Avam

Users who are viewing this thread

Shellot

Recruit
Arkadaşlar ben oynarken öncelikle İncili Arwayı Sarranid'in başına geçirdim daha sonra arwayı bırakıp piç prense yardım ettim ve şehirleri, kaleleri almaya başladım şimdi 2 sorum var Öncelikle sarranidde toprak bırakmadım adamlarda 4-5 derebeyi falan kaldı sadece bunlarda benim esirim zaten sarranidde adam kalmadığı için esirleri almaya gelende yok bu yüzden yıkılmıyor krallık, birde eski kral sultan hakim sharriz şehrine sahipti ama sultan hakimin sayfasına girince bu karakter artık kalradyada bulunmamaktadır yazısı görünüyor ve sahip olduğu şehir avam olarak gözüküyor ve bu şehire saldıramıyorum ne yapmam lazım ?

Avam diye bir şehir yok, sonradan da oluşmuyor. Bug olma ihtimali yüksek.

Sultan hakim'in sayfası
34dom0i.jpg
Shariz Şehri
21a00hi.jpg
Avama tıklayınca taraflar sayfasına atıyor ama orada avam diye bir taraf yok.

kesinlikle bug kardeş. yeni oyuna başla. ayrıca sağ tarafta dikkatimi çekti o ne öyle herkes boyar olmuş vaegirleri çok seviyorlar heralde :grin:

Trounced said:
kesinlikle bug kardeş. yeni oyuna başla. ayrıca sağ tarafta dikkatimi çekti o ne öyle herkes boyar olmuş vaegirleri çok seviyorlar heralde :grin:
Hayatta yeni oyuna başlamam 20 saat gameplayim var o save'de bi son olarak kergit ve rodoklın toplam 10u geçmeyecek kalesi kaldı tüm şehirleri piç prense aldık :grin:

Back
Top Bottom