[WB][SP]Kalradya Efsanesi 1 - Karanlığın Elleri - [Mod Kapandı-OSP Verilebilir]

Ejderha Eklemeyi Düşünüyoruz Olsun Mu?

• Ekle harika bir seçim.

Votes: 22 64.7%
  • Ekleme berbat olur.

Votes: 8 23.5%
  • Uçan develer Daha Mantıklı

Votes: 4 11.8%

• Total voters
    34
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Black Dead said:
Yazıyor musunuz? Hazır zaten kod neyse başarılar.

Bak güzel kardesim. Saten her kod hazırdır. Ekleyince sen hemen kopyala yapıstır yaptınız dememen için. Kendi elimizle yazıyoruz. Her modda kötülemek gibi bi huyun var. Saol hiç alınma ama kardesm elinden geldigi kadar konuya yorum atmazsan mutlu olurum.

burakhh said:
Black Dead said:

Bak güzel kardesim. Saten her kod hazırdır. Ekleyince sen hemen kopyala yapıstır yaptınız dememen için. Kendi elimizle yazıyoruz. Her modda kötülemek gibi bi huyun var. Saol hiç alınma ama kardesm elinden geldigi kadar konuya yorum atmazsan mutlu olurum.
+1

Black Dead said:
Peki gülüm atmam sen bilirsin.

Saol kardesim. Ama genede desteklerini beklerim kızmada alınmada eksiklerimizi söle çünkü siz söyliceksiniz biz o eksigi kapatcaz :smile:

Black Dead said:

Sen şehir değiştirmeyi felan nereden öğrendiğini biliyormusun?İşte o da bir küçük çaplı OSP.O yüzden biraz daha mantıklı yorumlar atarsan sevinirim.

Bazen aşırı sıkıyorsun ciddiyim.Böyle yorumları özelden atman daha temiz.

Berker1907 said:
Hanlar Skyrim'e benzeyecek desene. Modellemeler de güzel gözüküyor, başarılar :smile:.

Teşekkürler.

HyperCharge said:
Başarılar.Bir hatan olduğunda bana danışabilirsin.  :wink:

Teşekkürler :grin:

Harly Davidson said:
Kolay gelsin imrendim bak hangi program o acaba  :grin:

SketchUp.Fakat Pro versiyon olmadan oyuna aktaramazsın,benimki Pro.

Şu anda Siege Workshop (Kuşatma Atolyesi) yapıyorum.Sadece süsleme amaçlıdır.Belki ileride top gibi şeyler eklenebilirse kullanılır,ama sanmıyorum.

Bu da Kuşatma Atolyesinden küçük kesitler.O da tamam değil.Ayrıca her şehire felan uyarlanmış halini yapmak lazım :grin:

Z1Dtw.jpg
ZvHMy.jpg

Şehire,bazı kalelere vs. :grin:

Hyper;

SketchUp 2014 indir öğrenirsin.

Ama SketchUp dosyalarını convert etmek imkansızdır. Çünkü SketchUp üreticisi Google :grin:

.obj çevirmek için Pro satın alman gerekiyor.450 Dolar rica edecek senden :grin:

Benimki Pro :grin:

KhergitKhan said:
Şehire,bazı kalelere vs. :grin:

Hyper;

SketchUp 2014 indir öğrenirsin.

Ama SketchUp dosyalarını convert etmek imkansızdır. Çünkü SketchUp üreticisi Google :grin:

.obj çevirmek için Pro satın alman gerekiyor.450 Dolar rica edecek senden :grin:

Benimki Pro :grin:

Elbet Pro sürüm istemeden yapmanın yolları da vardır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom