmazdı bence

D&R diye hatırlıyorum ama olmayadabilir kesin değil ama şu talimatları yaptığımı iyi hatırlıyorum
http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=114472.30

Türküm:D said:
rResim gözükmüyorki :/

Bende gözüküyor ama.Sorun üstüne sorun :grin:

Bir dosya eksik.Hangi modeli oyuna atmaya çalıştığını söylersen bir çare bulabiliriz belki.

başka modlardan aldığım bi mızrak modeli ile bir inek modeli modun adını unuttum :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom