Ters kılıç

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Cevdet

Master Knight
Old Guard
Arkadaşlar bu kılıcı böyle değilde düz tutmasını sağlamak istiyorum nasıl yapıcam ?
http://imgur.com/NEQywtb

Redstone Knight said:
cevdet123 said:
Arkadaşlar bu kılıcı böyle değilde düz tutmasını sağlamak istiyorum nasıl yapıcam ?
http://imgur.com/NEQywtb

Hangi programda yaptıysan onunla çevir ?

bu kılıcı ben yapmadım oynadığım oyuna ekledim sadece
wings ile yönünü çevirdim brf dosyasına reimport yapınca kılıç hiç gözükmedi

cevdet123 said:
modül sistem kullan(a)mıyorum , itemkinds den ekledim
Neden kullanamıyorsun?(la?)

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,284464.0.html : ne ararsan var ayrıca kordinatlarını ayarlamamışsındır.

valla kordinat falan ellemedim hiç kılıcı olduğu gibi bir eksen üzerinden döndürdüm (döndürdüğümde istediğim gibi durdu) bunu open brf den kılıcın brf dosyasına import ettim import edince kılıç kayboldu

Code:
["samopal", "Handmade Firearm", [("samopal_a",0),("samopal_a_I", ixmesh_inventory)], itp_type_crossbow |itp_merchandise|itp_primary|itp_two_handed|itp_can_penetrate_shield|itp_next_item_as_melee ,itc_parry_polearm|itcf_shoot_musket|itcf_carry_spear,
 225 , weight(6.0)|difficulty(7)|spd_rtng(23) | shoot_speed(122) | thrust_damage(66 ,pierce)|max_ammo(1)|accuracy(69),imodbits_crossbow ],
["samopal_melee", "{!}do not translate", [("samopal_a",0)], itp_type_polearm| itp_two_handed|itp_primary|itp_wooden_parry|itp_cant_use_on_horseback|itp_offset_musket|itp_has_bayonet|itp_no_blur, itc_musket_melee|itcf_carry_spear,
 0 , weight(6.0)|difficulty(7)|spd_rtng(75) | weapon_length(100)|swing_damage(11 , blunt) | thrust_damage(6 , blunt),imodbits_crossbow ],

Bu ters çevrilip sopa olarak kullanılan tüfeğin mantığı. Sanırım editörden de yapılabilir. Ama modül sistemini kurun.

frozenpainter said:
wings 3d ile düzenle.kılıcın keskin tarafı x eksenine ters olsun düzelir.
dediğini yaptim open brfde de düzgünce gözüktü ama oyunda aynı şekilde tutuyo kılıcı

Tüfekçi Başı said:
Code:
["samopal", "Handmade Firearm", [("samopal_a",0),("samopal_a_I", ixmesh_inventory)], itp_type_crossbow |itp_merchandise|itp_primary|itp_two_handed|itp_can_penetrate_shield|itp_next_item_as_melee ,itc_parry_polearm|itcf_shoot_musket|itcf_carry_spear,
 225 , weight(6.0)|difficulty(7)|spd_rtng(23) | shoot_speed(122) | thrust_damage(66 ,pierce)|max_ammo(1)|accuracy(69),imodbits_crossbow ],
["samopal_melee", "{!}do not translate", [("samopal_a",0)], itp_type_polearm| itp_two_handed|itp_primary|itp_wooden_parry|itp_cant_use_on_horseback|itp_offset_musket|itp_has_bayonet|itp_no_blur, itc_musket_melee|itcf_carry_spear,
 0 , weight(6.0)|difficulty(7)|spd_rtng(75) | weapon_length(100)|swing_damage(11 , blunt) | thrust_damage(6 , blunt),imodbits_crossbow ],

Bu ters çevrilip sopa olarak kullanılan tüfeğin mantığı. Sanırım editörden de yapılabilir. Ama modül sistemini kurun.

hacı saol ama modül sistem işine hiç girmeyecem :grin:

Kur çünkü aksi taktirde imkanın çok kısıtlı. Zor da değil. Videolardan yararlan, sadece pyton27 mi ne bi şe yazıp kopyalayıp yapıştırıyorsun bilgisayarında bir yere.

Yapmazsan da onunla neler yapilabilgini ogrenemezsin  :smile:

Txt ile yaptıklarıni not al biryere,modul ile isin bitince onlari tekrar yap.ama modul ile bir değişiklik yapmayacagindan emin olunca.

bunu wings le düzeltemezmiyim ya ? modül sisteme girmek istemiyorum :grin:

Edit : sorun çözüldü , itemkinds ten başka bir kılıcın kodları ile değiştirdim düzeldi :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom