Çalışan BattleTime linki verebilir misiniz?

Users who are viewing this thread

doganingo

Recruit
Ben ağabeyimle oynuyacaktım ama o BattleTime'sız olmaz dedi. Sizden ricam çalışan bir link verebilir misiniz. Sitede çok araştırdım ve internette de. Ve lütfen nexus moddan vermeyin link. Çünkü üye olamıyom. Lütfen yardımcı olun.

Kardeşim yükledim ama nasıl birlikte oyunucaz. Ben yeni bir oyuna başladım. O nasıl beni görücek.

doganingo said:
Kardeşim yükledim ama nasıl birlikte oyunucaz. Ben yeni bir oyuna başladım. O nasıl beni görücek.

Battle Time'ı sanırım sen oyunun haritasında oynamak için istiyorsun. Bu onu yapamaz. Sen bir savaş yapacağın zaman orada seçenek çıkar. Yani sunucu kurulur. Karşı taraf çok oyuncudan girer ve savaşı yaparsınız. Diğer oyuncu yani oyuna giren o savaşta Kral Harlaus varsa mesela Kral Harlaus'u seçip oynayabilir. Böyle yani.

Ayrıca oyunlarınız orijinal mi ?

Evet original. Yani tek bir haritada 2 kişi oynayamıyozmu? Oynayamassak başka bir mod varmı? Böyle lan ile oynanan.

2 kişi haritada oynamasını yapmaya çalışanlar vardı.

Ağır geldi galiba.Ama,altyapısını yapmışlardı.Başkaları yapar diye kaynak kodlarını verdiler.Bende modumu bitirdikten sonra,buna kafa yoracam :grin:

Back
Top Bottom