[WB][SP]Kalradya Efsanesi 1 - Karanlığın Elleri - [Mod Kapandı-OSP Verilebilir]

Ejderha Eklemeyi Düşünüyoruz Olsun Mu?

• Ekle harika bir seçim.

Votes: 22 64.7%
  • Ekleme berbat olur.

Votes: 8 23.5%
  • Uçan develer Daha Mantıklı

Votes: 4 11.8%

• Total voters
    34
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

burakhh

Sergeant
[size=24pt]Kalradya Efsanesi 1 - Karanlığın Elleri[/size]

pEGMY.jpg

Yıl Kalradyanın en çok değiştiği yıl.Kendimi artık çok farklı bir yerde hissediyorum.İnsanların yüzleri asık.Kimisinin elinde çocuğu,kucağında bebeği var.Toplanmış Yüzbinlerce kişi büyük göçe zorunlu bırakılıyor.Silah tutabilen her erkek savaşa alınıyor.
Kahinler susmuyorlar.
-Karanlık geliyor! Rowanry ordusu Kara zırhları,ateş püsküren atlarıya geliyorlar!Ellerinde keskin kılıçlar,uzun mızraklar! Kızıl gözler heryerde,sisler heryeri kaplamış!Bunların hepsi,intikama yeminli Rowanry askerleri!

Peki kimdi bunlar.

Yaklaşık 10 yıl önce yaşlı dedem bana sırlar söyledi.Bu sırlar,yüzyıllar boyuncababadan oğula geçti.Benim babam ölünce o bana anlatmıştı.
Bu sırlarda,binlerce yıllar önce yaşayan Büyük İmparatorluk yer alıyor.Bu İmparatorluk içindeki gizli bir örgüt "Kralın Adamları" Kral için çalışmaya yemin etmiş.
Bu adamların dilleri kesilmiştir.Anıları yok edilmiştir.Tek bildikleri sadık oldukları krallarına yardım etmek ve düşmanlarını öldürmektir.

Birgün,kral bu hizmetkarlarını ve onların soyunu kurutmak için bir plan yapar.Peki neden mi? Hizmetkarlar o kadar yıldır hizmet etmişlerdir ki,artık kralı hiç rahat bırakmamışlardır.Artık o kadar çok dibindelerdir ki,kralın gözüne uyku girmemektedir.En iyi şifacılar bile uyutamamıştır.
Onlara birşey anlamasınlar diye Yüzbinlerce asker vermiştir.
Kral,bu askerleri lanetlemiştir.Bu lanet,öyle korkunçtur ki; kırbaçlarla dövülmeyi tercih edersiniz.Ailelerini gözleri önlerinde öldürtmüştür.Fakat bu askerler lanetlendikleri için ne bir acı hissetmişler,ne de bir üzüntü.Onları hizmetkarların emrine vermiştir.Dillerini kestirmiş çünkü,ölürken kendisine küfür etmelerini istememektedir.
Bu askerlerin hepsi,kimsenin yaklaşamadığı ve Kalradyanın yaşanamayacak çöllerinin ardındaki "Karanlık Vadi" ye yollanırlar.Bu vadide efsanelere Kara Ruhlar,korkunç yaratıklar gibi şeyler yaşarmış.Vadinin en karanlık köşesinde,Karanlık Büyücü Athrakos yaşarmış.Vadi o kadar karanlıkmış ki; etrafa bakan bir insan sadece Athrakosun gözlerindeki alevi görebilirmiş.

Athrakos,insandır.Ne ruha benzer,ne de yaratığa.Fakat bu yaratıkların hepsini o yapmıştır.Bu şeylerin hepsinin Athrakos küçükken onun rüyasına girdiğini söylerler.

Bu adamlar,geldikleri yeri görünce şaşırırlar.Onların geleceğini daha önceden bilen Athrakos,onları şatosuna davet etmiş.Onlara muhteşem yiyecekler gibi gözüken,ama aslında Vadinin fiziksel değişim yapan Mantarlarından vermiş.Asker bunlar ile değişmiş.Kralın Adamları ve askerlerinin anılarını onlara geri vermiş.
Askerler gerçeği öğrenince,intikam yemini etmişler.Büyücü onları bir yöntem ile klonlamış.Bu sayede her 100 yılda bir büyük karanlık savaş yaşanırmış.Daha sonra Büyük Büyücüler bu anıları silerlermiş.

Peki ben kim miyim?Ben,tam anlamıyla senim! Ben,Kayıp İmparatorluğun kayıp Prensiyim! Amacım ise,Karanlığı durdurmak!

ytrbd.jpg
NVu5W.jpg
kBPXI.jpg
cHkyu.jpg
oMYN2.jpg
HTE-X.jpg
cqOMS.jpg
MmUYE.jpg
LTUD6.jpg
F9bkm.jpg
bqL6m.jpg
IgYSH.jpg
Z1Dtw.jpg

Resimleri toparlamaya çalışıyoruz...

- Yeni Müzikler(Sizi kendinizden alacak)

- Yeni İtemler

- Yeni Binalar( Her Bina Ayrıntılı Sekilde Verilecektir)

- Yeni Krallıklar

- Hanlarda İnsanlar Günlük Davranışlar Sergiliyorlar (İçki içen bir adam,şarkı söyleyen bir müzisyen)

- İçki Ismarlama (Moral +)

- Yeni karakterler(Ayrıntılı Bir Biçimde Paylasılacak)

- Yeni Kale Yapıları

- Seslendirme Yapılması Düsünülüyor ( Belli Değil)

- Grafik Değistirilecek

- Yeni İnsanlar Yüz Tipleri

- Daha Birsürü Özellik

İtem %15

Bina%20

Müzikler %90

Trooplar%10

bannerler %45

Diğer Extralar %30

KhergitKhan (Kodlama,3D Modelleme,Senaryo-Hikaye)

Proasssassin (Banner,Bilmediğim başka özellikler :grin:)

Burakhh (Kodlama,Modelleme,Webmaster)

Partizanes (3D Modelleme,Kaplama)

Lt. Ghost (Map)

Ekibe Alım Vardır.

[ARKADAŞLAR MOD KAPANMIŞTIR KENDİ İSTEĞİMİZLE KAPATTIK AMA BAZI ARKADAŞLARIMIZIN YAPTIKLARI OSP OLARAK PAYLAŞILACAKTIR,BU GÜNE KADAR DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER]

Ekibden Mod Yorumu:

Burakhh: Merhaba arkadaslar Kalradya Efsanesi 1 - Karanlığın Elleri modu hakkında kısa bir bilgi ve düsüncelermi yazıcağım. Moddaki karakterimiz krallıgın kayıp prensi farketmisinizdir krallıklar daha paylasılmadı. Modumuzdaki zaman dilimi artık karanlıgın sardıgı yani kötülerin hakim oldugu bir dünyadır. Karakterimiz ise kötülerin hakkim oldugu krallıgın kayıp prensesidir. Senaryomuz çok güzel ekibimizde süper sürekli üstünde çalısıyoruz agırlıgımız oyun içi düzenlemelerdi yeni binalar vb. Mesala kendinizi gelistire bileceginiz kütüphane tarzı binalarımız olucak kitaplar sayesinde kendinizi gelistirecek.  Kalradya Efsanesi 1 - Karanlığın Elleri  Herkez merak ettigi gibi Kalradya Efsanesi 1  orada 1 devamı geleceği anlamındadır eğerki modumuz beğenilirse modun 2 ci serisi gelicektir. Ben bile heycanla modu yapıyorum. Mod diğerlerinin aksine osmanlı vb gibi zamanda değil yani yüzyılda değil. farklı bi zaman sistemi olucaktır herkezin destegini bekliyoruz. Herkeze iyi günler...

Edit: Arkadaslar kısa bir bilgi daha paylasayım. Bazı kodları kendi elimizle yazıyoruz. Tabiki kod kütüphanelerini paylasacagız nerden aldıgımızıda yazacagız. Bazı arkadaslar bu konuda sorun cıkartacak olursa bunlara kısa bir video seklinde göndere biliriz

Türküm:D said:
Daha çok resim bekleriz kolay gelsin

Elimizden geldigi kadar daha cok resim koyucaz. Amacımız oyun içine ekledikten sonra koymamız tessekür ederiz.

Kütüphane tasarımından kareler.Daha bitmedi.Textureler'in sahte durması normaldir öylesine basit yaptım Textureler'i daha sonra değiştireceğim.

Uzaktan:

MmUYE.jpg

Kitaplar:

LTUD6.jpg

KhergitKhan said:
Bişe diyicem bu kütüpane biraz daha modern gözüküyo eski tasarım verin binada aynı şekilde şatoya benzer bişe yapsanız süper olur ha :grin:

O texturelerden :grin: Düzeltecem yeni texture gelir gelmez.
Bencede böyle kırık dökük çatlak tasarımı bide kir falanolursa süper olur :grin:

Bişe diyicem bu kütüpane biraz daha modern gözüküyo eski tasarım verin binada aynı şekilde şatoya benzer bişe yapsanız süper olur ha :grin:

Evet bu konuda elimizden geldigi kadar özen gösteriyoruz textureleri daha iyi yapmaya çalsıyoruz. Suanlık öğle gözüküyor ama aktarmadan sonra daha iyi gözükecektir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom