10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi

Users who are viewing this thread

Yuh gmk. Ben oy verdiğimde tayyip 3, selo 2, ekmel 25 felandı. RTEci veletler doluşmuş yine. Buraya hiç yazmıyorlar ama anket atıp kaçıyorlar.

Kaç seferdir aynı bok. Adam çağır, tayyip/akp oylarını artır, sonra 1-2 kişi çıksın koyduk mu lan zaa desin.

Nerdesiniz tayyibe oy veren 29 kişi? Saysan 5 kişi ya vardır ya yoktur. Ulan her yerde yalan, her yerde üçkağıtçılık. Meslek edinmiş aktroller.

Öte yandan, ilk turda tayyip çıkmazsa selonun oylar tayyibe kayar ben söliyim.

Ülkenin oy potansiyeli kaç zaten Demirtaş'ın %10 oy almasını anlamıyorum Başbakan yine başladı yardım göndermeye onu bunu kınamaya seçim zamanı güç gösterisi yapıyor

Seçim yaklaştıkça atıp tıkmalara hız vereceği belli. Kahraman rte paraleli bitirip türkiyeyi kurtaracak... düzeltiyorum paraleli bitirip kendi seçmenini kurtaracak. Menfaat yuvasının sonu mutlu bitmez. Bittiğinde onların yakınlarında olmak istemem.

Ekmeleddin İhsanoglu kazanırsa supriz olur bence, ama ben ümitliyim. Eğer kazanırsa en azından RTE de durur bir düşünür. Hem daha mantıklı, makul bir adam. Seçimlerden önce bilmiyordum ama gazetecilerin cok kritik sorularına mantıklı cevaplar veriyor, ben sevdim. En azından olayı dengeler. Aksi olursa işimiz var yani.

Bir de ilk turda işi bitirmesi lazım, yoksa yatar o iş.

Tayyip çok emin kazanacağından öbür türlü mutlaka bir şeyler çevirirdi bakarsınız yarın sabah ekmel beyin ayakkabı kutularından dolarlar çıkıyor,nemelazım...

bu paralel nasıl bir paralelse her haltı onlar yapıyor sabah yine "Cumhurbaşkanı olmam halinde paralel yapı ile mücadele devam edecek çünkü bunlar Türkiye'nin ulusal güvenliğine tehtit."diyordu.Sizden ala tehtit mi var be!

Ekmelin vizyon olarak rteden çok farklı olacağını söyleyemem. Ama ben de şimdilik ya boş atarım ya da ekmele veririm. Adam gördüğüm kadarıyla sempatik bir izlenim kazanmaya çalışıyor.

http://www.halkevleri.org.tr/sozumuz/gericiligin-abd-isbirlikciliginin-piyasaciligin-kadin-dusmanliginin-iki-yuzune-de-mecbur-deg
http://www.tkp.org.tr/basin-aciklamalari/ihsanoglu-akpnin-alternatifi-olamaz-2729

Sol partilerin çoğu boykottan yana, bir kısmı da kürt kardeşlerimiz bakın biz sizden yanayın imajı vermek için Seloya vereceklermiş.

Saçma tabi, çünkü yapılamıyor ki. Kimse takmıyor. Seçimleri iptal ettirecek birşey mümkün değil. Olsa boykotun alasına destek veririm. Adil değil, 20 vekilin aday göstermesi bile başlı başına bir saçmalık bence. Neden sadece bu adaylar arasında kalıyoruz? Neden içimiz yana yana tayyibin imparatorluğunu kurmasını izlemek zorunda kalıyoruz ki? :/

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Saçma tabi, çünkü yapılamıyor ki. Kimse takmıyor. Seçimleri iptal ettirecek birşey mümkün değil. Olsa boykotun alasına destek veririm. Adil değil, 20 vekilin aday göstermesi bile başlı başına bir saçmalık bence. Neden sadece bu adaylar arasında kalıyoruz? Neden içimiz yana yana tayyibin imparatorluğunu kurmasını izlemek zorunda kalıyoruz ki? :/

Çünkü halkın yarısının istediği aday başbakan maalesef. Muhalefet partileri ise hiç organize değil, son yıllarda çok beceriksizler. Ekmeleddin kim yahu, kendi içlerinden bile itirazlar geldi. Kürt vatandaşların istediği aday çıktı ama o da yeterli oya ulaşamıyor maalesef.

Halkın istediği aday yok. Halk önüne sunulan seçeneklere mahkum bırakılıyor. Tayyibi mumla arayıp bulmadılar zaten. Türkiye lider vasfına sahip birine aç resmen.

Son sonuçlar : (11.12)

RTE %41.6
Ekmel %37.7
Selahattin %10.4
Geçersiz oy/Kullanmayacak %10.4

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Yuh gmk. Ben oy verdiğimde tayyip 3, selo 2, ekmel 25 felandı. RTEci veletler doluşmuş yine. Buraya hiç yazmıyorlar ama anket atıp kaçıyorlar.

Kaç seferdir aynı bok. Adam çağır, tayyip/akp oylarını artır, sonra 1-2 kişi çıksın koyduk mu lan zaa desin.

Yalnız sonuçta RTEci velet de olsa biri onları çağırmış da olsa forumun üyeleri bunlar.Yapacak bir şey yok kuralları bildiğim kadarıyla üye olan herkes oy kullanabilir.

Back
Top Bottom