Cihan-ı Hükümran Modu [MOD İPTAL EDİLDİ.]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Partizanes said:
OSP'yi Fazla Kaçırmışsın.Kendi Yapımlarını Ekleyebilirsen İyi Olur.Acemi Olabilirsin.Bunda Hiçbir Sakınca Yok.Yinede Seninde Modunda Emeklerinin Olması Gerekir.Kendine Has Yeni Özellikler Eklemen Güzel Olur.Harita Ekleyebilirsin.Zırh,Miğfer,Kılıç Vesaire Yapmayı Öğrenebilirsin.Bunları Yaparsan Burdaki Arkadaşlarda Modunu Ona Göre Eleştireceklerdir.
Emin ol kardeşim, forumdaki derslere bakmaya başladım. Ekip bulabilirsem rahatlıyacağım. Olmassa biraz daha geliştirip öyle linkini paylaşırım.

mehmet20 said:
Kardeş krallik askerleri devletlerin isimlerini ve ilişki durumların harita yi değiştir
Bu dediklerin kolay kardeşim. Şimdilik troop itemleri ve harita yapmayı öğreniyorumm. Krallık isimleri elbet değişecek.

Seni önce şuraya alalım.

Hyper'ın çok güzel dersleri var.Ama önce module systemi ve pyhtonu elde etmen lazım.Buyur.

Module ve pyhton

Silverlight said:
valla Mount&Blade için pythona başladım
en son analitik geometrideki üçgen alanı hesaplamadan sıkıldığım için alan hesaplama programı yazdım :grin:
isteye gönderebilirim :grin:

bide ortam değişkenlerindeki path kısmına birden çok yol ekleyebiliyosun sadece farklı yolları ; ile ayırman yeiyo

Code:
C:\Program Files\PC Connectivity Solution\;%SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%\System32\Wbem;C:\Program Files\Intel\DMIX;C:\Python27
şeklinde yazınca tüm hepsini cmd den çağırmak gibi bi şansın oluyo

Böyle değiştirmeni öneririm daha iyi olur değişkeni onu da ekleyeyim.

Modelle ve kaplama derslerini de bulabilirsin diye düşünüyorum.Olmazsa yardım etmeye çalışırım elden geldikçe.

Ben yardımı yapayım

ottomank.png

foryouo.jpg

mmvq1h.jpg

0bJzpL.png

Z2o3zo.png

Bo7zWV.jpg

cy2x.png

Bak bir kaç bizans sancağı
bQ761n.jpg

d4gBrQ.jpg

vYWP2D.jpg

Arkadaşlar mod kesinlikle çıkacaktır. Sadece tek başıma uğraştığım için biraz zor oluyor :smile: bu da modun çıkısının uzamasına sebeb oluyor.

Redstone Knight said:
Ne Bizans'ı ? Onlardan birisi Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu bayrağı lan.
Banner yaparken pek bakmıyom araştırmıyom yaklaşık tahmin yapıyorum :grin:

Dusk Voyager said:
Mesela "sebeb-i ziyaret" ziyaret sebebi demek değil mi?
Yanılmıyosam o Osmanlı türkçesine giriyor osmanlu bazı kelimelerini hatta çoğunu arapça ile birleştirilmiştir onun için türk arapça imlası kullanılıyor sanırım :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom