GRUP BÜYÜKLÜĞÜ

Users who are viewing this thread

erenG

Recruit
Anno domini 1257 modunu oynuyorum ve liderlik kısmını 10 levele getirdim fakat grubum en fazla 152 kişi alıyor. Programla veya programsız grup büyüklüğümü nasıl arttırabilirim ? Oyundaki kralların grup sayısı 250 civarı sanırsam, öyle gördüm

forumda yeniyim ve soru-cevap kısmının olduğunu yeni fark ettim.bilgi kirliliği olduysa konuyu lütfen silin, teşekkürler

selamet_81 said:
erenG said:
forumda yeniyim ve soru-cevap kısmının olduğunu yeni fark ettim.bilgi kirliliği olduysa konuyu lütfen silin, teşekkürler
Konuyu senin kilitlemen gerek , biz nasıl kilitleyelim :shock: :shock:
Sana demiyor zaten. Moderatörlere söylüyor.
erenG said:
Anno domini 1257 modunu oynuyorum ve liderlik kısmını 10 levele getirdim fakat grubum en fazla 152 kişi alıyor. Programla veya programsız grup büyüklüğümü nasıl arttırabilirim ? Oyundaki kralların grup sayısı 250 civarı sanırsam, öyle gördüm
Nam ve onurunu yükselt.

T-Bag Bagwell said:
selamet_81 said:
erenG said:
Konuyu senin kilitlemen gerek , biz nasıl kilitleyelim :shock: :shock:
Sana demiyor zaten. Moderatörlere söylüyor.
erenG said:
Nam ve onurunu yükselt.
Kendi kilitlesin.

Bir yeni üe klasiği daha şurdaki gibi yap
OJOVaA.png
Størtbeck said:
Partizanes said:
Ehh.Ha Kilitlemiş Ha Silmiş.İkisindede Cevap Veremeyeceksiniz.Neyin Kavgası Bu ?
Ooooo abi. valla o arkadaş başlattı. Dövme beni .s.s.s.
Birazdan adres istersiniz  :cool:
Benide çağırın D: : :grin:-

Back
Top Bottom