[WB][SP]Kalradya Efsanesi 1 - Karanlığın Elleri - [Mod Kapandı-OSP Verilebilir]

Ejderha Eklemeyi Düşünüyoruz Olsun Mu?

• Ekle harika bir seçim.

Votes: 22 64.7%
  • Ekleme berbat olur.

Votes: 8 23.5%
  • Uçan develer Daha Mantıklı

Votes: 4 11.8%

• Total voters
    34
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Şöyle Bir Konu Var.Şimdi Biz Türkçe Yama Çıkarmak İçin Uğraşıyoruz.Onlar Neden İngilizce Yama Çıkarmasın ? :grin:  Üşengeçlik Başa Bela Ne Diyelim.

Ejderhanın Olması Moda Gayet Yakışır.Ama Şöyle Bir Sorun Var.Uçtugumuz Zaman Nasıl Yukarı Çıkıp Aşağı İneceğiz ? Yada Ejderha Ağzından Ateş Atacaksa Bunu Nasıl Yapılacak ? Bunun Gibi Sorunlar Olabilir.

Umarım Bunların Üstesinden Gelebiliriz.Ki Modumuz Daha Özverişli Olsun.

Aslında Bahsedilen Ejderha Savas Sırasında Olucak. Yani Tepemizde Ucucak. Mapta Olan Ejderha Basit Saten. Onu Hallede Biliriz.

burakhh said:
Aslında Bahsedilen Ejderha Savas Sırasında Olucak. Yani Tepemizde Ucucak. Mapta Olan Ejderha Basit Saten. Onu Hallede Biliriz.
Modeli geçtim internette çok basit bi şekilde bulabilirsiniz bunu eklemek o kadar kolatmı sanıyorsunuz :???: bun map iconu kodlaması sesleri müzikleri animasyonu vede daha büssürü şey bence ekliyemezsiniz

Türküm:D said:
burakhh said:
Modeli geçtim internette çok basit bi şekilde bulabilirsiniz bunu eklemek o kadar kolatmı sanıyorsunuz :???: bun map iconu kodlaması sesleri müzikleri animasyonu vede daha büssürü şey bence ekliyemezsiniz

Basit Değil Belki Ama İmkansızda Değil. Sadece Biraz Emek Vermek Gerekir Okadar.

aslında,aklıma düşününce anında yapılabileceklerin komutlarıyla beraber herşeyi geliyor,ama bir kağıda dökecek kadar hızlı olamıyorum.Bazı kesimleri hatırlayabiliyorum ama.Mesela,havada ki pozisyonunu ayarlayabilirsiniz.Animasyonunu yapabilirsiniz.

Pozisyon için,Stortbeck'in bir haritası vardı.Multiplayer hava savaşları diye mi neydi.bir sorun ona.Daha sonra,at gibi hep hareket etmesi gerekir.Daha sonra,bir particle_system eklemeniz gerekir.Ateş çıkarması için.o ateşin de uzunluğu yere gelebilmeli.Daha sonra,o ateşin insanlara zarar vermelerini sağlamanız gerek.

Hatırlayabildiklerim bunlar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom